13 EKİM PAZARTESİ BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: İlk ayakta 800/48.4 – 600/35.6 400/23.0 R çalışmaları ile hazır olduğunu gösteren 6 LADY INTO öncelikle işaretlenir. Kum pistte çıktığı ilk sınavında üçüncülükle yetinen 8 RAIN OF TEARS bu kez dil bağı ile koşacak. Mehmet Kaya nın ısrarla tercihlediği 3 DOLCE VITA , son ikinciliği tatminkar 7 PRENSES YAĞMUR ve ilk koşusundan sonra iki ay geri çekilen kalite isim 4 GÜMÜŞKAN GÜLÜ ilk ayakta yeterli olacaktır.

2.AYAK: İzmir’de son koşusunu kazanıp Bursa’ya getirilen 8 ARZUKIZ bu pistte de başarılı olabilecek bir isim. Risk sevenler için tek alternatifi olabilir. En son 1300 m mesafede 1.31.24 lük iyi bir derece ile ikinci olan 6 KIRIMKIZ bu sefer kazanabilir. Uygun grupta 2 HİSARGÜL şeytanın bacağını kırmak isteyecektir. Son koşusunda Doğan Kılıç ile tanışan 5 HELİNCAN daha uyum içinde sürpriz yapabilir. Eküri avantajı olan 4 BALKAN ise son şans verdiğim isimdir.

3.AYAK: Açık grup koşuda ciddi rakipler arasındaki son koşusunu ölçü almadığım 4 HAYAL PERİSİ güzel derecelerle hazırlandığı bu koşuyu kazanacaktır.

4.AYAK: Kendisini gayet iyi tanıyan binicisi ile daha önce dört koşusunun ikisini kazandığı pistte 5 PERFECT WARRIOR günün ikinci bankosu olmaya adaydır.

5.AYAK: Handikap mücadelede öncelikle son koşusunda büyük sürprizle kazanan 9 EMRES STAR a şans veriyorum. Israrla ikinciliğe abone olan 7 DAVUTBEY bu kez birincilikle tanışabilir. Ağırlaşan sıkletine rağmen son günlerin formda ismi 6 ROBINHO üçüncü birinciliğe yakındır. 50 kg ile koşacak olan 11 NİLSU , 1200 m işi ile beğenimi kazanan 1 ÇUHADAROĞLU ve 5 KIMURA sürprizde yazılır.

6.AYAK: Günün en zor ayağında ne kadar çok isme şans verirsek kardır. Form durumları ve çalışmaları ile sıralamam; 3 AKBARAN , 6 HASRETİMKAYA , 4 ÖZGÜNSOYLUM , 15 KANDAHAR , 5 GÜNEBAKIŞ , 9 TOYDEMİR BATUR , 12 RANA ATEŞİ , 10 MUSON RÜZGARI , 13 ARİFHAN ve 8 SEVİMLİ şeklinde olacaktır.

1.AYAK: 6-8-3-7-4

2.AYAK: 8/6-2-5-4

3.AYAK: 4 HAYAL PERİSİ

4.AYAK: 5 PERFECT WARRIOR

5.AYAK: 9-7-6-11-1-5

6.AYAK: 3-6-4-15-5-9-12-10-13-8

BOL ŞANSLAR….

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: kinggok

Avatar
45 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
melih

leydi into galobunda uçmuş tek atıcam karar değiştim

melih

alt alta yazamıyorum kuponu yaw :)

melih

serkancan bursa pitsi ıslaktır gene kazanacak gibi gözüyo dikkat

melih

1.ayak 6 tek / 2.ayak 4.5.6.8.12 / 3.ayak 4 tek / 4.ayak 1.5.6. / 5.ayak 5.7.9.11 / 6.ayak 6.7.8.13.15 buda benim yarın ki kupon oldu..

melih

teşekkürler baştan beri leyd into kafama takılmıştı o galobun hakkını verirse keza h.katı kendi çalıştırmış uzak yapması gerek..

deniz

son 1 aydir yorumlariniza bakmadan oynamiyorum kinggok yureginizeemeklerinize saglik.daglicakla kalin

melih

başka siteler hemen işi ticarete döküp üye aylık ücret alıyolar umarm burası böyle kalır..

melih

ozaman kendi kendinize yorum yaparsınız :))))))))

ErGün

Son Ayakta ? numara geciLmez Tahmin veren kurguda var Lakin yorumcuLarda yok boL SanSLar….

ErGün

9 numara Toydemir Batur benim Bankomdur….

melih

ergün sağlam tek vermiş bende tek atıcam ? bu atı :)

melih

misli yapacam tüyo sağlam yerden geldi sende söleme kimseye sakın :)

fatih

Son ayakta bence hasretim kaya gecilmez

melih

ganyancıya kuponu yatırttım çıkan olmaz inşallah

erdem

Gecen oynamadim izmiri pisman oldum usta bugun kisitlama yaparak oynadim iyi oldu son ayak kaldi nasipse 3560 ekuruleride var insallah tutar..yorumlar icin tskler

erdem

Senin teklerin guzel oluoo

erdem

Abi senle ozelden irtibata gecmemiz mumkunmu

melih

selam yazık oldu senin kupona kardeşim bende ilk kuponda 5.6.7. yeterli demiştim ilk ayakta ama değiştirdim altılı böyle bir şey işte at istemezse kazanma şansı yoktur at seni isticek..

melih

izmir yaptım geldim 1.ayak.1.2.3.4.9./ 2.ayak 1.2.3.6.7 / 3.ayak 2.3.6.7. / 4.ayak 2 tek / 5.ayak 1 tek / 6. ayak 3.4.7.8.10.12 bakalım ne olcak..

melih

sağol kinggok da böyle çok at yazıp plase geldimi bütün zevkim kaçıyo…

melih

biri yarıştan çıkar biri devrilir hepte bize denk gelir..

melih

kafaya kudret ağayı yazmamışın teklerimiz aynı 1 de tek olurdu bu gruptan üstün mesafe uzun olunca güvenemedim tek atmaya

melih

nerdesin kinggok

melih

tutturduk ama hep lamba geldi be aga mislilik altılı oldu….

melih

eyvallah ta tatmin etmiyor :)

melih

yarın ankara da para vermez zayıf program misli yapmak lazım

melih

sen çalış dersine öğlen bakarım iyi geceler dostum Allaha emanet…

45
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x