12 ŞUBAT 2019 SALI ADANA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ ( CUTESHARK )

1.AYAK :  Satış koşusu ile başlayan bu ayakta eküri avantajı ile koşan 3-BESSEY  , ağır kilosuna rağmen en yüksek handikap puanına sahip olan ve bu kilo dezavantajını yıkabilecek olan 2-LOKOMOTİF  Favorilerim .  son koşusunda  M.BAYIR ile uyum sağlayarak 2100’de  dengi gruptaki tüm isimleri boş kilosuyla  geride bırakan 4-KISMET KIZ   artan 6 kiloya rağmen 200metre daha kısa bir koşuda tekrar birinci gelebilir gibi .. İlk koşularda sıkıntılı olduğum bu dönemlerde  iyi çalışmalarıyla Sürpriz niyetine ; 6-ON NUMARA , 8-SİNGAPORE PRENSİ , 9-AKTEMUR eklediklerim .

2.AYAK : Kapalı Gözlük takıldıktan sonra farklı koşan ve üzerinde sadece A.C Binizetoğlu’nu  gören 2-BURGU  eksik koşmadığı sürece ve aksilik çıkmazsa   iyi çalışmalarıyla tüm rakiplerini geride bırakabilecek güce sahip görüntüsü veriyor .  M.K Kumbasar ile kısa mesafede koştuğu 4 koşusunda da tabelaya giren 7-MERCANGÖZLÜM   ya starttan geç çıktığı için ya da mesafe kısalığından dolayı sürekli ikincilikle yetinerek çıkış yapamadı . 100metre Uzayan mesafede Burgu’nun en büyük rakibi olacak gibi .  Sürpriz olarak ilk defa koşacak olan Turbo orijinli 12-TURBOŞİMŞEK ,  ilk koşusunda bekletilerin altında kalan 8-QUİN ABA ve her artan mesafede daha iyi koşan 9-SABIRLI KIZ  eklediklerim .

3.AYAK :   İlk koşusunu Adana’da koşmuştu ( şartlı 1 ) .  Hiç gelmeyecek gözüyle bakılsa da en yakın rakibine  5 boy fark atmıştı .. Ondan sonra beklentileri öyle bir yükseltti ki  tebrik edeceğimiz yerde bile daha iyi sonuçlar bekledik ..  1300-1500 metre arası koştuğu son 6 koşuda da tabelada ilk 4 isimden biri  oldu  ve kaliteli olduğunu herkese kanıtladı  … Verdiği araya rağmen herkesi geride bırakacağına iyi hazırlıklarıyla beni inandırdı . Bu bahsettiğim atın ismi 6-JAMES …..  Geçmişi yeterince konuştuk . Şimdi bugünü konuşalım ..  Mücadele zorlu olacak , Atlar dengi olacak , Her atın üstünde Apranti var . Her şey eşit gibi dururken tek eşit olmayan şey  KİLO … 52.5 kilosu ile neredeyse tüm dengi rakiplerinden hafif olan ve ilk defa üzerinde olacak olan başarılı aprantisi B.BEKTAŞ ile 100 günlük aradan sonra birinciliği göreceğini düşündüğüm 6-JAMES ‘in kazanmasını bekliyorum . Yanına at yazmayacağım .   

4.AYAK : 1900 mesafede  Starttan 4 boy geç çıkış yaptığı halde dengi grubunda aynı mesafede 4 boy farkla birinci olan 1-ALTINBAŞAK   ,  1500 mesafede 40 BOY  startta kalmasına rağmen birinciliği çok az farkla kaybedip ikincilikle yetinen 1-ALTINBAŞAK , 1300 metrede 2.5 boy geç çıkış yapıp en yakın rakibine 4 boy atan 1-ALTINBAŞAK …..  Start sorununu bir türlü çözemese de A.ÇELİK ile tekrar start alacak olan ve 1900m’de elde ettiği rahat birincilikle daha üst grupları hakettiğini kanıtlayan ve galop çalışmalarında diri gözüken  1-ALTINBAŞAK    BANKOM .

5.AYAK :   Öncelikli atlarım Çelik kardeşlerin üzerinde olacağı 3-KATI SEMİH ve 5-ÇELİKKALKAN olsa da bu koşuya HEPSİ diyerek sürpriz bekleyeceğim .

6.AYAK :   Eküri avantajı ile koşan 5-PARAMPARÇA favorim  ( Ekürisi : 16-COŞARHAN)  ..   Eksik koşması halinde gelebileceğini düşündüğüm isimler ; 6-DİREKTÖR , 7-KIZGINAKREP , 8-TASARIMCI , 11-GÖKÇE EFE ,  13-SETİ , 4-MEYDANOĞLU , 9-PERVİN SULTAN , 10-BEYAZ ADAM .

 

KUPONUM :

1.AYAK  :     3-2-4-6-8-9

2.AYAK :      2-7-12-8-9

3.AYAK :      JAMES

4.AYAK :     ALTINBAŞAK

5.AYAK :     3-5  / 1-2-4  (6)

6.AYAK :    5  (16)  /  6-7-8-11-13-4-9-10

 

TUTAR :  94.50 ₺

HERKESE BOL ŞANS .

Yazar: CuteShark

CuteShark
Adana'da yaşıyorum . 24 yaşındayım . Küçüklüğümden beri atlara olan ilgim sayesinde kumar olarak değil de bir hobi olarak görmüşümdür At yarışlarını . Hiçbir gazete puanlamalarını görmeden kendime has analiz ve yorumlarımı sizinle paylaşmak için buradayım . Herkese '' BOL ŞANS '' diliyorum .
Hasan
Ziyaretçi
Hasan

Kavas bey sizin goruslerinizi bekliyoz

admin
Yönetici
admin

Bol şanslar Cuteshark