Ana Sayfa / Tahminler / 12 TEMMUZ 2016 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 1.ALTILI (ErtanBEY)
ankara altili tahminleri ertanbey

12 TEMMUZ 2016 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ 1.ALTILI (ErtanBEY)

Ramazan ve arkasında bayram tatili nedeni ile kısa bir aradan sonra herkese merhabalar.Güzel bir yarış günü olsun.Yeni koşacak tayların ayakları düz bassın dileklerimle hepimize bol şanslar diliyorum kazançlı günler..

1.AYAK : Hazırlıklarına Adana'da başlayıp Ankarada sürdüren ve idmanlarinda güzel dereceler sergileyen (2)BABAFAYIK favorimdir. yeterli formuyla bu yarışa hedef yapılarak sabırla hazırlanan (3)ÇİFTE KAVRULMUŞ,sınıf olarak buradaki atlardan pedigri olarak çok üstün olan BESLENEY'in tam kardeşi (1)ALTİNBİLEK ve Karataş avantajıyla start alacak olan Adana'da uzun zamandir hazırlanan (4)KILÇIK günün zorlu ilk ayağı için yeterli görünüyor.Son hazırlıklaında formda gözüken (6)OLANBEK ve (5)MALTA ŞAHİNİ yeri olanlara tavsiyemdir.

SIRALAMAM : 2.3.1.4 / 6.5

2.AYAK : Pazar sabahı yaptığı sprintinde ilgi çekici işler yapan ve en sevdiği mesafede koşacak olan uygun kilosu ve ne kadar da kendisinden haz almasamda M.Bayır ile start alacak olan (8)SLEVEN startta cok oyalanmazsa kazanacaktır alternatif bankomdur..Takibimde yer alan başabaş mücadele edebileceği rakiplerle start alacak olan iyi hazırlıklarla (7)CHANDRAKANTA en ciddi rakibiridir. hâlâ maiden olmasına rağmen ciddi bir hazırlık devresi geçiren ve bu yarışına özenle hazırlanan takibimde ustlerde yer alan (10)AYSELTAY favoriden sonra düşündüğüm isimlerdir.yeri olanlara statta kalma problemiyle yarışlara oldukça geç başlamasından dolayı başarısız olduğunu düşündüğüm fakat son dönemlerde yükselen performansa sahip olan (1)KIZILOK egerki startta takılmadan koşarsa kiloya bakmadan bunları yer bitirir.(5)BEST TİME BEST süpriz..

SIRALAMAM : 8.7 / 10.1.5

3.AYAK : 2 yarış önce grup mücadelesinde çok iyi koşmasına rağmen THÉ LAST LEGEND ve İMPULSİVE arkasına yarım boy ile 4.olduktan sonra 2 yarış üstüste 1200de tabela yaparken fit durumuyla bu yarışa hedef yapılarak hazırlanan Sihirbaz Karataş avantajıyla (3)PERİ BEYİ'nin bir aksilik olmazsa kazanmasını bekliyorum alternatif bankomdur rakip olarak ciddi galoplarla hazırlık yapan ve bu yarışına özenle birincilik hedef yapılarak hazırlanan takibimdeki safkanlardan (12)MY KRAKOW ilk defa çim pistte çıkacak aklınızın bir köşesinde bulunsun derim.

SIRALAMAM : 3/12

4.AYAK : ilk yarışında büyük umutlar beslenen ve guzel bir ikincilikle yarış hayatına Merhaba diyen (5)GARNET aynı pist ve mesafede artan tecrübesi ile favorimdir. İKİNCİ yarışında birincilikle tanışan iyi hazırlıklarıyla (2)DUBLİN ve üstüste kazanırken göz dolduran (3)PASPARTU favoriden sonra kuvvetli birincilik adaylarıdır..

SIRALAMAM : 5....2.3

5.AYAK : Yeni koşacak taylarin mücadelesinde Pazar günü yaptığı dereceli sprintinde 800/54.5 işiyle çok hazır bir görüntü sergileyen (5)MADRABAZ ve galoplarinda çok pişkin bir tay izlenimi veren (3)EMRANBABA arasına uzun zamandır idmanda olan ve iyi çalışmaları ile (2)BURGAÇ girebilir (1)AKYAVUZOGLU ve (8)UMAR AĞA bu yarışın süprizini yapabilirler.

SIRALAMAM : 5.3.2.1.8

6.AYAK : Son dönemlerde beklenen yarışlarını yapamasada ekuri avantajı ve iyi hazırlıklarla yarışa katılacak olan (16)İLTERSAH favorim olmakla birlikte Son yarışında beklentileri karşılayabilecek performansı göstermeyen fakat etkili formunu devam ettiren  (5)IHLARA BEYİ ve sıkıştırılmadan hazırlanan (6)YILDIZ GÜZELİ,her an patlama yapabilecek kapasitede olan (12)EDİZHAN,son yarışını sonunda kazanıp Bombacıyı mahçup etmeyen (7)YAVUZ HATUN, mesafenin iyilerinden (2)KARAKANTOS ile (10)BERRAKSU bu ayak için yeterli görünebilir.Süpriz ise bu yarış olmasada ileride aklınızda yer etsin istediğim takip listeme ilk yarışlarında giren sonrasında 2 yıl kaybolan (18)BÜYÜKTUNA ve (13)SİNAN BABA diyorum başkada bişey demiyorum....

