Ana Sayfa / Tahminler / 13 EKİM 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

13 EKİM 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

İstanbuldan herkese merhaba. Yazdığımız gibi gelsin diyerek;

1.AYAK: Ilk defa start alacak taylar arasında orjin ve çalışma bakımından bende 9-SUPER STAR LADY birkaç adım öne çıksada, herbirinin ayrı bir kaliteye kapasiteye sahip olduğunu düşündüğüm koşuda, sürpriz ihtimalinide oldukca yüksek gördüğümden tercihim HEPSİ olacaktır.

2.AYAK: Bu tür mesafelerde istikrarlı koşan ancak kazanmakta zorlansada 2-ERAYHAN düzlük üzerinde biraz idareli gitmesi durumunda kazanabilir. Formunu bulan 3-CÖMERTKAN, mesafenin erkili isimlerinden 5-VİCDANSIZ, yine cok formda görüntüsünü sahaya yansıtması durumunda sonlarda grubu süpürmeye çalışacak olan 4-KAFKASOĞLU'nun yanına, son olarak sürprize gayret etmeye çalışacak olan 9-HABERATLI ve Ankaradan gelen 1-İDEALİST ile geçeceğim bir koşu.

3.AYAK: Bu koşuyu kim kazansa şarşırmayacağım. Buradada HEPSİ tercihini kullanarak geçiyorum.

4.AYAK: Ankarada G1 Sürat Koşusunda 1000 metrede pist rekoru kırarak buraya gelen, bu koşuda yine Chery Chery Lady ve Copperfield gibi iki ismin olması birkez daha sürat yarışına çevireceği koşuda sonlardaki öldürücü sprintiyle 4-TOUCH THE WOLF kazanan isim olur. BANKOMDUR.

5.AYAK: Fazla söze gerek duyulmayan bir koşu. 3-BİTCOİN çok uygun bir grupta start alıyor. Geçilmesi bence son yılların en büyük sürprizi olur. 2.BANKOMDUR.

6.AYAK: Son Grup koşularını gücüne ölçü almak istemediğim bu mesafede tecrübesiz rakipleri arasında 2-REİSOĞLU ve cim pistte ikide iki yaparken son yarışinda 1400'de 60 kg gibi bir sikletle 1.33.29 ile bitiriş derecesi sağlayan ve ilerisi icin oldukca ümit veren 5-ALİŞİR arasındaki mücadele kazananı belirler.

ALTILIM
HEPSİ
2-3-5-4-9-1
HEPSİ
4 TOUCH THE WOLF
3 BITCOIN
2-5

Kupon Bedeli: 50.40 TL

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

4
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

yavuzhan41
Üye

Bol şanslar.

Mehmet28
Üye

Bol şanslar

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..