ankara altili tahminleri

12 TEMMUZ 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İkinci altılının birinci ayağı yine bir şartlı1 yarışla başlıyor. Ben ilk şansı 4-KURŞUNGİBİ’ye veriyorum, çalışmaları tatminkar safkan ilk günden beri kendisini hazırlayan aprantisiyle yarışa katılıyor hem huyunu suyunu bilmesi hem de rakiplerine göre 5 kg bir indirimle yarışa katılacak olması da kendisine avantaj sağlayacak diye düşünmekteyim. Daha sonra çime yatkın orjiniyle 5-MADRABAZ, çalışmaları iyi olan ve iç kulvar avantajı olan 2-BURGAÇ, 1-AKYAVUZOĞLU ve 3-EMRANBABA daha sonra şans verdiğim isimler.

2.AYAK: Açıkçası bu yarışla ilgili bir sıralamam dahi yok :) bence kim kazanırsa kazansın şaşırmamak gerekir. HEPSİ

3.AYAK: 8-SENCERHAN benim favorim bugün çok iyi koşmasını bekliyorum. 5-SARAYBOSNA’nın son G1 yarışı ölçü olmamalı zor kazansa da bugün rakipler oldukça uygun gözüküyor. 4-KIZILTUĞ son yarışında kazanır gibi gelmesine rağmen son metrelerde olduğu yere basmaya başladı bugün daha iyi bir performans sergileyebilir. 3-HERGELE mesafeye yatkınlığıyla devreye girebilir. 7-RUAT ve 10-FOTERLİ sonraki ihtimaller.

4.AYAK: İzmir’de koştuğu son yarışında buradaki rakibi Ünalamca’ya geçilirken sprint atacağı zaman yana açılması sonucu istediği sprinti atamamasına rağmen boyun farkıyla ikinci kalan 6-SAADIN GÜCÜ bugün böyle bir aksilik yaşamaz ise ki bence yaşamayacaktır rövanşı alır. BANKOM

5.AYAK: Bizzat start alacağı jokeyi tarafından hazırlanan 1-ASALETLİ güzel çalışmalarıyla favorim. 2-BABAEMİR ve 6-RASİMBEY favorime rakip gördüğüm isimler.

6.AYAK: Son yarışındaki çim pistte ki dördüncülüğünü çok beğendiğim kum da daha iyi koştuğunu düşündüğüm ve galoplarında da iyi bir görünüm sergilemesi sonucu en dış kulvar dezavantajına rağmen 3-PRENSES IRMAK bugünkü ikinci BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-5-2-1-3

2.AYAK: 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-18

3.AYAK: 8-5-4-3-7-10

4.AYAK: 6

5.AYAK: 1-2-6

6.AYAK: 3

Kupon Tutarı: 86,40 TL

Herkese bol şanslar

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Stefano

Emeğinize sağlık,bol şanslar…

murat

Bol şanşlar yazďıgınız gibi gelir inşanlah

kral cenk

Slm

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x