13 KASIM 2015 CUMA İZMİR ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

1- Ayak İlk defa start alacak tayların yarışında çalışmalarını muazzam bulduğum ülkemizde çok fazla tayı olmasa da vermiş olduğu 2 safkanın da zamanında bu pistte iyi işler çıkartan (7) OLIVE KING favorim. Çalışmalarına göre bu safkana sırası ile rakip olarak (6) LOVE ME TENDER, (1) ÇAKABEY, (9) FLYING QUEEN, (2) DEATH RACER ve çalışmalarında çok verimli olmasa da pedigri olarak güçlü bir kan hattına sahip olan (3) DEMİRBURAK ihmal etmeyiniz.

2. Ayak Gruba baktığımda birçok formsuz safkan mevcut. Birinin diğer yarışı bir önce ki yarışına denk değil. Lakin burada kafama takılan isim (2) AĞVA oldu. Safkan bu sezon mükemmel başladığı İZMİR pistinde ne zaman ANKARA götürüldüyse her yarışı geriledi. Sahiplerinin safkanlarını daha üst gruplarda deneme çabası oldu görmek istediler sanırım ki bunda da başarısız olunca tekrardan sevdiği piste getirildi. Pistte ki çalışmaları safkanın ne kadar piste özlem duyduğunu gösteriyor net favorim olacak. Çok başarılı gözükmeseler de bu pist ve mesafe de her zaman iş yapacak olan (6) KANAS ve (5) KASAP FARİZ ön planda tuttuğum isimler arasında. Sonrasında ise (4) SECRET SEA, (1) YEŞİLLİ BEY, (3) ROYAL BEGOVİÇ, (7) SIR PATRICK ve (8) GREEN TEA yazacağım.

3. Ayak Rakiplerine oranla uygun grupta start alacak olan stilinde rakibinin olmadığı koşuda beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya yakın bulduğum (4) MY PORTOFINO kazabilir. Mesafeyi kısaltabilirse düzlük üzerinde bu safkandan erken sıyrılıp yarışı çalabilecek isim olan (2) NIKOLAYEV ve son yarışını mükemmel bulduğum grubu toplayabilecek isim olan (1) HAKUNA MATATA yazacağım.

4. Ayak Vermiş olduğu kısa araya rağmen rakiplerinden daha iyi durumda ki (4) BİTİRİMKARINCA ALTERNATİF BANKOMDUR. Bu safkana tek rakip geniş kuponlarda (3) TAYCAN öneririm.

5. Ayak Gerek performans olarak gerekse grup olarak bu grupta bu form seviyesindeyken kazanamaması ilginç sonuçlar ortaya çıkarabilecek koşuda tecrübeli aprantisiyle (2) ERTEKİN BEYİ sevdiği pist ve mesafede BANKOMDUR.

6. Ayak Hatırlarsınız ki ANKARA pistinden ATEŞYAĞMURU çok formda olmamasına rağmen sonlarda tükense bile ciddi rakiplerini geride bırakmıştı. Bu safkanın hemen hemen çoğu yarış arkasında bitiren (6) SİNGAPORE PRENSİ bugün benim grubun üzerinde gördüğüm bir safkandır. Hemen hemen çoğu kişinin burada ki tercihinin  MAESTRO olması ikramiyeye katkı yapacaktır. Bu safkana rakip olarak (2) CANIM ÇİĞDEM ve (5) MAESTRO yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 7,6,1,9,2,3

2. Ayak : 2,6,5,4,1,3,7,8

3. Ayak : 4,2,1

4. Ayak : 4 TEK / 3

5. Ayak : 2 TEK

6. Ayak : 6,2,5

ŞABLON TUTARI : Küçük şablon 25,92 TL Büyük şablon ise 51,84 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bycreed

Bycreed
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
BOLD PİLOT

SELAM SAYIN ADRİAN BEY İSTANBUL
BİRİNCİ ALTILI TAHMİNLERİNİZİ
BEKLİYORUZ TEŞEKKÜRLER VE SEVGİ
VE SAYGILAR BAŞARILI ÇALIŞMALAR
DİLERİZ İYİ GÜNLER

ERTANBEY

Bol şanslar by creed yazdığın gibi gelsin..

Ferhat

Emeğine sağlık. Çok güzel bir çalışma olmuş benim çalışmamla bire bir nerdeyse yazdığın gibi gelir inşallah…

Adrian

Bol şans Bycreed kardeşim

Ganyancı

Hakuna ve kaçıngeliyor bugün tek olur Bence
BOL şans

ozan

İZMİR ALTILI KUONUM.

1.AYAK= HEPSİ.
2.AYAK= 2-5-6-8-9
3.AYAK= 1-2-6
4.AYAK= 1 TEK.
5.AYAK= 1-2-4
6.AYAK= 3-4-5

BOL ŞANSLAR
OZAN944.

Mahmut

1/2,6,5,4,1,3,7,8,11 -2/ 4,2,3,5 -3/4tek -4/ 2tek -5/ 6,5 Beşli oyunum

10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x