Ana Sayfa / Tahminler / 13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

13 ARALIK 2017 ÇARŞAMBA BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

1.AYAK : Ön planda bu tip mesafelerde etkili olan üç isme şans vereceğim 4 DİLBAR , 5 KÖREBE , 8 ARPELLO sıralaması başlangıç ayağında şanslı gördüğüm isimlerdir.

2.AYAK : Günün ganyanın ikinci ayakta bulunmamasının rahatlığıyla artık maidene veda etme zamanının geldiğini düşündüğüm bu rakiplerine göre performansı daha etkili olan 9 TEKMUTLU'nun koşuyu kazanmasını bekliyor ve kuponumda tek olarak yer veriyorum. ( Bu koşuda dahil gelme ihtimali olabilen ve bu koşuyla takibe alınması gereken bir isme dikkat çekiyorum. 8 KILIÇALP kıpırdamalar içerisinde olup takibe alınmalıdır. )

3.AYAK : Son koşusunu kolay bir şekilde kazanırken bu tip mesafelerde etkili bir isim olduğunu son yarışında ortaya koyan 3 RAZİYE ANA  koşunun favorisi konumunda olup en yakın ve ciddi rakibi olarak gördüğüm 2 HARPUTLUNUN OĞLU'ndan ağır kilosuna rağmen etkili bir yarış gelebilir. iki ismi ayırt etmeden yazıyorum.

4.AYAK : Zorlu geçmesini beklediğim bir yarış her sonuca açık bu koşuda ilk şansı İzmir pistinde süpriz bir birincilik elde ederek yarış kazanarak bugün Bursa pistine gelen 6 HÜZMELİ'ye veriyorum. Son iki yarışını görmezden geldiğim bu tip mesafelerde etkili koşabilen 3 ALANGU , İstikrarlı isim 2 RABAT GÜZELİ, bugün ki performansı bu rakipleri için yeterli olabilecek 4 CANIM CİĞERİM , 5 FATMA GELİN koşu içerisinde tuttuğum isimlerdir.

5.AYAK : Son yarışında oldukça etkili bir ikincilik elde eden 5 DEMİRBAŞ koşunun favori konumunda ki ismi olup, son koşusunu kolay kazanan 4 SUMEL HAN ve Bursa pistinde ki hazırlıkları oldukça etkili gözüken 7 SUPER STILL, rakiplerine karşı eküri koşma avantajı elinde bulunan formda eküriler 2 GAUDİ sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Son yarışında mesafeden etkileneceğini de belirttiğim daha çok uzun mesafeli yarışlarda etkili olmasını bilen ve bugün de sevdiği pistte start alacak olan koşunun ve günün ağır agf çıkması beklediğim 1 SAVAŞ ATI koşunun çok önde ismi olmasına rağmen ikramiye boyutu bakımından bugün yıkmayı tercih ettiğim bir ayak olup, rakip olarak son iki yarışında tabela içerisinde yarışlar yapıp bugün etkili bir görüntü çizen 10 SÜPER ALP ve günün 3.koşusundaki tercihinden silinip bugün daha uzun mesafeli yarış olan 6.Koşu tercihini seçmiş olan ve son startında startta kalma problemi teşkil etmeyen bugün starttan düzgün çıkması durumunda bu uzun mesafesinde etkili idman görüntüsüyle rakiplerini geçebilecek 4 DARK KHAN  , son yarışında Kocaeli pistinde sonlarda ki düzlük sprintiyle oldukça etkili yüklenip fotoda yarışı kaybeden 7 KONİG koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

Bütün dost ve arkadaşlarımıza Bol şanslar diler yazdığınız isimlerin ganyan olmasını temenni ederim.

BURSA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 4,5,8

2.AYAK : 9 /// 8 

3.AYAK : 3,2

4.AYAK : 6,3,2,4,5

5.AYAK : 5,4,7,2

6.AYAK : 1,10,4,7

TUTAR : 28,80  //  57,60 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Bol şanslar

ETC
Üye

Şansın bol olsun Yavuzhanım…
Hayatımızı yönlendiren tercihlerimizdir..
Ganyanda ki tercihlerimiz de olumlu manada mutlu sona yönlendirir kısmetimizde varsa…
Kısmet sende günün aydınlığı gibi olsun.. Karartısı değil aydınlığıyla arz eylesin heyecanını…

ozgun1
Üye

Bol şanslar Yavuzhan.

Mehmet28
Üye

bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...