12 ŞUBAT 2019 SALI ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( CUTESHARK )

1.AYAK :  Satış koşusu ile başlayan bu ayakta eküri avantajı ile koşan 3-BESSEY  , ağır kilosuna rağmen en yüksek handikap puanına sahip olan ve bu kilo dezavantajını yıkabilecek olan 2-LOKOMOTİF  Favorilerim .  son koşusunda  M.BAYIR ile uyum sağlayarak 2100’de  dengi gruptaki tüm isimleri boş kilosuyla  geride bırakan 4-KISMET KIZ   artan 6 kiloya rağmen 200metre daha kısa bir koşuda tekrar birinci gelebilir gibi .. İlk koşularda sıkıntılı olduğum bu dönemlerde  iyi çalışmalarıyla Sürpriz niyetine ; 6-ON NUMARA , 8-SİNGAPORE PRENSİ , 9-AKTEMUR eklediklerim .

2.AYAK : Kapalı Gözlük takıldıktan sonra farklı koşan ve üzerinde sadece A.C Binizetoğlu’nu  gören 2-BURGU  eksik koşmadığı sürece ve aksilik çıkmazsa   iyi çalışmalarıyla tüm rakiplerini geride bırakabilecek güce sahip görüntüsü veriyor .  M.K Kumbasar ile kısa mesafede koştuğu 4 koşusunda da tabelaya giren 7-MERCANGÖZLÜM   ya starttan geç çıktığı için ya da mesafe kısalığından dolayı sürekli ikincilikle yetinerek çıkış yapamadı . 100metre Uzayan mesafede Burgu’nun en büyük rakibi olacak gibi .  Sürpriz olarak ilk defa koşacak olan Turbo orijinli 12-TURBOŞİMŞEK ,  ilk koşusunda bekletilerin altında kalan 8-QUİN ABA ve her artan mesafede daha iyi koşan 9-SABIRLI KIZ  eklediklerim .

3.AYAK :   İlk koşusunu Adana’da koşmuştu ( şartlı 1 ) .  Hiç gelmeyecek gözüyle bakılsa da en yakın rakibine  5 boy fark atmıştı .. Ondan sonra beklentileri öyle bir yükseltti ki  tebrik edeceğimiz yerde bile daha iyi sonuçlar bekledik ..  1300-1500 metre arası koştuğu son 6 koşuda da tabelada ilk 4 isimden biri  oldu  ve kaliteli olduğunu herkese kanıtladı  … Verdiği araya rağmen herkesi geride bırakacağına iyi hazırlıklarıyla beni inandırdı . Bu bahsettiğim atın ismi 6-JAMES …..  Geçmişi yeterince konuştuk . Şimdi bugünü konuşalım ..  Mücadele zorlu olacak , Atlar dengi olacak , Her atın üstünde Apranti var . Her şey eşit gibi dururken tek eşit olmayan şey  KİLO … 52.5 kilosu ile neredeyse tüm dengi rakiplerinden hafif olan ve ilk defa üzerinde olacak olan başarılı aprantisi B.BEKTAŞ ile 100 günlük aradan sonra birinciliği göreceğini düşündüğüm 6-JAMES ‘in kazanmasını bekliyorum . Yanına at yazmayacağım .   

4.AYAK : 1900 mesafede  Starttan 4 boy geç çıkış yaptığı halde dengi grubunda aynı mesafede 4 boy farkla birinci olan 1-ALTINBAŞAK   ,  1500 mesafede 40 BOY  startta kalmasına rağmen birinciliği çok az farkla kaybedip ikincilikle yetinen 1-ALTINBAŞAK , 1300 metrede 2.5 boy geç çıkış yapıp en yakın rakibine 4 boy atan 1-ALTINBAŞAK …..  Start sorununu bir türlü çözemese de A.ÇELİK ile tekrar start alacak olan ve 1900m’de elde ettiği rahat birincilikle daha üst grupları hakettiğini kanıtlayan ve galop çalışmalarında diri gözüken  1-ALTINBAŞAK    BANKOM .

5.AYAK :   Öncelikli atlarım Çelik kardeşlerin üzerinde olacağı 3-KATI SEMİH ve 5-ÇELİKKALKAN olsa da bu koşuya HEPSİ diyerek sürpriz bekleyeceğim .

6.AYAK :   Eküri avantajı ile koşan 5-PARAMPARÇA favorim  ( Ekürisi : 16-COŞARHAN)  ..   Eksik koşması halinde gelebileceğini düşündüğüm isimler ; 6-DİREKTÖR , 7-KIZGINAKREP , 8-TASARIMCI , 11-GÖKÇE EFE ,  13-SETİ , 4-MEYDANOĞLU , 9-PERVİN SULTAN , 10-BEYAZ ADAM .

 

KUPONUM :

1.AYAK  :     3-2-4-6-8-9

2.AYAK :      2-7-12-8-9

3.AYAK :      JAMES

4.AYAK :     ALTINBAŞAK

5.AYAK :     3-5  / 1-2-4  (6)

6.AYAK :    5  (16)  /  6-7-8-11-13-4-9-10

 

TUTAR :  94.50 ₺

HERKESE BOL ŞANS .

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: CuteShark

CuteShark
Adana'da yaşıyorum . 24 yaşındayım . Küçüklüğümden beri atlara olan ilgim sayesinde kumar olarak değil de bir hobi olarak görmüşümdür At yarışlarını . Hiçbir gazete puanlamalarını görmeden kendime has analiz ve yorumlarımı sizinle paylaşmak için buradayım . Herkese '' BOL ŞANS '' diliyorum .
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hasan

Kavas bey sizin goruslerinizi bekliyoz

admin

Bol şanslar Cuteshark

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x