ankara altili tahminleri

14 EKİM 2017 CUMARTESİ ANKARA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ

Yorum iyi olmadı ama kupon başarılı olur umarım. Herkese bol şanslar.

1 – AYAK: 1 – PERCEPTION formda rakiplerine rağmen kazanmasını bekliyorum.

2 – AYAK: 8 – RUMBA’yı geçen sene getiremedik bu sene ayağı düz bassın, favorimdir. 7 – LADY KRAKOW sert rakibi olacaktır. 3 – SERKAN BEY ve 1 – BEYAZ BULUT diğer ihtimaller.

3 – AYAK: 4 – RADARCI ve 5 – SEDATBEY favorilerim. 1 – KIZILTUĞ ve ağır kilosuna rağmen 2 – ŞAFAK VAKTİ rakiplerdir. 3 – BİLBİLEN sürpriz.

4 – AYAK: 6 – ROYAL AVŞAR grupta sırıtıyor. Çok favori çıkacaktır. 7 – STAR RUBY rakibidir. Sürpriz olarak işlerine göre iyi isimleri ekliyorum. 11 – ROYAL SUN, 9 – ADANALI SEVDAM, 8 – TAMID, 5 – MAJOR THROWBACK.

5 – AYAK: Son yarışında tabela yapmasa da içeriden düzgün aksiyonlarla gelip tabela dibinde bitirmesini başarılı bulduğum 4 – CRASSUS’un uzun mesafede de iş yapabileceiğini düşünüyorum. Sürpriz tek atmamak için yanına koşu gören 3 – YOLCUHAN ekliyorum.

6 – AYAK: 1 – ARTUKLU, 2 – BEYŞEHİRLİ, 3 – CÖMERT ÇOCUK (8 – MANİDAR), 10 – SER EMİR ve 11 – SERDÜMEN ayrımsız yazılır.

Kupon

1
8-7-3-1
4-5-1-2-3
6-7-11-9-8-5
4-3
1-2-3-10-11

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
yavuzhan41

Bol şanslar adminim 5 ayak hariç nerdeyse hep aynı atları düşünmüşüz :)

yavuzhan41

Ben biraz kalabalık tuttum orayı adminim evet bencede heycanlancı olacak :)

Mehmet28

bol şanslar

binbastar

bol şanslar

ozgun1

Bol şanslar

7
0
Tahmin paylaş.x
()
x