SUZİ GOLD Sakatlandı mı

11 Ağustos Pazar günü İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda günün 5. koşusunda 1,35 ganyan ile koşunun büyük favorisi olan SUZİ GOLD, start ile birlikte bariyer dibine girdi ve binicisinin yarış içerisinde safkanı bir türlü bariyer dibinden çıkartamamasıyla yarışı 7. bitirdi.

Yaptığımız araştırmalara göre yarıştan sonra SUZİ GOLD’un jokeyi safkanın sağ ayağında bir sıkıntı olduğunu atın ilgililerine söylemesiyle yetkililer, 12 Ağustos Pazartesi günü Veliefendi Hipodromu at hastanesinde safkanın sağ ayağı ile ilgili gerekli tetkikleri yaptıracaklar. Gelişmeleri www.liderform.com.tr’den takip edebilirsiniz.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.