Ana Sayfa / Tahminler / 13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir;

1.ayak: Tabi göz çıkaran birçok safkan olduğu gibi onu da geçtim sonra ki ayaklarda tek atılabilecek bir ton safkan var ancak ben burayı tercihlemek istiyorum. Ya herro ya merro fazla acı çekmeden bütün olay 2 dakika da gerçekleşsin istiyorum. Ancak bilinmelidir ki geriye kalan beş ayakta da kafa atlarımın hepsi tek adayımdır. Başarısız iki çim yarışından sonra iki ayda sadece iki kum yarışı koşan safkanın gücü sınırlıda olsa diğer safkanlardan da DİLBAR hariç -ki oda çok zor kazanıyor- üzerinde durulacak bir safkan yok. Tek adayı safkanımın bundan sonra belli bir süre her yarışının final havasında olacağını düşünüyorum. Ben bu yarışta tercihlemek istiyorum en dıştan gruba hakim olmasını beklediğim (6) numaralı LİON MASTER çok risklide olsa BANKOMDUR.

2.ayak: Safkanın inanılmaz derecede ve çok şanssız olarak bugüne kadar buralarda kaldığını düşünüyorum. Bu yarışa kesin birincilik için çıkacak olan iki safkandan biri olan (5) Numaralı GÜMÜŞKUŞAK ilk safkanımdır.

3.ayak: 1200-1300 derken şimdi ise 1400 metrede sahne alacak olan safkan bence en ideal mesafesinde mücadele edecek. Eksik koşması durumunda işlerin karışacağına inandığım mücadele de kenter kazansa bile şaşırmayacağım kızımız (3) numaralı RAZİYE ANA ilk safkanımdır.

4.ayak: Kağıt üzerinde ve form durumu itibari ile grubun üzerinde bir duruşu olan safkan birinciliğin en güçlü adayıdır ve (2) numaralı RABAT GÜZELİ ilk safkanım.

5.ayak: Nasıl ifade etmem gerektiğini bilmiyorum son yarışı bu safkan içi insan üstü bir performans patlaması desem yine olmayacak :) Safkana Akın ikinci defa bindiği gibi bu tarz safkanları ve yarışları da çok sever. Ben kesinlikle ciddi bir Süpriz peşinde olduğunu düşünüyorum ve kötü koşsa bile tek için bir kaç yarış kollayın derim. 29 Kasım’da ki performansını tekrarlaması halinde ben birinciliğe uzanacağına inanıyorum (5) numaralı DEMİRBAŞ ilk safkanım.

6.ayak: Yine grubun üzerinde bir duruşu olan safkan birinciliğin en güçlü adayıdır (1) numaralı SAVAŞ ATI ilk safkanım. Herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞANLONUM

1.ayak: 6 tek

2.ayak: 5-9-3-7

3.ayak: 3-2-5-6

4.ayak: 2-4-5

5.ayak: 5-4-2

6.ayak: 1-3-2-7-9-10

Hakkında Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.

29 yorum

 1. toprak_tan

  Bol Şanslar

 2. Bol sanslar bombaci ilk ayak 7KONIGIN ciktigi gibi bitirme ihtimali nasil vaktin varsa bu ata bir bakarmisin

 3. Birde PELENINKIZI son yarista tuhafkostu enseye basti hedef bugunmu acaba

 4. Son kosudada 9NEWTRANSATLANTIC uzunda yeni kosuyor cok is yapabilir gibi

 5. Bol şanslar Bombacı

 6. Birde bu konigin ilk ayakta REDQUEEN var zannedersem gec cikiyor bombaci ustadim bu atlar hakkinda ne dusunuyorsunuz

  • Bombaci

   Sirkale selamlar ilk ayak için zaten sözlerimin başımda dedim ki: “göz çıkaran birçok safkan var” dedim. Niye böyle dedim ? Çünkü İlk ayağa baktıkça yazarsın. İlk ayakta her safkanın geliri vardır benim gözümde. (1) LEA dahil.

  • Tskrler bombaci

 7. Bol şanslar bombacı

 8. 1.Ayak : 8
  2.Ayak : 9
  3.Ayak : 2,3,6
  4.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7
  5.Ayak : 4
  6.Ayak : 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10

 9. Admin oyunun cok güzelmiş son 3 ayaktanda yatari yoktu vay bebe bir dahakine artık işlerim yoğunluğundan bol şans diliyemedim ondan yatmistir kesin :p

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir