13 EYLÜL 2017 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNİ (RAMAZAN YILMAZ)

1.AYAK : Grup içerisindeki safkanlara baktığımda neredeyse tamamı yarışı düşük tempolarda seyredip aonlarda yüklenen isimlerden oluşuyor. Tek bir isim önde boş kalma ihtimali var oda 5numaralı ERAYHAN. Muhtemelen liderliği bu isim alacak ve çokta inatçı bir isim olunduğundan fotoya kazar yılmayacaktır. Özellikle son koşularında oldukça güzel performanslar sergilemesi bugünkü rakipleri hernekadar zorlu olsa da kesinlikle çok şanslı olduğuna inanmamı sağlıyor. Normal şartlarda ben bu safkanı burada tek yazarım lâkin yine bir takım faktörler beni geri çektiğinden diğer isimlerede şans vermek zorunda hissediyorum.

2.AYAK : Oldukça zorlu bir maiden koşu. İçinden çıkamadım dersen yalan olmaz. Sadece 3numaralı ATLIGÜL grupta bir tık önde görünen safkan. Hazırlıkları tatminkar görünüyor ancak kapalı kutu olan safkanların bulunması sebebiyle bu ayaktada riske girmek sakıncalı.

3.AYAK : Son dört koşunun üçünü kazanan 2.KHAN OF GHOST Aracı ekurisinin klas isimlerinden. Bugünde rakiplerinin uygunluğundan faydalanıp fotoyu önde geçebilir. Ancak işin şöyle bir aksi durumu var ki üzerindeki Kocakaya’nın olması 1numaralı MORTODELA‘nın önde bomboş kalma olasılığını yükseltiyor. Bu tip mesafelerde kendini kanıtlamış isimlerden olan MORTODELA Kocakaya’nın yine işi son metrelere bırakma alışkanlığı sebebiyle çoktan fotoya uzanmış olabilir.

4.AYAK : Pislerin yeni TURBO’su bugün tekrrdan start alıyor. Bir safkan nekadar babasına benzeyebilir ki? DİRİLAN artık pistlerin yeni TURBOsu. Aralarındaki tek fark babası TURBO 21 yarış üst üste geçilmemişti DİRİLAN ise bundan sonraki 21 yarış geçilmeyecek olması. Son iki yarışını inanılmaz bir şekilde kazanırken ne denli farklı bir isim olduğunu gösteren DİRİLAN Gulerce ekurisinin bir süre daha yüzünü güldürecektir. Tereddütsüz bankomdur. Ancak Bombacı’nın kuponunda göremeyince üzülmedim değil neden bombacı neden??

5.AYAK : Geri planda kalan safkanların maiden mücadelesinde gördüğü üst düzey yarışlar neticesinde grup içerisinde sinyal veren ISLAH kazanmasını beklediğim isimdir. Şayet olurda yine kaybedecek bir faktör yaratırsa GÖRÜNMEZ ve NESROŞ devreye girecek isimlerdir. Tek yazmayanlar bu iki ismide değerlendirebilir.

6.AYAK : Bir önceki koşusunda oldukça sağlam gelen AYŞOM bugün oldukça şanslı görünüyor kazanabilir ancak genel anlamda patlamaya oldukça müsait bir koşu. Muhtemellerdeki sonuncu at dahi gelse şaşırmamam o derece sıkıntılı. Değerlendirmeyi ona göre yapmakta fayda var.

ALTILI GANYAN KUPONUM
1.AYAK : HEPSİ
2.AYAK : HEPSİ
3.AYAK : 2.1
4.AYAK : 3
5.AYAK : 4
6.AYAK : HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
11 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehmet28

Bol şanslar

ozgun1

Bol şanslar olsun

Timothy

Tebrikler kardeşim. Son ayakta bir şeyler olabilir. Gönlüne göre olsun inşallah.

Timothy

Biliyorum dostum. Nasip böyle… 😊

Mehmet28

Buzağı yokmuş öküzün altında :)

Mehmet28

Çıkardı valla, umudu kestim dedim geldi :)

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x