14 EKİM SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Bu pist ve mesafede son koşusundan 1.24.81 lik iyi bir sonuç çıkaran 3 THE DAUHTER SUN muhafaza ettiği gizel formu ile çıktığı gibi bitirebilir.Küçük kuponlarda tek denenebilir. Bursa dan kazanarak gelen 1 FANCYCHANCY sürdürdüğü mükemmel formu ile en ciddi rakibi olacaktır.

2.AYAK: Adana dan güzel sonuçlarla gelen 2 AKINCIHAN pisti yadırgamazsa kazanabilir. Ankara da uzun mesafelerde başarılı sonuçları olan 5 PASTACI , uygun rakipleri bulan 3 CİHANEFE , peş peşe çıkardığı başarılı koşuları ile iddialı konuma gelen 11 BÜYÜLÜTAY , son koşusu ile kıpırdanma belirtileri gösteren 7 TUNAHANBEY ve kısa, uzun mesafe ayırmadan başarılı sonuçlar alan 9 SAFALIM koşuya ağırlığını koymaya çalışacaklardır.

3.AYAK: 1300 m mesafede uzak farkla kazanan 4 KUZIKO mesafeden etkilenmesse yine kazanabilir. Güzel formu ile 3 KIRGIZ , çim pistte son koşusunu kazanıp moral bulan 1 DAĞCI ve sürekli tabela içinde dolaşıp en son maiden den çıkan 2 KOLARAFET bu zorlu ayakta işaretleyeceklerimdir.

4.AYAK: Son yarışında 1700 mesafede Ömer Kaya idaresinde kazanan 5 GÖLCÜK ASLANI iddialıdır. Kumda koştuğu son koşusunu dikkate almadığım 2 ALBURAK KIZI çim pistteki seri birinciliklerine kaldığı yerden devam edebilir.

5.AYAK: Biraz riskli bir tek tercihi olduğunu biliyorum ama 1.26.91 ile bu pistteki en iyi dereceye sahip olan 7 İZBATUR un hız verdiği çalışmaları ve pazar günü yaptığı çalışmaları ile kazanmasını bekliyorum.

6.AYAK: Günün zorlu ayağında güç ve form durumları birbirine yakın isimler bir arada.. Son yarışı ölçü olmayan 5 MİNİF KIZI , çim pistte başarılı koşuları ardından hazırlıkları ile 6 UÇANBİR , yine starttan geç çıkacak olsa da boş sıkleti ile 9 DURANTAŞ , sevdiği pistte 11 ALİBEGİ , istikrarlı koşuları ile 8 NAYİF BEY , 1 ATEŞKARTALI , güzel bir dönem geçiren 10 HAYAT NUR ,ve sürprizde; 2 DOĞU KIZI , 3 LENGÜR LENGÜR , 4 KOCABATUR ve 7 ALYETİŞ isimlerini değerlendireceğim.

1.AYAK: 3/1

2.AYAK: 2/5-3-11-7-9

3.AYAK: 4-3-1-2

4.AYAK: 5-2

5.AYAK: 7 İZBATUR

6.AYAK: 5-6-9-11-8-1-10-2-3-4-7

BOL ŞANSLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar