13 EKİM 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

3. KOŞU: Öne çıkarabildiğim bir tayın olmadığı yarışı 5 atla bulmayı umuyorum. Favori Tayyiphan gelebilir ama çıktığı yarışta da tutmuyordum bugün de tutmuyorum.

4. KOŞU: Yakın koşacak olsa da bu kez daha etkili olacağı piste çıkacak (6) ASLANSÜTÜ favorim. Son düzlüğe sermayeli çıkabilecek (2) ERAYHAN, iki yarış gören Tunca torunu (3) CÖMERTKAN, (5) VİCDANSIZ ve (8) BAKIRCIBEY yazarak geçiyorum.

5. KOŞU: YILAN KALE’den mesafenin uzaması ile etkili bir performans beklediğim yarış her sonuca açık. Riske girmiyorum kapatıyorum.

6. KOŞU: Son yarışında beni yanıltmasa da çok rahat kazanarak şaşırtan (4) TOUCH THE WOLF bir kez daha tekim.

7. KOŞU: (3) BITCOIN beklenildiği gibi günün çok ağır favorisi, kazanması da normal sonuç olacaktır. Benim gibi çok para hedefleynler için (6) KALKANDERE.

8. KOŞU: Çime çıkınca üst üste kazanan (5) ALİŞİR ve Hışman’ın teşvikleriyle önlere daha erken gelmesini beklediğim (7) İZDAHİ ile risk alıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 9,4,6,5,2
2.AYAK: 6,2,3,5,8
3.AYAK: 1,3,4,2,/7,5,6
4.AYAK: 4
5.AYAK: 3/6
6.AYAK: 5,7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.
binbastar
Üye
binbastar

bol şanslar

06Cengo06
Ziyaretçi
06Cengo06

Mehmet son ayaktaki 4 için ne diyosun at galoplarda kanat takmış :)

RİBELLA
Üye
RİBELLA

KALKANDERE TAKIBIMDEKI ISIM BENIMDE BENCE BUGUN YARISTA VAROLACAK
TOUCHTHEWOLF GEÇILMEZ
ARAP ATLARININ KALİTESI OLACAGINA INANDIGIM VE SON YARISI KARATAŞIN REZIL BINISI YUZUNDEN KAYBEDEN İZDAHİ GEÇİLMEZ ALTILIYA GEC KALDIK

RİBELLA
Üye
RİBELLA

KEVSERHANIM GURUPTAN COK FARKLI NEDEN KAPATMAYI DUSUNDUN?

admin
Yönetici
admin

Yorumları küçük harfle gönderiniz.