SIRALAMAM : 16.5.6.12.7.2.10.18.13

Altılı Kuponum : 

2.3.1.4 / 6.5

8 / 7

3 / 12

5.2.3

5.3.2.8

16.5.6.12.7.2.10.18.13

Normal şablon 25.92 TL yapıyor oyunun tamamını Bütçeleriniz ölçüsünde takdirinize bırakıyorum Herkese Bol şanslar kazançlı bir gün diliyorum..

 

 

Hakkında ERTANBEY

1978 yılında doğup Turkiyede büyüyen at yarışını hobi olarak gören ve eğlenmek için oynayan birisiyim.Özel bir şirkette çalışıyorum.amacım bilgi ve birikimlerimi sizlerle paylaşmak.umarım karşılıklı etkileşim ile bunu sağlarız.

38 yorum

 1. Bol şanslar Ertanbey

 2. Emegine saglik bolll sanss 6 kosuya okadr supriz safkanlarin arasinda 1 gulfem ve 3 ece melek kosunun bence suprizi onlara hic sans vermemissin tabala yapamayacak bazi.safkanlar var o safkanlar bu yatis icin diyil bir kac yaris sonra birer tabala yapsa ozaman
  Kaleme dokulse daha faydasi olur diye dusunuyorum saygisizlik olarak algilamanizi istemem

  • Teşekkür ederim sizede bol şanslar diliyorum.soylediginiz safkanlar da bugün olabilecek safkanlardır yeriniz varsa değerlendirin derim.önerdiğim süpriz safkanlara gelince aklınızın bir köşesinde bulunsun istediğim için yazdım.ilerleyen yarışlar için böyle hatırlatmalar faydali oluyor. Farklı düşünceler olunca bu oyun daha zevkli oluyor..

 3. sheva

  yaw o kadar açıklama yaptıydım sayfayı kapatınca yanlışlıkla gitti hepsi tekrar yazmakta zor geliyo kısacası 1.altılıda halis karataş çiftesi olur çekinmeden oynayın :) ilk kosuda 5-4-3 dışına çıkmaz hadi herkese kolay gelsin bol şans ben şezlongtayım :)

 4. İyi günler bol şanslar ertanbey 4.ayakta yorumlarla şanlon arasında bir yanlışlık var

 5. COMMANDANTE

  Bol şanslar Ertanbey

 6. Ertan bey merhaba saadın gücünü tek atıp genis bi kupon yapmayi dusunuyorum.dusunceniz degerli benim icin bilmek isterim

  • Merhaba espranz rumuzlu arkadaşım. Normal şartlarda bugün mesafenin de uzamasıyla bende gecilebilecegini düşünmüyorum.Karataş’ında tercih etmesini önemli bir sebep olarak görüyorum..

 7. 1.ALTILI
  1.AYAK: 1-5…3-4-2
  2.AYAK: 6….5-3
  3.AYAK: 4-3-5-8-2-1-10-11
  4.AYAK: 2
  5.AYAK: 2
  6.AYAK: 8-7-16-3-1-5-6

  HERKESE BOL ŞANS

 8. 6. koşu çok zorladı, en az atı da oraya bırakmışım.

  1.Ayak : Hepsi
  2.Ayak : 5,6,7,8
  3.Ayak : 3 PERİ BEYİ
  4.Ayak : 2,3,6
  5.Ayak : 2,6
  6.Ayak : 5,10

  Herkese bol şans

 9. sheva

  Halis çiftesi arkası
  1 2 5 6
  Hepsi
  260lira yat gezintisine çıkçam fazla vermesin tam o kadar :))

 10. KARATAŞ ÇİFTESİ OLDU…

 11. TEŞEKKÜRLER ERTAN BEY… YAZDIĞIMIZ GİBİ GELSİN

 12. Admin son ayak dilanımı tek atıp küçük bir oyun kuruyum diyorum ,senin son ayakta tuttuğun at var mı ?

 13. BOŞUNA SİHİRBAZ DEMİYORLAR ABİ BU ADAMA… OLMAZKEN OLDURDU… DUBLİN İN KISA SPRİNTİ MUHTEŞEMDİ…

 14. sheva

  Olcak galiba ama 260 için bi patlama lazım son ayakta :))

 15. sheva

  Son ayak 18 at kupon 40 lira geriye alamayız :))

 16. sheva

  8 numarayı kestirdim gözüme geliri olan bi eşşek bekleyim en azından :))

 17. sheva

  Hadi be 2.oldu :)) zarar ettik heralde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir