Ana Sayfa / Tahminler / 13 KASIM 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

13 KASIM 2015 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Hafta sonu öncesi oldukça keyifli bir Cuma programıyla sizlerleyiz. Çok ters sonuçların çıkabileceğini de öngörüyorum. 9 koşulu İstanbul tahminlerim aşağıdaki gibidir. Yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle... can911

1.Koşu: İlk altılıya tekle giriş yapayım diyenlere üst üste iki dördüncülük alan 4 (HİLL HEAD) oldukça ideal olup alternatif banko önerim olacaktır. Son koşusunda tabelaya giremese de aksiyonlarını oldukça beğendiğim 10 (NİLSTAR), binicisiyle gerçekleştirdiği son idman derecesi oldukça iyi olan 9 (MİSS NİLAY) ve çalışmalarında yine gayet verimli olan 6 (STROMBOLT) alternatif önerilerimdir.

2.Koşu: Y-1 sınıf aprantilerin start alacağı Şartlı Arapların mücadelesinde seri tabelalarıyla Bilgin yavrusu 3 (GEZEGEN) oldukça önde. Uzun mesafede iyi dereceleri olan 1 (DELİDUMRUL)  ve sürprizde inatçı yapısıyla uzunda daha başarılı olabilen 6 (PAYİDARBEY) yeterli olur.

3.Koşu: Aracı ekürisi temsilcilerinden 1 (FAİRLY BORDER), son yarışını kazanan formda isim 3 (KAZANCI NİZAM), idmandaki dereceli hazırlıklarıyla 5 (UNCLE MEVLÜT) ve binicisiyle daha etkili koşular çıkartan 4 (SON OF A LEGEND) diyorum.

4.Koşu: Günün ikinci maiden ayağı aynı zamanda ikinci altılının başlangıç ayağında etkili orjinini çalışmalarına yansıtmaya başladığını gördüğüm artık kazanma zamanı da gelen 2 (GRAN EMPORİUM) önceliğim. Karataş tercihli ekürili 1 (DAYIM BENİM), üst üste iki 3.lük alarak her an devreye girebilecek isim 9 (RAİL TRAP) ve diğer isimlere nazaran fazla olan koşu tecrübesiyle 8 (PEACE TİME) diyorum.

5.Koşu: KV-7 Ihlamur Kasrı koşusunda yarışın abisi konumundaki 3 (BULUT REİS), sevdiği pist ve mesafeye çıkacak olan 2 (METECİK), son yarışında bende hayal kırıklığı yaratsa da daha başarılı olduğu binicisiyle start alacak olan 11 (GİRESUN) ve kendisine duyulan güvene ters orantılı koşular sergileyen ters köşe yapmaması adına tercihim olacak olan 10 (NİLDA) ile yeterli görüyorum.

6.Koşu: Günün ikinci KV koşusu bu sefer İngiliz temsilcilerine mahsus. Oldukça farklı jenerasyonlar da bir araya gelmiş. Ankara'dan kazanarak gelen yarışın tecrübelisi ve eküri destekli 3 (KOPENHAG), uzun çim performansı gayet iyi 1 (HOUDİNİ), çalışma performansı oldukça istikrarlı 7 (BLACK KİNG) yeterli olacaktır.

7.Koşu: Bir diğer KV koşu, Taksim'deyiz. Bu meydana son koşularında ilk ikiyi burun farkıyla paylaşan 4 (KASMANBEY) ve 3 (ESANADOLU) ile yanlarına tabela müdavimi 5 (KISRAKBAŞI)'nı tercih etsek yeterli olacaktır.

8.Koşu: Günün son maiden ayağında 5 (RACER MAN) aldığı ikincilikle de bu grubu geçebileceğini gösterdi. Dileyen tek atabilir tabii ki. Farklı kurgularla burda isim önerisi isteyenlere  9 (KUMSAL GÜZELİ) ve idman görünümüyle 7 (ANGEL OF WESTPORT) alternatifte önerilerimdir.

9.Koşu: Bir görünüp bir kaç yarış ortadan kaybolan isimlerin buluştuğu Handikap koşuda tercihlerim biraz kalabalık olacak. Sıralamam 1 (DEKOR), 3 (SABRET), 7 (MADEMOİSELLE), 6 (TORNADO STRİKE), 10 (ÇALIŞKAN) ve 9 (MAVİ MEHTAP) şeklindedir.

