Ana Sayfa / Tahminler / 13 EKİM PAZARTESİ İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

13 EKİM PAZARTESİ İZMİR ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Yakaladığı güzel form durumu ile kendine ciddi şans yaratan 3 ROYAL CAT risk alanlar tarafından tek olarak tercihlenebilir. Son yarışı anlamsız olsa da kalite isim 2 OVAL PEARL ve bu kez kendisini daha iyi tanıyan binicisi ile son koşusundaki üçüncülüğünün tesadüf olmadığını ispat etmek isteyecek olan 8 FOREVER QUICK rakip olmaya çalışacaklar.

2.AYAK: Çalışmalarında oldukça istekli görünen 6 DEMİROK kuma nispeten çimde daha başarılı yarışlar çıkarıyor. Son yarışı başarılı 1 CORDOBA , tabela içinde dolanan 7 NURİ BEY , hazırlıkları tatminkar 2 GÜLSEVİM , 12 EGEARIN , 5 YÖRÜK KIZI ve iki yarış görerek nefes açan 4 ALTÜTÜN bu ayak için işaretleyeceğim isimlerdir.

3.AYAK: Koştuğu 1400 m mesafedeki koşuda beş boy farkla kazanan 1 ALHABER bu kez üç kilo daha hafif sıkletle kolay kazanabilir.son yarışında bekleneni veremese'de  5 YENİLMEZKIZ , ara verdiği koşulara güzel çalışmalarla hazırlanan 3 ÇAMÖNÜ BEYİ , hazırlıkları ile 6 ONURLU , ve 4 ANİF diğer değerlendirdiklerimdir.

4.AYAK: Çetin Ok ile start aldığı son 1300 çim koşuda 1.19.83 ile üç boy farkla kazanan 2 IMMORTAL WING devam eden formu ile tek olarak denenir.

5.AYAK: Son zamanlarda yakaladığı müthiş formu ile koşunun favorisi olmayı hak eden 1 OĞLUM ÖMER günün ikinci bankosu olacaktır.

6.AYAK: Günün son ayağında üç aylık aradan sonra koşu görüp açıklarını kapatan 6 CANNAZAR , bu grupta kendine şans yaratabilecek 4 AMİRAL , cumartesi sabahı çalışmalarında istekli görünen 1 ABJARKAYA , son dördücülüğü ardından 3 ÇETİNKALE , 12 HIRÇINKIZ , 8 İLEGÜL , son koşuları başarılı 7 GASTİN diğer şanslı isimdir.

1.AYAK: 3/2-8

2.AYAK: 6-1-7-2-12-5-4

3.AYAK: 1/5-3-6-4

4.AYAK: 2 IMMORTAL WING

5.AYAK: 1 OĞLUM ÖMER

6.AYAK: 6-4-1-3-12-8-7

BOL ŞANSLAR....

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
umit
Ziyaretçi
umit

İzmr kece koşusu tahmini istiyorum

osman
Ziyaretçi
osman

sizi takiip ediyorum .. tekleriniz adeta 10 numara .. izmirde kafada 3 at yeter mi ?

osman
Ziyaretçi
osman

Rica ederim Beyefendi asıl ben teşekkür ederim yorumlarınız için ..

osman
Ziyaretçi
osman

ancak bu kadar şansızlık olur ..

osman
Ziyaretçi
osman

aynen öyle oldu kuponu da büyük yapmıştım sağlık olsun

melih
Ziyaretçi
melih

izmirde mislilik oldu para mara vermez bu gidişle

vedat
Ziyaretçi
vedat

Muhterem kinggok ,size sadece maaşallah derim,Allah ilminizi artırsın inşallah.10numara size az bence..

Yazar: kinggok

Avatar