14 AĞUSTOS 2013 İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ

 • İSTANBUL14 Ağustos 2013, Çarşamba
  • 1. AYAK

   2 – FESTÜK favorim. 7 – HÜNKARIN KIZI ve 8 – LA SANTA ROJA rakiplerdir. 4 – ONYIL ile bu ayak sigortalanır. Sürprizler bülten sayfamızda verilmiştir.

  • 2. AYAK

   13 – NERO FIORE son kum pist yarışındaki 2.liği aynı apranti ile aldı. Yarışın favorisidir. Son çim yarışı fena olmayan 10 – BENİM ZAMANIM ana baba süper kumcu bir profil çiziyor. Favorinin sert rakibidir. 7 – RAYA ilk yarışında startta kalması başarısını engelledi, süper durumu ile favorilerden. 3 – HEIWA IWA İşleri çok iyi, dikkat edilmeli. Mümkün olduğunca çok at yazmakta fayda var.

  • 3. AYAK

   Formunu yükselten safkan 2 – BULUT REİS, KARATAŞ’ın tercihi ile favorim. 4 – SUNGURBERK güzel işlerle katıldığı koşuda favorinin sert rakibidir. Bu grupta her zaman söz sahibi olan 6 – TECER. 9 yaşındaki safkan 1 – BAYHAN dinçlikle güzel bir yarış çıkardı. O yarıştan etkilenmezse şansı yüksek.

  • 4. AYAK

   5 – LAST EXIT önü kesilmesine rağmen jokeyinin mükemmmel idaresi ile içerden yol bularak kazandığı son yarışında KARATAŞ ile mükemmel bir ikili oluşturdular. Çok iyi işlerle katılacağı bu koşuda favorimdir. 2 – CAZİP kazandığı iki yarışında da çok iyi bir performans sergiledi, şansı yüksek. 3 – HERNANDO BEYİ son kazandığı yarış çok rahat kazandı, düşünülmeli.

  • 5. AYAK

   Son yarışını rahat kazanan 5 – BABÜR banko.

  • 6. AYAK

   1 – MAVİ KUMSAL uygun grupta usta jokeyi ile favorim. İstikrarlı yarışları ile her yarışta adını duyuran 5 – MAXIMUS DREAM  favorinin sert rakibidir. Daha sonra sırasıyla 10 – VINNIE VANGO, 12 – GRAND EXPECTATIONS, 2 – BANDIERO, 13 – SUBIRA, 3 – KAFKASLI, 11 – DOKU, 4 – KUTBEY.

    

   BOL ŞANSLAR

  GÜNÜN KUPONU
  86 TL
  1. Ayak 2. Ayak 3. Ayak 4. Ayak 5. Ayak 6. Ayak
  2
  4
  7
  8
  3
  7
  10
  13
  1
  2
  4
  6
  2
  3
  5
  5
  1
  2
  3
  4
  5
  10
  11
  12
  13
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
nihat
Ziyaretçi
nihat

bende merak ettim onu erdoğan kardeş….birde bu ilk ayaktaki yazılanı anlamadım.2 – FESTÜK favorim. 7 – HÜNKARIN KIZI ve 8 – LA SANTA ROJA rakiplerdir. 4 – ONYIL ile bu ayak sigortalanır. Sürprizler bülten sayfamızda verilmiştir….bülten sayfası nerde bi türlü bulamadım.