12 ŞUBAT 2019 SALI ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ (GÖKÇE EFE)

1.AYAK: 4 – KISMET KIZ’in derdi Kulaklık takısıymış herhalde. Kaç koşu bekledik gelmedi. Son koşusunda (K) takılınca kazandı. Bu sefer sert grupta koşsa da iyi formu ile favorim. Son yarışlarında iyi gözükmese de uygun grupta 2 – LOKOMOTİF, son tabelası 3 – BESSEY ekürisi 1 – PALERMO ve koşu gören 7 – ÖZKARA favoriye rakiplerdir.

2.AYAK: 4 yaşına gelmiş Maiden arap atlarında 15 at bir arada. 1 – BİNDALLIM favorim olmakla beraber sürprize müsait koşuda tercihim hepsi.

3.AYAK: Son uzun mesafe koşusunda beklediğim performansı çıkaramayan 2 – PASTOR, bu mesafede grubun en iyi derecesine sahip. En yakın rakibi 1 – TEKDALIN İZİ ile ağır kg ile koşacak olmalarına rağmen favorilerimdir.

4.AYAK: Lady Ceylin’e fotoda kaybederken sprintinde çok geç kalan 1 – ALTINBAŞAK, sonraki 1900m koşusunda uygun grupta rahat bir koşu kazandı. Yine aynı mesafede şansı yüksek, tek tercih edilebilir bir isim. . Koşu gören 6 – REINA DE DIAMANTES farklı bir kumaş çıkabilir, takibimdeki isim kuponumda yer alacak. İki attan sonra 5 – LADY CEYLİN’de yazılır.

5.AYAK: Sonun kazanan 1 – DOMANİÇ yine çok şanslı. İki koşu gören 3 – ÇELİKKALKAN ve 6 – KIRMIZIKAYA rakipleridir.

6.AYAK: Günün düğümünü çözecek diğer zor bir koşu. Bir önceki yarışında kazanan ve son koşusunda tabela dışı kalsa da grup için yeterli güzel performans çizen 11 – GÖKÇE EFE, iyi işleri ile banko tercihim.

Herkese bol şanslar

Kupon

4-2-3(1)-7
H
2-1
1 // 6-5
1-3-6
11

Bu oyunda iyi olduğunuzu mu düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı on binlere ulaştırmak için size fırsat. Detaylar için :  Yazar Başvurusu sayfamızı ziyaret ediniz.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Derince

Bol sans admin

Derince

Guzel kupon ancak dördüncü ayaktaki bir atı buraya ekle derim.isa akyavuz ile 2 numara

Beslisi cezbeder ben besliye kacacam.

Hepsi
Pastor banko
Hepsi
16
12456789 11 13

126 tl..

CuteShark

Bol şanslar Admin

bay uzman

bol şanslar herkeze sitedeki herkezin bol kaznçlı bir gün geçirmesi dilegimle…..
öncelikle haddim olmayarak sevgili admine bir önerim olacak oda 4.ayakyaki 4 CUCUPA.
ÖZELLİKLE ANNEDEN KARDEŞLERİNE BAKTIM ORTAYA RUNNERCAT VE SUNBURN ÖZELLİKLE BU İSİMLER ORTA MESAFE VE ÜSTÜNDE BAŞARI POTANSİYELİ HAYLİ FAZLA İSİMLER…İLK İKİ YARIŞINI TEKRAR TEKRAR İZLEDİM İLK YARIŞI KISA MESAFE ŞARTLI1 YARIŞI SON 100 BİLE HALA 7.SIRADA İDİ RAHATÇA GELİP HAFİF Bİ TEŞVİKLE 2.OLDU
BEKLEME YARIŞI YAPTI.2.YARIŞINDA TAM TERSİ MAİDEN KOŞUDA BORDEUX GİBİ SÜRATLİ İSİMLERİN OLDUGU TERDE BEKLEDİ AMA BU DEFA GURUP İÇİNDE BEKLEDİ MESAFEDE TAM İSTEDİGİ GİBİ OLUNCA KAZANDI ŞİMDİ MESAFE 1900….BAKIN ASLAN BEYİN BU KISRAGI ŞİMDİ KV6 DA VE RAHAT KAZANACAKTIR

bay uzman

1.ayak9.(1.3)2.4
2.ayak (bu 2 numara burgu sorunu vardı bitmişmi acaba)bitttiyse tek olur ama sanmıyorum…hepsi yazacagım
3.ayak bir hadta içinde 2.yarışına çıkacak olan tekdalın izi hem uzundan ortaya geçiş yapacak neyse ben eledim 2 numara pastoru banko yazdım egerki o tekdalın izimi kızımı neyse bu halle tabela yaparsa bizde bir ata sözü var demekki atlar içinde geçerliymiş…..
4.ayak elbetteki CUCUPAAAAAA
5.AYAK (MEMDUH BEYLE KAMİL BEY HATIRAI SAYILIR BİR DOSTLUKLARI VAR İKİSİDE FUTBOL HASTASI AMA İŞİN İLGİNÇ YANI KAMİL BEY FENERLİ MEMDUH BEY GALATASARAYLI İKİSİNİN BİR ARADA GÖRDÜM MAÇTAN SONRA KAMİL ABİYE DEDİM ABİ SİZİN FENER BU SENE KÜMEYE OYNAR…E.Ş.ŞEK ADAM OLUR FENER BU SENE ADAM OLMAZ DEDİM…KAMİL ABİDE SEN ASIL MAÇIMIZI SALI GÜNÜ GÖR DEDİ SALI GÜNÜ FENERİN NE MAÇI OLACAK DEDİM YOK YA DEDİ MEMDUHLA BİZİM MAÇIMIZ…..BEN OYUMU MEMDUH ABİDEN YANA KULLANIRIM DEDİM BEN 3 ÇELİKKALKAN BANKO DİYORUM,
6.AYAK HEPSİİİİİİİ
HERKEZE BOL ŞANS TUTTUGUNUZ GANYAN OILSUN
cucupaya rakip ararsanız lady ceylin……çelik kalkana arasanızda 1 numara domaniç
pastora rakip..6 james…
AT ATI HER ZAMAN GEÇER……HER YORUMCU HER GÜN YAKALAYACAK DİYEDE Bİ ŞEY YOKTUR BU OYUNDAN SADECE ZEVK ALINMALI VE GÜCÜNÜZÜN YETTİGİ KADARIYLA OYNAYIN……SPORLA KUMARI KARIŞTIRMAK OLMAZ…BOL ŞANSLAR

bay uzman

evet 2 numara burgu sorunu bitmiş demekki en azından diger kuponumda tekti

bay uzman

işte bu helal be pastorrrrrr

bay uzman

tekdalın izi için yazmıştım uzun uzun gelmeyecek diye tabela bile yapamaz dedim ama 7 atlık yarışta eeee olsun artık 4..oldu

Kavas

Adana
5-4-9-8-1
4-2-1-10
1-6-4-2
1-6
3-5
11

Yasemin Uçmaz Ölçüm

beşli ganyanda
ilk ayak 4numara denef bankom
beşli 2.ayak 6 james başta 2.1.3
beşli 3.ayak1.4.5.6
beşli son ayak 8.11 bende kapalı

bay uzman

o zaman 1 numarayı bekleyecegiz artık cucupa için…
diger kuponumda 1.4.5.6 var sorun yok

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x