13 AĞUSTOS 2013 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • 1. AYAK

  1 – OFSAYT son yarışında çok yüksek tempoda yarışı götürmesine rağmen çok başarılı bir yarış çıkardı. Bugün aynı mesafede aynı binici ve iyi formu ile bankomdur.

 • 2. AYAK

  3 – BALBEY yaşına rağmen harika yarışlar çıkartıyor. Bugün koşacağı grupta kalite safkanlar var fakat hazır bir safkan yok gibi. İkinci bankomdur.

 • 3. AYAK

  1 – DORUKCAN güzel dereceleriyle favorim. Küçük ve misli kuponlara tek öneririm. 2 – MURMUSLENT rakibidir. 5 – EMRAL’da düzelmeler var. 8 – TORUN CALLAS ve 7 – ŞASEMU plasede.

 • 4. AYAK

  2 – SEHERCAN favorim. 6 – MADRİDLİ ve 5 – KIŞ rakipleridir. Sürpriz 8 – ZU VERE.

 • 5. AYAK

  8 – BLUE BEADS favorim. 4 – IL NERO rakibidir. 2 – BIG PRICE tam bir 1600M atı, sprint mesafesini kısaltabilirse şansı yüksek.

 • 6. AYAK

  1200m kumda kazandığı yarış mükemmel olan 1 – TAİR favorim. Küçük ve misli kuponlara tek atılabilir.  3 – AL ŞALLI, 5 – SAĞANAKHAN, 7 – ENDEREFE ve 11 – KEITA rakipleri.

  BOL ŞANSLAR
Banko Tahminler puanlı bülten beta test aşaması ile yayında. Ankara at yarışı bültenini  http://bulten.bankotahminler.com adresinden takip edebilirsiniz. En kısa zamanda mobil uygulamamız içinde bülten özelliği gelecektir.

GÜNÜN AT YARIŞI KUPONU

15 TL
1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
1
3
1
2
5
7
8
2
5
6
8
2
4
8
1
3
5
7
11
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.