Ana Sayfa / Tahminler / 13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

Güne zorlu bir Bursa programıyla başlıyoruz. Her bir yarışseverimize başarılar dileyerek tahminlerime geçiyorum;

1.AYAK: Malesef altılı çok zor bir koşuyla başlıyor. Formsuz bir görüntüye sahip olsada, startta 5-6 boy kadar oyalandığı son koşusunu cok begendiğim, takibime takılan ve kalitesi bence bu grubun üzerinde olduğunu düşündüğüm 2-PRINCESS NEHİR öncelikle kuponlarda bulunmalidır. Grubun en formda ismi olduğu totosundanda belli olan, son koşusuna oranla 7 kg gibi siklet boşaltan 8-ARPELLO ilk rakibidir. Dileyen ve ufak kupon yapanlar bu iki isimle risk alabilir. Ancak; son yarışıyla birazda olsa toparlanma emareleri gösteren 3-RED QUEEN, kazanmakta zorlansada 4-DILBAR, ayni durumdaki 5-KÖREBE, son koşularıyla sprinter kısrak 6-LİON MASTER, önde boş kalması durumunda çıktığı gibi bitirebileceğini düşündüğüm 7-KONIGIN, eee bukadar yazmışken formda görüntüsüyle 9-SLEVEN ve formsuz ve ağır kilosuna rağmen 1-LEA ile malesef ilk ayak HEPSİ....

2.AYAK: Ara sonrası koştuğu ilk kum koşusunda oldukca dikkatimi çeken 1-AKCAAĞA ilk isim olmayı hakediyor. Grubun mesafede en iyi isimlerinden olduğuna inandığım müzmin maiden 9-TEKMUTLU bugün buna son verebilir. İlk koştuğu günden beri takibimde olan 3-BOZDENİZ, gruba oranla potansiyelli bir isim olduğuna inandığım 5-GÜMÜŞKUŞAK ile geçmeye çalışacağım.

3.AYAK: Starttan normal bir çıkış yapması durumunda 1-TOPRAKHAN sert sprinti ile fotolayabilir. Kendisine gayet uygun bir grup bulduğuna inandığım, ağır kilosuna rağmen 2-HARPUTLUNUN OĞLU ekonomik kuponlara yeterli görsemde; önde boş kalması halinde 3-RAZİYE ANA ve 4-HERO ADMIRAL favori ikilimin hatasında devrede olacaktır. Mesafeyi çok sevselerede kendilerini bir hayli unutturan formsuz isimler, 6-ARCHMAN ve 5-HAKUNA MATATA bugün bir bomba patlatarak fotoyu önde geçebilir. Bu koşuda sürpriz arayanlara özellikle tavsiyemdir.

4.AYAK: Lehine pist ve mesafede start alacak olan 2-RABAT GÜZELİ'nin sonlarda yapacağı ataklarla uygun grubu geride bırakmasını bekliyorum. BANKOMDUR.

5.AYAK: Son yarışında buradaki birçok rakibini geride bırakırken hiçte zorlanmayan, koruduğu formuyla 4-SÜMELHAN uyumlu jokeyi ile birkez daha kazanabilir. Bu ismin hatası halinde devreye girecek tek ismin 3-HALİLŞAH olacağını düşünüyorum.

6.AYAK: Bu tür uzun mesafelerdeki başarılı görüntüsüyle 1-SAVAŞ ATI doğal olarak favoridir. Yine uzun mesafeleri seven 2-TORUN RÜZGAR ilk rakiptir. Heran bir yerlerde patlayabilecek isim 9-NEW TRANSATLANTIC ile Bursayı kapatıyorum.

NOT: 2.Ayakta 1-AKÇAAĞA'nın koşudan çıkması nedeniyle, 6.Ayakta 10-SUPER ALP kuponuma ilave olmuştur. (13.43)

ALTILIM

2-8 // 3-4-5-6-7-9-1

9-3-5

1-2 // 3-4-6-5

2 RABAT GÜZELİ

4-3

1-2-9-10

Küçük Kupon: 5.75

Geniş Kupon: 77.75

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar Özgün

Mehmet28
Üye

bol şanslar

ETC
Üye

şansın bol olsun özgünüm..
ilhamın, ikbaline ayna olsun.. şansın aydın olsun…

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..