Ana Sayfa / Tahminler / 12 ŞUBAT 2019 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

12 ŞUBAT 2019 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Adana Programında Tüm Takipçilerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.AYAK : Son iki ayak'ta banko tercih kullanmamış olsaydım koşu üzerinde banko tercihimi eküri isimlerden 1 PALERMO üzerinde kullanacaktım. Bu tip uzayan mesafelerde uyum sağladığı kantarmasıyla iyi koşular sergileyen bugün ki Adana idman pistinde yapmış olduğu antremanlarında güzel işler ortaya koyan ve diğer rakiplerine oranla dinç gireceği yarışta ekürisinin yardımı ile koşuda ön planda değerlendirdiğim isim olup, Koşu üzerinde eksik koşması halinde rakip olarak görebileceğim isimler ; ara sonrası tek koşu gören ve zaman zaman çok ters yarışlar ortaya koyarak inatçı karakterinide yarışa yansıtan 5 ZİRVE TAY , İdmanlarında kıpırdama içerisinde olan 8 SİNGAPORE PRENSİ  ve koşunun favori konumunda çıkmasını beklediğim 2 LOKOMOTİF koşuda şans verdiğim isimlerdir.

2.AYAK : Dişilere ait Maiden mücadele ilk şansı son startından ikincilikle ayrılan ve her koşusunda üzerine koyarak ilerleyen 2 BURGU'ya veriyorum. Eksik kalması halinde fit durumda olan 3 CEMRENUR, form olarak güzel bir seri yakaladığını düşündüğüm hazır isimlerden 7 MERCANGÖZLÜM , Adana pistinde ki idmanlarında oldukça beğendiğim 14 YALÇINGÜLÜ - 15 YAR DA GEL , M.Akyavuzun bir kez daha start almasıyla ümit vaat eden 4 DENEF, Yarış hayatının ilk startından sonra kazandığı yarış tecrübesi ile ters bir yarış ortaya koyabilecek 8 QUIN ABA ve kendisini adeta ezbere tanıyan kantarmasıyla bu kez farklı koşabilecek 6 KIRIM GÜZELİ koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : Çıta olarak oldukça üst seviyelere gelen ve yazılmadan kupon yapmanın oldukça sakıncalı olduğunu düşündüğüm formunun zirvesinde ki 1 TEKDALIN İZİ koşuda ön planda değerlendirilmesi gereken isim olup, bu tip mesafeleri iyi koşabilen formda isim 2 PASTOR  , özellikle bugün kendisinden çok ciddi anlamda ters bir yarış koşmasını beklediğim kalabalık oyun yapacakların kesinlikle ihmal etmemesi gerektiğini düşündüğüm 7 LAWLEES , son idman görüntüsünde kazandığı yarış sonrası formunu koruduğunu düşündüğüm 4 AKINDAĞ koşu üzerinde şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Mesafenin uzamasıyla Ahmet Çelikin tercih etmiş olduğu ve son koşusunu bu mesafede kazanma başarısı gösteren 1 ALTINBAŞAK koşuda ön plandaki isim olup, Adana idman pistinde ki idmanlarında yarışa ortak olabilecek hazırlıkları elinde bulunduran 2 ARBITRATOR - 4 CUCUPA ikilisinin ayrımsız yazılması gerektiğini düşünüyorum. Bu üç ismin eksik kalması halinde mesafenin uzamasıyla  yarışa ortak olabilecek hazırlıklar içerisinde ki 5 LADY CEYLİN - 6 REINA DE DIAMANTES -3 BUMERANG üçlüsü koşuda şans verdiğim isimdir.

5.AYAK : Kendisinin uzayan her mesafede oldukça etkili olduğunu daha önceki startlarında daha sert rakipler içerisinde etkili sonuçlar alan ve bugün kendisini iyi tanıyan Ahmet Çelik idaresinde tüm şartların istediği doğrultuda olduğunu gördüğüm Adana idman pistinde ki son hazırlıklarında bugün koşacağı rakiplerinin çok önünde olduğunu düşündüğüm 3 ÇELİKKALKAN günün yüksek agf tablosu içerisinde BANKO tercih ettiğim isimdir.

6.AYAK : Kendi adıma kalabalık bir koşuda risk almayı tercih ediyorum. Yarış hayatına başladığı koşu dahil bir çok koşusunda ön planda değerlendirdiğim ve takip ettiğim bir isim olan henüz kendisini tam olarak ispatlayamamış olmasına rağmen çok güzel bir kumaş olduğunu söyleyebileceğim özellikle Adana idman pistinde ki hazırlıklarında muntazam işler ortaya koyarak bugün için rakiplerinin önünde ağır kilosuna rağmen koşuyu kazanmasını beklediğim 8 TASARIMCI  günün son koşusunda BANKO tercih ettiğim isimdir.

ADANA ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 1,5,8,2

2.AYAK : 2,3,7,15,14,4,8,6

3.AYAK : 1,2,7,4

4.AYAK : 1,2,4,5,6,3

5.AYAK : 3 ÇELİKKALKAN

6.AYAK : 8 TASARIMCI

TUTAR : 53,76TL 

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

7
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000
admin
Yönetici

Tasarımcı’nın galopları aklımı çelmedi değil. Son ayağa iki farklı tekle girişmişiz. İyi olan kazansın :) Bol şanslar

Karaday
Üye

Selamlar ilk ayak Domaniç i geçen tek 60kiloluk safkan lokko lokomotif banko tek gelmezse soğuk ayranim hazır 2.ayak sozumdeyim Adana’da Maiden koşuları normal değil dostlar Urfa atlarına geliyor buraya işler karışıyor siz zaten favorileri yazacağınız için bana eşekler kalıyor 4- denef 5- findikkizi 9-sabırlıkız 3-cemrenur madrabaz ve Gürsu ile baba kardeş turbo şimşek 3.ayak pastor a rakip 4 numara akindağ 3numara my swet boy aradan gelen James ..4ayak çelik kardeşler anonim şirketi 5.ayak zor 2400 mesafe Domaniç kaçar celikalan uzun sprintle almaya gayret eder bu denli atları bulan ışkınat napar sürpriz..son ayak karakolda biter dorsa gibi bir atlarla koşmuş ara vermiş bir at var mış turbolarla koşmuş ara vermiş bir at gözüme takıldı icgillenmek elde değil şerahlıkızı burda kulvarlar çok önemli at iyi ama kulvar 16 Gökçe efe toparlanıp mesafe tutana kadar ne olur diğerleri 7-nolu en avantajlı kulvar kizginakrep unzenin arkasından 4.cü olan seti 9 b bektaş ile Pervin sultan gelirse büyük sürpriz olur meydanı meydanoglu alır direk maiddni ilk yarışta çıktı sora açık yarışlar falan Sora ara banada bol şanslar dilerim..

Deniz Tekin Deniz
Üye

Bol Şanslar YAVUZHAN41

Deniz Tekin Deniz
Üye

Hepinize Bol Şanslar ARKADAŞLAR

Adana
1. Ayak HEPSI
2. Ayak 7. MERCANGÖZLÜM BANKO
3. Ayak 4,2,5,6,3,1
4. Ayak 5. LADY CEYLIN BANKOM
5. Ayak 1,3,6,5,4
6. Ayak 6,8,7,13,10,1,9,11

admin
Yönetici

bol şanslar

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...