istanbul altili tahminleri bombaci

13 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) düğün-dernek

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.koşu: Size diyebilirim ki 18 Ağustos’ta koştuğu ve yedinci geldiği performansı bile buradaki safkanları geçmeye yeter. Ancak artık hepimizin birşeyi anlamış olması gerekiyor ki seri ikinciliklere bağlayan safkanlar herzaman risk oluşturuyor. (3) ERPINARLI ilk safkanım olsada  son yarışında yine sihirbazla koşmasına rağmen bebek gibi Karataş’ı zorlayan yarışın her metresinde Karataş’ın nereden bindim bu safkana der gibi halleriyle -bana öyle gelmişti- dördüncülüğe uzanan ancak gördüğüm kadarı ile bu sorunun sebebi yine Karataş tarafından kendilerine belirtilip bu yarışta gözlükle ve yine Karataş ile koşacak olan (2) DOMATES GÜZELİ ilk rakip gördüğüm isim olup son yarışında kıpırdanma sinyalleri veren (4) FERHAL ve (10) VARGAS süpriz beklediğim safkanlardır.

2.koşu: Burada ki birçok safkandan geri planda görünüyor olsada idman görüntüsünü sahaya yansıtması halinde karışık görünen bu ayakta (3) LADY STONEHEART ın photalamasını bekliyorum.  96 günlük arası olmasına rağmen Karataş’ın da bizzat ilgilendiği safkanın idmanlarda yarışmak için can atar görüntüsü ve isteği ile  birinci altılı için cazip ikramiyeye gitmek yolunda iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Çok risklide olsa BANKOMdur.

3.koşu: Son koştuğu koşuda gereksiz yere fazla avans verdiğini düşündüğüm pilotu ile sıfır çeken safkanın gerek pilotu gerekse kendisi aynı hataya düşmeyecektir diye düşünüyorum. Son yarışında son düzlüğe çıkıldıktan sonra safkanın siprinte kalktığında dışında ki ALAÇATI AĞASI’nı ısırmaya yeltenince bir anda Özcan’ın da dengesini kaybetmesi ile içe doğru kayan safkan zaten fazla avans vermişken iyice zaman kaybetmiş oldu. Böylesine ciddi rakipleri önünde tekrar toparlaması imkansız oluncada pilotunun enseye bastığı safkan yarıştan sıfır çekerek ayrılmak zorunda kaldı. Ancak şimdi tek rakibi gördüğüm ve her yarışında üzerine koyan (3) NAKIT önünde safkanın farkını ortaya koymasını ve  photalamasını bekliyorum. Bu yarışa çok daha ciddi ve hazır olarak girecek ekibi ve pilotu ile birlikte (4) numaralı TOPANGA çok risklide olsa BANKOM dur.

4.koşu: Üst üste üç defa aldığı ikincilikten sonra 1200 metrelik yarışta artık bu gidişata dur diyen ve son yarışında kaldığı yerden devam edip tekrar ikinci olan (3) AMANKAYA ilk safkanım. Gerek birinci altılıda aldığım avans gerekse ikinci altılı için sonraki ayaklarda çok daha sağlam TEK’lerin olduğunu düşünmem dolayısı ile bu ayak için herhangi bir ayrım yapmadan hepsi diyeceğim sıralamam şablonumda olacaktır.

5.koşu: Diğer tüm safkanların photalama ihtimali (8) NAZO SULTAN’ın kötü performansına bağlıdır. Buradan da anlaşılacağı üzeri safkan alternatif BANKOM olup ilk atımdır. Diğer safkanları bahsedilecek düzeyde ve performansta şu an için görmüyorum ancak ikramiye anlamında rakip yazacağım isimler şablonumda olacaktır.

6.koşu: Yanlıyor muyum bilmiyorum ancak kendisinden AGF rekoru bekliyorum. Yani yarışı ben öyle görüyorum. Bunu açıkça söylemek istiyorum sağlam, misli ve yedili ganyan tüm oyunlar için (2) KHAN OF GHOST BANKOMdur. İkramiye anlamında rakip gördüğüm isimler şablonumdadır.

