13 KASIM 2015 İSTANBUL AT YARIŞI 1.ALTILI TAHMİNLERİM (ERTANBEY)

1.KOŞU : Yarış kazanmamış 2 Yaşlı ingilizlerin mücadelesinde ilk defa koşacak olmasına rağmen galobunda resmen kanatlanan (9)MİSS NİLAY favorimdir. M.Kaya idaresindeki (5)MARK HOLMES ve çalışmaları gayet iyi görünen (4)HİLL HEAD yakın rakipleridir.cok at yazacaklara (7)VELIAHT, (10)NİLDA ve (1)BUNGALOW eklemelerini öneririm.

2.KOŞU : İzmir’den hazır gelen (1)DELİ DUMRUL ve bu yarışına özenle hazırlanan (6)PAYİDARBEY arasında geçmesini beklediğim bir yarışta mesafesinde koşacak olan (2)DEVKAYA ihmal edilmemelidir.

3.KOŞU : Son 5 yarışından 4ünü grup yarışlarında koşan ve hep tabela içerisinde yer alan (2)GOYGOCHEA’nın birincilik vaktinin geldiğini düşünüyor ve kazanmasını bekliyorum.En yakın rakip olarak Karataş avantajı ile (1)FAIRLY BORDER görünüyor.bu iki saflan kuponumda olacak.Koşunun sürprizini ise kurt Jokeyiyle (6)KEISHA yapabilir.

4.KOŞU : Günün en zor ayaklarından biri olmasına rağmen bugün şeytanın bacağını kırıp kazanmasını beklediğim ilk isim (7)GÖZDE GELİN’dir. Çalışmalarinda yerinde duramayan ekuri (1-6) avantajı ile (6)SADIO en yakın rakibidir.daha sonrasında şampiyon Ribella’nın umut vaat eden tayı (2)GRAN EMPORIUM, (8)PEACE TİME, (3)HİDDEN JEWELS ve 5 aylık aradan sonra güzel çalışmalarıyla (10)SECRET PRESS geniş bütçesi olanlarca değerlendirilmelidir. (9)RAİLTRAP bomba..

5.KOŞU : Tam ideal pist ve mesafesinde koşacak olan ve güzel galoplarla yarışa hazırlanan (5)TURABİ özlenen birinciliğine kavuşabilir BANKO olarak öneriyorum.Bu sefer şansını üst grupta deneyecek olan ve son yarışında start problemi yaşayan (11)GİRESUN sürpriz..

6.KOŞU : Sürpriz bitmesi muhtemel kv6 yarışta (2)BEHRAMKALE ve (8)ŞEKERAGA ön planda tuttuklarımdır.daha sonra bütçeniz ölçülerinde (1)HOUDİNİ, (7)BLACK KİNG, (4)MUCİT ve ekürisiyle bu yarışa katılan (3)KOPENHAG yazılmalıdır..

Herkese bol şanslar diliyorum

Altılım
9.5.4.7.10
1.6.2
2.1
7.6.2.8.3.10
5 BANKO
2.8.1.7.4.3

54 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: ERTANBEY

Avatar
1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sedat

Ertan abime bol şanslar.abi sen hergünyaz yaa tahmin olmasadayorum.at abim yaa.

Sedat

Abi Turabiye cok guveniyorsunbende tek atacam yatarsakta canin sağolsun.ama ben hep ikili yakaladım sayende.yine sağlam2li varmı acaba?

Emin yiğit

Ertan bey bol şanslar.suan burda sedatta dahil5kisi sizin oyuna göre oyun yapacaz. 2.altılı içinde yorum yapacakmisiniz

Emin yiğit

5.koşu Turabiye guvenemiyorum oraya 2 at daha eklemekistiyorum kimi önerirsiniz ertanbey. Onun yerine 1 fairly border tek atacağım o daha çok güven verdi bugün bana

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x