istanbul altili tahminleri

13 EKİM 2017 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERi (BİNBA STAR)

1.ayak: AFTER MARKET temsilcileri  yavaş yavaş piste gelmeye başladılar, bu müthiş aygır kesinlikle birden fazla şampiyonu ülkemize kazandıracaktır.Ben bir kez daha bu safkanın iki temsilcisi ile giriş yapacağım BURULHAN-2—EMSAL-3-

2.ayak: KAFKASOĞLU-4- çok formda favorim.VİCDANSIZ-5- ve ERAYHAN-2- pist-mesafe uyumu yüksek isimler.İDEALİST-1- koşuyu biraz kısaltabilirse şansını arttırır.CÖMERTKAN-3- geliyorum sinyalleri vermeye başladı.ASLANSÜTÜ-6- ve BAKIRCIBEY-8- burayı kapatırlar.

3.ayak: Oldukça denk isimler ,  kapatmaktan yanayım.HEPSİ

4.ayak: Önde gidenler, sprint atanlar ve yaş farkları, bu yarışın son metreleri yanar,HEPSİ.

5.ayak: Bombacı’nın da belirttiği gibi BITCOIN-3- bu gruptan fazla bir isim kazanması normal sonuç olacaktır.BANKOM

6.ayak: Son sert gruplardaki koşularını ölçü almadığım REİSOĞLU-2- kendisi için uygun rakipler arasında bu kez öncelikli,çimde ikide iki  yapan ALİŞİR-5- bir kez daha şans verilmeyi hak ediyor.Son koşusunda kendisine çok güvenmeme rağmen beni  mahcup eden İZDAHİ-7- ve bu kez daha etkili bir koşu çıkartmasını beklediğim AYTiGiNHAN-4- daha sonra.

Kupon

2-3

4-5-2-1-3//6-8

H

H

3

2-5//7-4

50//70//140TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: binbastar

Avatar
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar

Mehmet28

Bol şanslar

3
0
Tahmin paylaş.x
()
x