Ana Sayfa / Tahminler / 12 EKİM PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

12 EKİM PAZAR ADANA ALTILI TAHMİNLERİ (KINGGOK)

1.AYAK: Son yarışında Golden Step arkası ikinciliği oldukça tatminkar olan 5 IMPASSIONED o gün ilk kez Furkan yüksel ile pistteydi bu gün biraz daha uyum içinde olacaklarını düşünüyorum. mesafenin 100 m kilosunun da 1 kg hafiflemesi ile yarışı lehine çevirebilir. Günün ilk ayağında tek olur.

2.AYAK: Son yarışı istenildiği gibi olmasa'da alıştığı binicisi ile ilk olarak 1 ÖZTUNÇ a şans vereceğim. Ankara da kazandıktan sonra Adana ya getirilen moralli 7 ALTIN ÇOCUK , binicisini bulan 9 IHLARA BEYİ , hazırlıkları ile 4 DURMAZBEY , çim kum demeden başarılı koşuları ile 3 TANAÇAN , daha uygun grupta koşacak olan 6 RUKİYE SULTAN rakipleridir. Sürprizde; 2 DİGOR , 10 AHUSENKIZ , 5 FETHİYE yi yazacağım.

3.AYAK: İstanbul dan Adana ya getirilip kum pistte bir yarış gösterilen 3 KARAYİĞİT uygun rakipler yanında çim pistte kazanmaya en yakın isimdir. Tek olarak değerlendirebiliriz.

4.AYAK: İki ay kadar ara verdiği pistlere geri dönen 10 SER ATAKAN idmanlardaki çabasını sahaya yansıttığı taktirde kazanacaktır. Çim kum başarılı sonuçları ile 8 TATLIKOTAN en ciddi rakibidir. 6 MERKÜRÜNOĞLU , 7 PEREFESYONEL ve 4 HASOĞLU sonraki ihtimaller.

5.AYAK: Günün teki diye yıkma niyetinde değilim ama daha 1300 m üzeri mesafeye çıkmayan bir isme 2000 m de bu kadar güvenemedim. Öncelikle eküri avantajı ile de 1 DOCTOR PRETİ ye şans veriyorum. 2 PİRE ANA son ikinciliği ile beğenimi kazandı. Çalışmaları ile 3 HİPERBOL , tabela dibinde bitirdiği son koşusu ile 9 ZELENİKA ve güzel durumu ile 4 RAIN OF APRIL ciddi rakiplerdir.

6.AYAK: Peş peşe kazandığı yarışları ardından iddialı durumdaki 9 ÇAKIRCELEP , bu pist ve mesafede en iyi dereceyi elinde bulunduran 2 UÇAN GÜL , eküri avantajı ile 5 ŞANSKAYA , Ankara da son koşusunu kazanan 4 CİNCORTA , çalışmaları ile 3 DULOCAN ve 11 ATEŞE KOŞAN eşit şanstalar.

1.AYAK: 5 IMPASSIONED

2.AYAK: 1-7-9-4-3-6-2-10-5

3.AYAK: 3 KARAYİĞİT

4.AYAK: 10-8-6-7-4

5.AYAK: 1-2-3-9-4

6.AYAK: 9-2-5-4-3-11

BOL ŞANS

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
ATİLLA YILDIRIM
Ziyaretçi
ATİLLA YILDIRIM

KATKILARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.

Fatber
Ziyaretçi
Fatber

Melih bizide yanılttı senide sende 4ayak tekin deyildi deyiştirdin bizde ordan yattık bize borçlu çok kızgınım

sonsuzluk
Ziyaretçi
sonsuzluk

verdiğin 1 ayak taki tek için tskler

sonsuzluk
Ziyaretçi
sonsuzluk

ben tek attım umarım devamı gelir :)

yarışcı
Ziyaretçi
yarışcı

oynucaktım bu kuponu (1.AYAK: 5,2.AYAK: 1-7-9,3.AYAK: 3,4.AYAK: 10-8-6,5.AYAK: 1-2-3-9,6.AYAK: 9-2-5 olarak oynucaktım yetişemedim bide 1 ayaktaki ve 3 ayaktaki tek atlar geldi :(

yarışcı
Ziyaretçi
yarışcı

ama iyi atlar verdin umarım tutar oranlarda iyi para verir bol şans oynayanlara :)

yarışcı
Ziyaretçi
yarışcı

tuttu kupon :) ne kadar vercek acaba ?

melih
Ziyaretçi
melih

kızma fatber sumle son yarışında startta kalmış 3.boy gecikmiş benide bu yanılttı sonradan izledim yarışı ama iş işten geçmişti ben zaten demirdövenle hakemin gelmiceni adım gibi biliyodum yıktım oraları kafayıda 3 atla geçmiştim sağlık olsun alışknız yatmaya kınggok nbr aga …

melih
Ziyaretçi
melih

hoşbulduk evet gece babam rahatszlandı hastaneden geliyorum gündüz yarış tekrarlarını izlicektim fırsat olmadı kuponları birleştirsek temelhan hariç hepsi var ozaman onuda yazardık mutlaka 64 alırdık :)))))))

melih
Ziyaretçi
melih

Allah razı olsun sağol sıkıştı gece astımı var yaşta var tabi malum 83 yaşında iyi şimdi yarışlarıda izleyemedim ama dünden demiştim para verir İstanbul programdan belliydi bu temelhanda izmirin atı varya onur onun gibi oldu durup durup çakıyo 330 milyar verdiğinde izmir son ayakta onur yatırmıştı beni…

melih
Ziyaretçi
melih

bencede kalite safkan ama ne zaman ne yapcağı bilinmeyenleren

melih
Ziyaretçi
melih

bursa 1 ayakta leydi into h.katı kendi çalıştırmış galobunda uçmuş 5.6.7. yeterli olur gibi

melih
Ziyaretçi
melih

programda öne çıkan sağlam tek yok gibi bu yarışta para verir

melih
Ziyaretçi
melih

kinggok kurmadınmı daha kuponu 1 ayakta 4 numara gümüşkan gülü kaneko orjin pisti ıslak bulursa affetmez baktınmı acaba dostum..

melih
Ziyaretçi
melih

1ayak 4.5.6.7 2ayak 4.5.6.8.12 3ayak 1.2.3.4 4ayak 7 5ayak 7 6ayak 7.8.13.15 benim kuponda böyle

Yazar: kinggok

Avatar