Ana Sayfa / Tahminler / 12 TEMMUZ 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)
ankara altili tahminleri

12 TEMMUZ 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (COMMANDANTE)

1.AYAK: İkinci altılının birinci ayağı yine bir şartlı1 yarışla başlıyor. Ben ilk şansı 4-KURŞUNGİBİ'ye veriyorum, çalışmaları tatminkar safkan ilk günden beri kendisini hazırlayan aprantisiyle yarışa katılıyor hem huyunu suyunu bilmesi hem de rakiplerine göre 5 kg bir indirimle yarışa katılacak olması da kendisine avantaj sağlayacak diye düşünmekteyim. Daha sonra çime yatkın orjiniyle 5-MADRABAZ, çalışmaları iyi olan ve iç kulvar avantajı olan 2-BURGAÇ, 1-AKYAVUZOĞLU ve 3-EMRANBABA daha sonra şans verdiğim isimler.

2.AYAK: Açıkçası bu yarışla ilgili bir sıralamam dahi yok :) bence kim kazanırsa kazansın şaşırmamak gerekir. HEPSİ

3.AYAK: 8-SENCERHAN benim favorim bugün çok iyi koşmasını bekliyorum. 5-SARAYBOSNA'nın son G1 yarışı ölçü olmamalı zor kazansa da bugün rakipler oldukça uygun gözüküyor. 4-KIZILTUĞ son yarışında kazanır gibi gelmesine rağmen son metrelerde olduğu yere basmaya başladı bugün daha iyi bir performans sergileyebilir. 3-HERGELE mesafeye yatkınlığıyla devreye girebilir. 7-RUAT ve 10-FOTERLİ sonraki ihtimaller.

4.AYAK: İzmir'de koştuğu son yarışında buradaki rakibi Ünalamca'ya geçilirken sprint atacağı zaman yana açılması sonucu istediği sprinti atamamasına rağmen boyun farkıyla ikinci kalan 6-SAADIN GÜCÜ bugün böyle bir aksilik yaşamaz ise ki bence yaşamayacaktır rövanşı alır. BANKOM

5.AYAK: Bizzat start alacağı jokeyi tarafından hazırlanan 1-ASALETLİ güzel çalışmalarıyla favorim. 2-BABAEMİR ve 6-RASİMBEY favorime rakip gördüğüm isimler.

6.AYAK: Son yarışındaki çim pistte ki dördüncülüğünü çok beğendiğim kum da daha iyi koştuğunu düşündüğüm ve galoplarında da iyi bir görünüm sergilemesi sonucu en dış kulvar dezavantajına rağmen 3-PRENSES IRMAK bugünkü ikinci BANKOM.

ALTILI ŞABLONUM

1.AYAK: 4-5-2-1-3

2.AYAK: 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-18

3.AYAK: 8-5-4-3-7-10

4.AYAK: 6

5.AYAK: 1-2-6

6.AYAK: 3

Kupon Tutarı: 86,40 TL

Herkese bol şanslar

admin
Yönetici

Bol şanslar

Stefano
Üye
Stefano

Emeğinize sağlık,bol şanslar…

murat
Üye
murat

Bol şanşlar yazďıgınız gibi gelir inşanlah

kral cenk
Ziyaretçi
kral cenk

Slm

Yazar: COMMANDANTE

COMMANDANTE
Üniversite mezunuyum, evli ve bir çocuk babasıyım, yaklaşık 15 senedir at yarışlarına bahissever olarak katılmaktayım.