istanbul altili tahminleri barisci

13 EYLÜL 2017 ÇARŞAMBA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BARIŞÇI)

Selamlar herkese, uzun bir aradan sonra kendime zaman yaratıp yorum yazmak istedim, umarım faydalı olurum.

1.Koşu: Yarış hayatının ilk koşusunda Halis Karataş’ı çok uğraştıran DOMATES GÜZELİ(2) takı değişikliğiyle ilk atım. Kazanmayı bir türlü başaramasa da istikrarlı ERPINARLI(3) ilk rakibi olur. Yarış hayatına bu koşuyla başlayacak olan VARGAS(10) Montego gibi kaliteli bir ismin tam kardeşi. Yeterli hazırlıklarıyla ilk koşusunda kazanabilir. Süprizde önereceğim safkan ise FERHAL(4).

2.Koşu: Satış koşuları her zaman zordur. İstikrar sorunu yaşayan safkanların buluşmasında FERFORJE(2) ve Bombacı kardeşimin ısrarla üzerinde durduğu LADY STONEHEART(3)‘ı ayırımsız öneriyorum. Çok daha iyi gruplarda mücadele etmiş, kumaşının iyi olduğuna inandığım GÜLMELEK(9) sert rakip olur. Çime ilk kez çıkacak olan OKO MOYE(6) ile Ankara’dan gelen SEYŞELLER(7) yazılarak bu ayak sağlama alınabilir.

3.Koşu: Tek sentetik koşusunu çıktığı gibi kazanan TOPANGA(4) muntazam hazırlıklarıyla bugün en çok güvendiğim isimdir.

4.Koşu: Bu koşuda elbette birkaç ismi ön plana çıkarabiliriz ancak kim gelse şaşırmam, ben hepsi diyorum.

5.Koşu: İlk defa çime çıkacak ATLIGÜL(3) idman pistinde iyi işlerle bu koşuya giriyor. Orjin itibariyle de çimi iyi koşacaktır, favorim. Son koşusu olumlu NAZO SULTAN(8) da yazılarak bu ayak geçilebilir ancak çok süpriz bir ismi değerlendireceğim ben o da KAVİNTAY(6).

6.Koşu: Günün kalesi çıkacağı çok bariz KHAN OF GHOST(2)‘u yıkmak için çok çalıştım ancak pek mümkün görünmüyor. Kazandığı koşudan sonra idman pistinde de mükemmel görünüyor. Hele 6 Eylül’de 1200’ü 1.13.6 1000’i 58,8 400’ü 22 rahat bir galobu var ki söyleyecek söz bulamıyorum. İkinci bankomdur.

7.Koşu: Günün en önemli koşusu. En keyiflisi olmaya da aday bence. Bugüne kadar ki performanslarıyla kendilerini kanıtlamış isimler var. Bunun yanında idman pistinde inanılmaz işler yapan safkanlar var. Dolayısıyla yorumlaması çok zor bir koşu. TALİPHAN(8), YELTAY(9) ve ALTEPE(1) performanslarıyla başa yazılmayı hakeden isimler. DİLİRAN(3) Ankara’daki grup koşuda 1.37.40’la uzak kazanırken tüm rakiplerine adeta meydan okudu. Üstüne bir de Ankara pistinde 800’ü 53,9 400’ü 26,4 rahat bir galop yapmış ki ben buradayım diyor. Dün galopları incelerken bir galop gördüm inanamadım: 600’ü 38 400’ü 25 rahat. Bizim garip nickli arkadaşa söyledim o da arap atı o galobu yapamaz dedi :) Ben de idman pistini izledim gerçekten yapmış dedim o da inanamadı ne yedirip içiriyorlar bunlara diyebildi :) Orjinine baktığımızda Şahinter ile tam kardeş olduğunu görüyoruz. Bugün yarışı nerede bitirir bilmem ama ileride iyi bir at olacağını düşündüğüm KARKAMIŞ(5)‘ı dikkate alın derim. Yine idmanları muntazam AYTİGİN HAN(2) ilk defa sentetik piste çıkacak, değerlendirin derim.

8.Koşu: ISLAH(4) bu sezon beni en çok şaşırtan isimlerden. Tamam kardeşi Gümbür Gümbür gibi olsun demiyorum ama 12 koşuda maidendan çıkamamak ne demek? Ekürisiyle beraber burada da favori çıkacaktır. GÖRÜNMEZ(2) en ciddi rakibi olur. Tatlı bir süpriz isteyenler DRAGUNA(1)‘yı değerlendirsin.

9.Koşu: Son iki koşusunda kuponlarımıza tek olarak yazdığımız AYŞOM(13) aslında kazanacak kıvamda. Özellikle bir önceki 1600 metre koşuda yol bulamaması kazanacağı yarışı üçüncü tamamlamasına neden oldu. Bir kez daha risk alıp tek olarak öneriyorum.

1.Altılı Şablonum

1.ayak:2,3,10,4

2.ayak:2,3,9,6,7

3.ayak:4 tek

4.ayak:Hepsi

5.ayak:3,8,6

6.ayak:2 tek

2.Altılı Şablonum

1.ayak:Hepsi

2.ayak:3,8,6

3.ayak:2 tek

4.ayak:8,9,1,3,5,2

5.ayak:4,2,1

6.ayak:13 tek

Herkese bol şans…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Barışçı

Barışçı
1981 doğumluyum yaklaşık 17 senedir at yarışlarını takip ederim ve bahis yaparım. İzmir'de ikamet etmekteyim. herkese bol kazançlar diliyorum...
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ErtanBEY

Ve ve veee efsane geri döndü bol şanslar kardeşim yazdığın ganyan olsun..

Mehmet28

Bol şanslar

COMMANDANTE

Eskiler tanır yeniler örnek alır :)
Kendisi dişi olmasına rağmen son iki koşudur kocamız olan AYŞOM bugünde tekimiz :)

Bombaci

Yaaa Orti maşşallah sende ne hafıza var ya. Vallahi bir daha demiyicem genç yaşta nazarım değip alzaymır olacaksın diye korkuyorum. Tabi ya yine şimdi hatırladım o kadar atta ben nasıl atlarım o atı? Ama saat sabahın 4 ü olunca böyle oluyor işte. Mesaj alındı..

admin

Hoş geldin Barış, bol şanslar

ozgun1

Eskilerin yorumlarını görmek ayrı bir keyif :) bol şanslar Barışçı.

06Cengo06

Hoşgeldin bolşans kardeşim 😊

erdal balcı

Sevgili Barışçı hoş geldin,seni görmek (tahminlerin ile) mutluluk verici,emeğine sağlık.
Basit bir 1.ci altılı tahminide benden olsun:)
1.ayak: DOMATES GUZELI,ERPINARLI,VARGAS (2,3,10)
2.ayak: BROXA,FERFORJE,LADY STONEHEART (1,2,3)
3.ayak: GANANDO SOLO,NAKIT,TOPANGA (2,3,4)
4.ayak: KARAYUREK,AMANKAYA,GÖLCÜK ASLANI (1,3,7)
5.ayak: ATLIGUL,NAZOSULTAN,SON SÜRAT (3,8,11)
6.ayak: K H A N OF G H O S T (2)

TOPLAM : 14,58 TL

NOT: 7,8,ve 9 koşulardan hatırı sayılır supriz bekliyorum.

AT KOŞAR BAHT KAZANIR.BAHTINIZ AÇIK OLSUN.

Erkan

Bol şanslar barış

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x