13 MART 2015 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Son kazandığı yarış sonrası formunu koruyan 4 – HATTUŞAŞ favorim. İyi formu ile 1 – DARK RAIN rakibidir. Boş kilosu ile 7 – LEO’nun sürpriz şansı var.

2 – AYAK: Kocaeli pistinde sürekli tabela içinde yer bulduğu yarışları ile 8 – PRENSES YAĞMUR favori. Start sorunu sebebi ile ortalamanın altında koşan 10 – SLEVEN uygun grupta favoriye sert rakiptir. İstanbul pistinde bir koşu gören ORATORIO’nun oğlu 2 – OTTONE ihmal edilmemeli.

3 – AYAK: YALNIZEFE ve KURTÇABEY arkasından 3.olduğu koşudaki aksiyonlarını çok beğendiğim 3 – ANILBEY daha uygun grupta bankom.

4 – AYAK: Bu pistte gördüğü 2.koşu sonrası artık kazanacak kıvama gelmiş gözüken 4 – DEDE ME favorim. 1 – HAŞMET ve 2 – CHARSMA rakipleridir. 3 – BALIKESİRLİ çok at arayanlar için önerimdir.

5 – AYAK: Bursa pistinde güzel bir yarış kazanarak Kocaeli pistine gelen 3 – ULAKÇI favorim. İyi idmanlarla bu koşuya hazırlanan 2 – CENGAVERİM rakibidir. At eklemek isteyenlere öncelikle 1 – DAĞ KAPLANI ve çok sürprizde 5 – YÜREĞİM öneririm.

6 – AYAK: 2 – CRASSUS ve 3 – ERSELÇUK arasında gözüken bir yarış. Rakipleri ise ilk 2.liği derece göstermese de 3 – DREAM THEATER ve sürprizde 7 – FAIR STROM.

Bol şanslar

BANKO TAHMİNLER ALTILISI

4-1-7

8-10-2

3

4-1-2-3

3-2-1-5

2-3  //3-7

17.28 TL

 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Aksacli

Tüm yorumculara teşekkür ederim..

Bycreed

Bol şanslar

Adrian

başarılar

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x