ankara altili tahminleri

12 TEMMUZ 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Arapların Şartlı 1 mücadelesinde orjin ve çalışmalarıyla 5.MADRABAZ ön plana çıkıyor. 3.EMRANBABA, 1.AKYAVUZOĞLU, 2.BURGAÇ, 8. UMARAĞA rakip gördüğüm isimler.

2.AYAK: Tam karakolluk bir yarış, 4+ Arapların handikap mücadelesinde istikrarsız isimler birarada. Olabildiğince kalabalık tutmakta hatta kapamakta fayda var diye düşünüyorum, 10.BERRAKSU ve 9. MİHRİCANIM bende ilk isimler. 6.YILDIZGÜZELİ, 5. IHLARA BEYİ, 7.YAVUZ HATUN, 3.ECE MELEK, ekürilerden 11.KEDİGÖZÜ ve 15. ÇUVALDIZ çalışmaları ve son koşuları ile rakip olabilir. 1.GÜLFEM 2.KARA KANTOS kilolarına rağmen etkili koşabilir, bombada son yarışları ölçü olmayan 4.GOBAKOĞLUYAM.

3.AYAK: Son yarışında 61 kilo ile HERGELE arkası ikinciliğini beğendiğim, bugün de 10.kulvardan çıkacak olan 4. KIZILTUĞ, formda jokeyi Karataş ile kazanacaktır diye düşünüyorum. Banko.

4.AYAK: İzmir’deki son yarışında AĞAPERSEN’e burunla kaybeden SAADIN GÜCÜ bugün yine 1.05 koşacaktır diye düşünüyorum. Karataş da ümidi kesmemiş olacak ki peşinden gidiyor. Tabi ki ilk at, fakat ben İstanbul’daki ilk yarışından beri takip ettiğim 1.AÇIK DENİZ ile yıkmaya çalışacağım. İstanbul’dan Ankara’ya giden atlar kolay yarış kazanamaz gibi bir inanış var fakat ben bu kaliteli ismin iyi koşacağını düşünüyorum

5.AYAK: Ben Anadolu yavrusu 1.ASALETLİ çalışmaları ve orjini ile öne çıkan isim. Yıkmaya kalkılırsa çok at yazmak  gerekiyor, Ömer Kaya’nın kendi çalıştırdığı bu safkan kazanacaktır diye düşünüyorum. Banko

6.AYAK: Cuvee temsilcisi 3. PRENSESIRMAK Hısman Çizik idaresinde ilk atım. CANPETEK arkası üçüncülüğü dikkat çekici olan, kariyerindeki tek birinciliği bu pist ve mesafede kazanmış 11.AQUA, 5.DİLANIM 6,TATVAN GÜLÜ, 16.LOWE ve 9.QUICK STEP rakip gördüğüm isimler.

5,3,1,2,8

10,9,6,5,7,3,11,15,1,2,4

4

6,1

1

3,11,5,6,16,9

39,60 TL

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.