1.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 4 /// 10-9-6

2.Ayak: 3-1-6

3.Ayak: 1-3-5-4

4.Ayak: 2-1-9-8

5.Ayak: 3-2-11-10

6.Ayak: 3-1-7

Kupon Tutarı: 34,56 TL (1.Ayakta 10-9-6 tercihleriye geniş kuponu takdirinize bırakıyorum)

 

2.Altılı Ganyan Şablonum:

1.Ayak: 2-1-9-8

2.Ayak: 3-2-11-10

3.Ayak: 3-1-7

4.Ayak: 4-3-5

5.Ayak: 5 /// 9-7

6.Ayak: 1-3-7-6-10-9

Kupon Tutarı: 51,84 TL (5.Ayakta 9-7 tercihleriyle geniş kuponu bütçe takdirinize bırakıyorum)

 

 

Hakkında can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla

12 yorum

 1. Bol şanslar can bey :) yoneticim maillerinize bir bakarsanız sevinirim..

 2. SELAMLA İSTANBUL BİRİNCİ ALTILI
  TAHMİNLERİM. 1. AYAK. 5. BANKO TEK.
  2.4.10.). HEPSİ. 2. AYAK. 5. BANKO TEK.
  2.6.4.1.3.). 3.AYAK. 1.5.3.4.) 2.6.
  4. AYAK. 1.3.10.9.8.) 4.2.
  5. AYAK. 5. BANKO TEK. 3.8.7.9.10.) 6.1.11.2.
  6. AYAK. 7. BANKO TEK. 1.6.). 8.5.
  ÇOK BOL ŞANSLAR
  NOT . SON GÜLEN ÇOK GÜLER

 3. SELAMLAR ERTANBEY İSTANBUL
  BİRİNCİ ALTILIM NASIL YORUM
  YAPARMISINIZ LÜTFEN

 4. SELAM CAN BEY İSTANBUL BİRİNCİ
  ALTILI TAHMİNİM NASIL YORUM
  YAZARMISINIZ LÜTFEN RİCA ETSEM
  DÜN AKŞAMDAN BERİ ÇALIŞIYORUM
  ÇOK İYİ ANALİZLER YAPTIM BUGÜN
  İÇİN ÇOK ÜMİTLİYİM BU OYUNDAN
  SİZCE BİRİNCİ ALTILIMI İKİNCİ
  ALTILIMI GÜZEL İKRAMİYE VERİR
  SAYGI VE SEVGİYLE KALIN BAŞARILI
  ÇALIŞMALAR DİLİYORUM

  • can911

   Elinize emeğinize sağlık Hafiye48, güzel bir çalışma olmuş. Benim görüşüme göre bugün ilk altılı daha cazip göründüğü yönünde. Sadece tek anlamadığım şablonunuzda 4 farklı ayakta banko tek olarak önerdiğiniz isimlerin devamında en az 3 isim daha vermeniz ki bu 10 isme kadar gidiyor. Kombinasyonlu oyun için çok fazla seçenek sunmak akılcı gelmiyor bana. Neticede oluşturulacak kuponun ekonomik yönü de şaşıyor gibi. Ha diyeceksiniz ki siz de yapıyorsunuz belki ama benim tek ayakta alternatif seçeneğim var… Anlayışla karşılayacağınızı umuyor saygılarımı sunuyorum

 5. Selamlar hafiye 48,
  Güzel çalışmalar yapmışsın,verdiğin atlarda çok iyi özellikle 1.altili 5.ayak 5 turabi benimde bugün güvendiğim safkanlardan biri.
  Yazdığın gibi gelsin.ama nacizane fikrim biraz daha düzenli yazabilirseniz daha kolay anlaşılır diye düşünüyorum .biraz karışık oluyor bu şekilde yazılımda. Bol şanslar diliyorum hepimize..

 6. Turabi kazanır

 7. Bulut Reisi iyi yakaladın hocam tebrikler

 8. İZMİR DÖRTLÜ GANYAN TAHMİNİM
  1. ayak. 4.2.1.7.5.
  2. ayak. 4.3.6.5.
  3. ayak. 2. BANKO TEK
  4. ayak. 5. BANKO TEK
  Beşmisli bol şanslar

 9. SELAM CAN911. CAN BEY
  BENİM HER ZAMAN İLK ÜÇ VE
  İLK BEŞ ATLARIMI BAZ ALACAKSINIZ
  BEN SÜPRİZ VE İNANDIGIM BÜYÜK
  SÜPRİZLERİ TEK YAZARIM AMA
  YARIŞ SEVER ARKADAŞLAR EKONOMİK
  VE BÜYÜK OYNAYANLAR VAR O YÜZDEN
  RAKİPLERİ VE BOMBA ATLARI BAZEN
  KAFA ATI BAZEN İLK ÜÇTE BAZEN
  İLK BEŞTE VERİRİM ONUN İÇİN BOL
  SEÇENEK SUNUYORUM BÜTÇEYE VE
  OYUN ŞEKLİNE GÖRE TEŞEKKÜRLER
  SAYIN CAN BEY İYİ ÇALIŞMALAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir