istanbul altili tahminleri bombaci

13 EKİM 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI) BTC

Selamlar herkese İstanbul altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Bilindiği üzere ilk defa koşuyor görünse de bundan önce ki yarıştan çıkarılmak zorunda kalınarak koşmayan (7) TAYYİPHAN doksan gündür idman pistinde. Koşmadığı yarış bana göre daha uygun bir gruptu ve biraz burada bana zorlanacakmış gibi geliyor. Eksik koşması durumunda ilk devreye girecek safkanın (4) KARAMAN BEY olmasını bekliyorum. Galop bakmadan orjin itibari ile de hem anneden hem babadan grubun en seri safkanı olan bu safkandan da sekerse ya da sekeceği yönünde düşünceniz/hissiyatınız varsa bu ayak HEPSİ ye doğru yol almalıdır. Ben bütçem dahilinde bu iki safkanın yanına iki safkan yazıp bırakacağım şansımı bu şekilde deneyeceğim. İlki bu grupta anne tarafından TATVAN İNCİSİ, LADY GİRL gibi sınıf safkanlarla kardeş olan (9) SÜPER STAR LADY olacak ve bir diğeri ise İrlanda’dan ülkemize getirilen (1) AKSAKAL olacak sonrasını ise kestirmem güç.

2.ayak: Çok klas çok göze batan bir isim olmadığı gibi zorda kazanan bir isim. Ancak ben burada bu mesafede en iyisi olduğunu düşünüyorum (2) ERAYHAN ilk şans verdiğim isim. Mesafe deyince birçok yarışsever tabiki anlamıştır (4) KAFKASOĞLU’na dokunduruyorum. Bu mesafe uzun gelecekmiş gibi görünse de form durumu ve kalitesi itibari ile ikinci safkanım. Burada üçüncü sırada dikkat çekmek istediğim safkan ise bu yarışta olmasa da daha uygun grupta çok daha önde söz sahibi olacak olan (8) BAKIRCIBEY dir. Devamı şablonumda olacak.

3.ayak: Son derece zor bir yarış görünümünde ve bana göre kazanan kolay kazanamayacak gibi geliyor. Koşmuş oldukları koşular itibari ile özellikle (4) KEVSER HANIM için konuşuyorum son 3-4 yarıştır boy göstereceği en uygun grup olduğunu düşünüyorum. Sürekli olarak kum ve sentetik koşsada şimdiye kadar bir defa çim koştu onunda son 800 ü 46 içinde yaparak kazandı (3) OKO MOYE ilk rakip gördüğüm isimdir. Okurlar hatırlar ilk defa bahsettiğimde sizlere belkide yarın kimsenin bahsetmeyeceği bir safkandan bahsedeceğim demiştim ve o safkan beni yanıltmadı ikinci koşusunda şartlı-2 yarışta 7.25 ganyanla üçüncü oldu. Sonrası çok daha önemliydi ve yine tahmin ettiğim gibi beklentinin ne derece yüksek olduğunu safkanı daha üçüncü yarışında KV-6 yarışa yazarak gösterdiler. Sonrasında koşmuş olduğu üç Maiden mücadele de başarı sağlayamayan safkan burada oldukça geri planda kalacaktır ancak (2) MAVİŞ bende üçüncü sırada.  Bu üç safkanında eksik koşması durumunda (7) THE MONSTER ın devreye girmesini bekliyorum. (5) SEYŞELLER Ankara’dan süprize imza atmak için geliyor dikkat diyorum..!!!

4.ayak: Son yarışına kadar koştuğu bütün yarışlarda kulaklık takısı ile koşan ve ortalığı tarumar eden son 1000 metrelik yarışında ise bu takısı kullanılmayan (4) TOUCH THE WOLF sanki ilgililerine neden diye haykırdı. Neden bu aptal takıyı bu zamana kullandınız dedi ve  -yanılmıyorsam- pist rekorunu kırdı :) Start ile birlikte ve son 200 de başına gelmedik kalmayan ancak gruba oldukça hakim görüntü çizen safkan 200 metre daha uzayan mesafe ile birlikte daha da şanslıdır. Yarın agf de göreceğiniz gibi safkanın rakipleri çok bariz olsa da bu safkanın yanına dikkat çekmek istediğim isim ise (3) HİDDEN JEWELS olacak. Bugüne kadar en büyük başarısı H-17 yarış kazanmak olan safkan bir türlü üzerine koyamasa da biliyorum ki ilgilileri bu yarıştan çok şey ve sansasyonel bir birincilik bekliyor. Yarın göreceğiniz gibi agf de en son sırada olacak bu safkanın ismini bu yarışta buraya yazmak istiyorum.