7.koşu: 10 eylül Pazar akşam İzmir koşularında tadımda pek yoktu programa da hiç bakmadım altılı oynamayada hiç niyetim yoktu. Taaaaa ki bizim garip nickli arkadaştan saat 18:52 te mesaj gelene kadar. Altılının başlamasına sekiz dakika var ve mesaj şöyle: ” Abi beşinci ayakta bir at var tüm galopları yalan AGF de yüzde 7 ye koşuyor tek at ” huyunu suyunu da bildiğim kardeşim yüzde yüz inanmasa ve onuda geçtim hayatta kulaktan dolma bilgiye inanmaz 50 yerden teyid eder böyle bir mesaj atmazdı. Elimde ne iş varsa kenara atıp tabanlarım bilmem nereme değe değe ganyana koştum :) o gün bu programa tahmin vermemiştim safkanın ismini de söyleyeyim ismi GOBEN 3 yaş Arap. Genel olarak şişirme haberler çabuk yayılır böyle yüzde 7 AGF oranlarında kalmaz. Ancak bu habere rağmen safkan yüzde 7 idi ve inanılmaz bir fırsattı. Safkan o kadar kötü galoplara rağmen o yarıştan ADEM Şen’in siprinte geç kalmasıyla birlikte yarıştan 1 boyla ikincilikle ayrıldı ve yanılmıyorsam 5 bin lira veren altılım da beşte kaldı. 5 dakika da yaptığım altılı 5 te kaldı 5 bin verdi ve GOBEN değil ADEM ŞEN kaybetti. Safkan gelse ikramiyeyi siz düşünün. Peki ben bunları neden sizlere anlattım? Eğer ilahi adalet var ise, hak hukuk var ise bu düzenbazlıkları yapanlara, bu atları saklayanlara, bu galoplarla insanları yanıltanlara hakkımı helal etmiyorum. Benim garip nickli arkadaşım gibi bu adilikleri ortaya çıkaran kim varsa bunları paylaşan kim varsa Allah’ta onların tuttuğunu altın etsin diyorum. O gün için son dakikada öğrendiğim bu bilgiyi sizinle paylaşamadım ancak yine o tarz bir bilgi mevcut ve bu defa yarını teyidi vs yi beklemek istemiyorum. Böyle bir yarışta çok geri planda kalacak size tek atın demiyorum ancak çok at yazacaksanız şans verin veya bu yarışta safkanı göstermeyebilirler 33 gün sonra galop yaptırabilirler ama ben bu safkanın saklandığını biliyorum başka bir yarışta Anadolu Tarım İşletmesinden 390.000′- TL bedelle alınan (5) KARKAMIŞ’ı unutmayın devamı şablonumda olacaktır.

8.koşu: Burada muhtemelen AGF çıkacak ancak kendisi değil ekürisi. Ama ben kendisi hakkında bile daha koşmadan 50 tane şey duydum değil ki ekürisi. Performanslarını merakla bekliyorum (8) NALIBALLI ilk safkanım olup devamı şablonumda olacaktır.

9.koşu: Ben tam 18 yıllık evli bir insanım. Ve önceden bu sözü bilmeme rağmen bende çok etkisi olmasada ilerleyen yıllarda özellikle hayatımın son beş senesinde bana çok şey katmıştır. Mevlana şöyle söylüyor: ” iyi bir evlilik iki şeye bağlıdır: birincisi, doğru insanı bulmaya; ikincisi, doğru insan OLMAYA.” Okul hayatımın her döneminde edebiyat ve Türkçe derslerinde çıkan ” yazar acaba burada ne demek istemiştir” sorularından nefret ettim. Hiç unutmuyorum ortaokul üçüncü sınıfta yine bu şekilde sınavda çıkan soruya “ben nereden bileyim ? Bu yazıyı ben yazmadım ki yazar o yazıyı yazarken kalbinden geçenleri, ne hissettiğini, ne demek istediğini bileyim” diye yazdım. Bu cevap öğretmenimin inanılmaz hoşuna gitti. Sınav sonuçlarında son derece umutsuz olmama rağmen sınıfta en yüksek notu almıştım. Cumartesi günü evlenecek olan Metin Hamedi’ ye Mevlana değilim ki Mevlana bu sözünde şunu söylemek istemiştir diyebileyim. Bu sözlerle sadece başbaşa kalırsın o kadar. Bazı sözler açıklanmaz açıklanırsa anlamı kalmaz. Mutluluk dileklerimi ilettiğim pilotun evlilik Arefe’sinde günün son ayağını kazanırken photo finişte de nişan yüzüğünü öpüp selam göndermesini bekliyorum. Günün en zor ayağında en karışık görünen yarışında AGF de ilk 7 veya 8 de olmayacak olan en az 10 ganyana koşacak olan Metin Hamedi (13) numaralı AYŞOM ile birlikte çok risklide olsa BANKOM dur.

1.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-2-4-10

2.ayak: 3 tek

3.ayak: 4 tek

4.ayak: 3-1-7-4-5-6-2

5.ayak: 8 /// 11-3-2

6.ayak: 2 /// 1-4-3-6

2.ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-1-7-4-5-6-2

2.ayak: 8 /// 11-3-2

3.ayak: 2 /// 1-4-3-6

4.ayak: 5-9-8-1-3

5.ayak: 8 /// 2-1-6

6.ayak: 13 TEK

NOT: Yedinci koşuda (3) DİLİRAN isimli safkan kupona eklenmiştir.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
21 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
nihat k.

abi eleştirilerinde de acıklamalı hakını veriyorsunuz tebrik edilmesi gerekenleride yakıştıgı gib yüceltenlerdesiniz ben 42 yaşındayım elerinden öper 2 evladım var lise 3 2 side gidiyorlar bekarken çok yaşlı dede diyebileceyimz 65 yaş üstü at yarışı tabiriricaise bu mehanda üstat vahabında idiler bende ben hep onlara ortak olurdum hegün tek yarış vardı hep 5 te kalırdık rahmet istedier tüm akvasıl ollanlarımz ve kimi kimsesi kalmamış akvasıl olanların mekanları cenlet olsun onlar rahmetli oldu benim yaşım 18 zi buldu yılarca bende hep 5te kaldım bir gün sizin 63 kg luk tek verdiyiniz at tı tek atım o gün ilkez bi altılı yakaladım 400 tl verdi şeytanın bacagını kırdık dedim sizi uzun zamandır tahkip edemiyorum cocuklarn ders çalışması sebebiyle kırık leptop bi birinde bi brinde önemli ollan derslerinde başarılı olmaları yüce rabbim tüm çocukların bahtını iyi eylesin hepsi bizim geleceyimiz sizin de evlatlarınızı rabbim hayal ettiyiniz yerler de görmenizi nasip eylesin benim siz den ricam telefon numaramı size versem 1 kez beni arasanız sizin telefon numaranız bende cıktıktan sonra ben size halkın eleştitilerini ve yorumlarını bildirsem sizde bana altılı tahmininizi söyleseniz olurmu siz caldırın ben arıyım rabbim önce insan olarak dogmuş insan bedeni verdiklerinin yardımcısı olsun sonra da evlatlarının geleceyi için binbir umuda sarılmışların rabbim sizin ve sevdiklerinizin yar ve yardımcısı olsun rabbime emanet ol.,,,,,,,,,,,, leptopun büyük arf tuşu bozuk oldugundan rabbimin izmini bu şekilde yazmak zorrunda kaldım bu nedenle rabbimizin diyer isimlerini ve abibisine sopetimzde gereken yerlerde yer veremedim ufak arf lerle yazmak benliyime açı verdi saglıcaklakalın telefon ederseniz bir kez ben sizi her çaldırdıgınızda ararım at yarışına gönül vermiş halkın bire bir eleştiri ve tüm düşüncelerini öyrene bilirsiniz bu kişiler en az 30 yıldır altılı oynuyor belki 25 bin kişiyi geçikiz fakat 7/8 gurup 4/der 5kişi oyununu kurar gerikalan internet siteleri ve kendi kuponunu yapar yatırır kusurabakma çokmu uzattım saglıcakla kalın sevdiklerinizle uzun bir ömür dilerim

cemal parlak

Emeğine yüreğine saglık

ErtanBEY

Yine Döktürmüşsün big boss..harika bir yazı daha,umarım ikramiyeyle süslenir. Gecen yaris tekimiz olani Ayşom için sonuna kadar destekliyorum eğer yine iç bariyerden gelmek isterse umarım geç kalmaz bariyere yaslanmaya ve bu defa kazanan olur..Bol şanslar diliyorum

Mustafa

Süpersin bombaci

Barışçı

ağzına sağlık kardeşim bol şans

Mehmet28

Bol şanslar

Vazeçmemişsin ayşondan, ben ilk sıradan üçüncülüğe attım. Belekiden ikimiz de kesmişiz yalnız umudu :)

mustafa

Eline koluna emeģine sağlık

bay uzman

1.koşu er pınarlı 3 e karataşlı domates biber patlıcan güzeli
2.koşu 9 gülmelek inanmayana hepsi
3.ayak 4 topanga bu arada nakit gitsin bilmem neyiyle oynasın madien de koş nakittt
4.ayak koşuyu kafamda koşturdum oldukça düşük tempoda gurup birbirini bekleyen iasimlerle dolu tabi bi isimn hariç o alllah ne verdiyse kaçacak bitirebilirmi valahi amankayayı böle yorgun bitkin bulmuşken bu ne abi ya bir ay içinde 5 farklı yerde koşulurmu yazık 2.kafkaslı vakası oaalacak…yazıktır candır bu hepsinin geliri var
5.koşu 8 NAZO SULTAN GELMEZSE TOMBALA ÇEKYAZZZZZ
6.KOŞU2 KHAN GOST
7.KOŞU3.5.8.9.2
8.KOŞU 4 İSLAH 8 NALBALLI İKİ EKÜRİ BİR VE İKİ OLUR GERİSİ YALAN OLUR
9.KOŞUSON AYAK HEPSİ YAZ KAHVENİ İÇ
BU ARADA GNYANDAN HİKMET ABİYE SAYGILAR SEVGİLER MERSİNEE… CAFCUF YEDİLİ OYNA BULURSUN
YAZIYORUM
7Lİ PLASE
TOPANGA TEK4
5.7
8 NAZO TEK
2 KHAN GOST TEK
3.5.9
(4.8) EKÜRİLER TEK
SONYAKA1.2.3.4.5.6 YEDİLİ PLASE
BOL ŞANS CAF CUFFFF

ozgun1

Şiir gibi yazmışsın yine Bombacı :) bol şanslar olsun

Mehmet Selçuk

Hastasıyımmmm Bombacınınnn:)))
Selam ve sevgiler Denizli’den…

06Cengo06

Bombacı emeğine sağlık Herkese bolşanş..Bugün ne güzel cümbürcemaat burda herkes yazarlarımız döktürmüş bilgilerini artık kırsın herkes şeytanın bacağını,, özelliklede bay uzman artık bugün yakala şu altılıyı bu kadar tek bukadar tiyo varken bulda bende sevineyim 😊

06Cengo06

1.Altılım
2.3
2.3.4.7.8.9
4 TEK
1.3.4.6.7
1.2.3.6.8.9.11
1.2.4.6

Azor Ahai

1.koşu 10 numara vargas kazanır ama ilk tay yarışı aksilik olursa diye 2 domates güzeli ve 5 kılavuz hatice ile bu koşuyu rahat izleriz.

2.koşu 9-2-8-3-6-7

3.koşu 4 topanga zaten kalite olarak öne çıkar ama startı iyi alırsa 2 ganando solo bu yarışı koyar ıskalamayalım.simitçiler nakit i yazabilir :)

4.koşu 3 amankaya ve 7 gölcük aslanı arasında geçer diye düşünüüyorum ama herzaman 3.bi at ekleyip bomba hayali kurduğum için 5 erayhan da bulunacak.

5.koşu 8-1-2-3

6. koşu Simitçi teki ama olsun bugün bu grup geçemez 2 KHAN OF GHOST banko:

10-2-5
9-2-8-3-6-7
4-2
3-7-5
8-1-2-3
2
herkese bol şans (:

Ali Bilgin

O altılı 62.000 TL verdi bu arada Bombacı , sevgiler

Ramazan Yılmaz

Bol şanslar bombacı bugün tüm bankotahminler toplanmış şenlik var dediler geldim :))

Ramazan Yılmaz

Ayağım uğurludur bak herkesi topladım bankotahminleri komple çağırman lazim düğune :))

Erdal Balci

Şansa ihtiyacın olacak bombacı.
Bol şanslar. ….:)

Erdal Balci

Bu arada ;
Metin
Sahin
Onbaşı
Titrek manda

SESIMI DUYAN VAR MI?

06Cengo06

Bombacı ben boşa söylemiyorum oku uzmanın yorumu altılıyı bul anladın sen ne dediğimi hemde tek tek 😂😅😂😅

21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x