5.ayak: Paranın ilk icadından beri belkide en karmaşık ve ne olduğu anlaşılması oldukça güç bir sistemden bahsetmek istiyorum. Bahsetmek istiyorum derken ben bu sistemi anladım size anlatacağım demiyorum. Hayır anlamadım anlayabildiğim kadarını anlatacağım :) bu sistemin adı BITCOIN. Mevcut ülkelere ve para birimlerine karşı baş kaldıran bir sistem olan BITCOIN nedir diye Google a yazdığınızda ilk şu açıklama ile karışılacaksınız “ Bitcoin Satoshi Nakamoto tarafından deneysel olarak başlatılmış, herhangi bir merkez bankası, resmi kuruluş, vs. ile ilişiği olmayan, ancak ülkelerin para birimleriyle alınıp satılabilen, herhangi bir üçüncü parti hizmetine aracı kurumuna gerek kalmadan transferi yapılabilen bir tür dijital para birimidir. Küresel piyasalarda, Dolar ve Euro’ya alternatif olarak lanse edilen Bitcoin’in sembolü ฿, kısaltma ise BTC‘ dir.“ Anladık mı yine hayır :)) Bir arkadaşımın 2-3 yıl önce bahsettiği ancak benim anlamamakta direndiğim bu SANAL PARA dan köşeyi dönenin çok olduğunu halen daha duyuyorum. Sayın Gülerce’ler bu safkana bu ismi verirken bu sistemin reklamını yapmak amaçlımı yoksa millet BITCOIN den köşeyi dönüyor yarışsever de Veliefendi de dönsün dursun mu dedi bilmiyorum. Bildiğim tek şey bu safkanın bu rakiplerine geçilmesinin mucizelere bağlı olduğu. Para babaları bu tarz sistemlerden köşeyi döne dursun bize kimseden fayda yok bizde photayı önde geçe duralım (3) BITCOIN BANKOMDUR.

6.ayak: (5) ALİŞİR ilk safkanım olup rakip gördüğüm isimler şablonumda olacaktır şimdiden herkese bol şanslar.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 7-4-9-1

2.ayak: 2-4-8-3-1-5-6

3.ayak: 4-3-2-7-5

4.ayak: 4-3

5.ayak: 3 tek

6.ayak: 5-12-7-2-10-6-3-4

YEDİLİ GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 3-2-1-4-6

2.ayak: 7-4-9-1

3.ayak: 2-4-8-3-1

4.ayak: 4-3-2-7-5

5.ayak: 4 tek

6.ayak: 3 tek

7.ayak: 5 tek

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
mustafa

hıdden jewela takıbmde handikap dahılbaska kazandıgı yarışlarda var copperfıeld gecrı kısa vade 25 bu cok tehlıkelı hısman la kazanmıs ogun bugun yıne bir süprizz olabilir

mustafa

buda benım sablon 21:15 bayiden parayı ckeriz inş :D
1,AYAK
1-5-6-7-9 ilk ayak en bomba 5 numara aman dıkkat atı bir galoplarına bakın derim:)
2.AYAK
1-2-4-5-8-9- bombacı bende bakırcıneyn burda anlastıgı pilotula tatlı bir süpriz yapmasını beklerım haa birde haberatlı var 9 numara aman dıkkat’!!!!!!

3.AYAK 4-6 AMAN DIKKAT THARWA ve bakıngörun bu yarısı 50 KİLOLU ATLAR KAZANACAK

4.AYAK 3-4-5-6

5,AYAK 3 BİTCOIN YIKILIIRSA PARA YAPAR MESAFE KISA OLSADA GELIR BU AT

6 .AYAK TAM KARAKOLLUK SIRALAMAM 2-3-5-6-8-15
AMAN DİKKAT 8 VE 15 DİKKAT DERİM ÖZELLİKLE

BOL SANSLAR AKSAM İNŞ BAYİDEN ÇEKEİZ PARALARI :) :)

admin

Bol şanslar Satoshi :)

binbastar

bol şanslar güzel bir yazı olmuş, bu arada bitcoin insanların kendi kendini yönetme biçimidir diyor ve arttırıyorum))))bol şanslar

yavuzhan41

Bol şanslar

ozgun1

Bol şans Bombacı

Mehmet28

Bol şanslar

06Cengo06

Bolşanslar kardeşim
Geçen tek attık girmedi starta altılımız kafada tulumba oldu şimdi 3 at yazdırdı yanına boş yere.

ONUR

Haydi KAFKASOGLUU!!!

06Cengo06

Bu sonuca bu parayı veriyosa iyiki yakalıyamamışım pehhh ..

Mehmet28

Youch the wolf çıkmayıp kazansa daha yüksek olurdu ikramiye

18
0
Tahmin paylaş.x
()
x