12 OCAK 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Eskisi gibi takılamıyorum pek oynamıyorum da oynayınca da iyiden iyiye pişman oluyorum. Neredeyse vukuatsız ve tartışmasız bir günümüz Yok desek yeridir. Son zamanların modası yarış sonrası tartı protestolarından sonra son olarak dün İzmir’de son ayak RED EYE ın başına gelenleri dikkatlice seyretmenizi tavsiye ederim. Urfa’da ki photo-finiş rezaletine değinmiyorum bile. Son ayakta RED EYE’ın kapakları açılmıyor/geç açılıyor yarış koşuluyor bitiyor, ikramiye açıklanıyor, vatandaş parasını tahsil ediyor, hatta 8 TL lik ikramiye ile kutlama falan yapılıyor. :) Hadi at sahibini geçtim ya bu ikramiye 8 lira değilde 80 bin lira olsa bunun hesabını kim nasıl verecek ? Ben anlamıyorum bu işi sektörde dünyanın parası dönüyor daha bir starting box ta ki kapak sorununu çözemedik. Sanki atomu parçalayacaklar. Hadi takıldı diyelim nasıl fark edilemiyor? İnanılır gibi değil iyiden iyiye tuhaf bir hal aldı bu iş. Neyse sayfayı da ağlama duvarına çevirmeyelim günün yarışlarına geçelim.

1.ayak: Her sene olduğu gibi bu senede Kocaeli’nde  farklı bir portre Yok. Safkanlar yine makineye çevrilecek 5 günde bire düşen yarışlar koşacak. Ve buna birde hava şartları eklenince yarışlarda her türlü sonuçlar çıkacak. Son yarışında çok iyi hatırladığım safkan büyük pişmanlığımdır. Çok iyi bildiğim bir safkan olmasına rağmen birinden sekse diğerine takılır illaki biri geçer dedim geçemediler. Startla birlikte numarayı almasına rağmen başta SULTAN BATUR olmak üzere 3-4 safkanın baskı ve tacizine maruz kalan son olarakta son düzlükte FIRATIN ÖFKESİ’ni ekarte ederek birinciliğe uzandı bu yarışta (2) numaralı KURYE ilk safkanım.

2.ayak: (11) numaralı ŞERİFE BACI ve (7) numaralı NESRİNGÜLÜ iyi koşmasını beklemekten başka yapacak çok birşey Yok gibi ama son ayağa geldiğim zaman yerim olursa bir iki takviye yapabilirim diye düşünüyorum.

3.ayak: Kağıt üzerinde İzmir ve Bursa’da ki başarılı birinciliklerinden sonra burasının hafif kalması gerekiyor. Ancak rakipleri de aşağı kalır değil ve ayrıca oldukça dinç durumda dolayısı ile (2) CÖMERT ÇOCUK’a düşündüğüm rakipler şablonumda olacak.

4.ayak: Son derece kalite safkanların yer aldığı mücadelede Bursa’da ki başarılı birinciliğinden sonra bu pistte daha iyi koşacağına inandığım (4) numaralı LEXINGTON FIRE risklide olsa BANKOM dur.

5.ayak: Son yarışı starttan itibaren tam bir faciaydı. Aslında pilotu sevdiğim bir isim ama iyi yer tutmak bu işin yüzde 51 i ve bunu herkes biliyor ki yer tutamazsan işin Allah’a kalmış demektir. Baştan itibaren olan biten tüm aksiliklere rağmen son düzlükte bir ara önü boşalınca toparlanıp tekrar kazanıra girer gibi olsa da çok geç ve geride kaldığı için istediği hamleleri bir türlü yapamadı. bu yarışta aynı talihsizliği yaşamazsa bu defa grubu avlaması muhtamel (1) numaralı DEEP LOVE ilk safkanım.

6.ayak: Süpriz arayacağım yarışta tercihim HEPSİ olacak herkese bol şanslar dilerim.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.ayak: 2-1-3-5

2.ayak: 11-7

3.ayak: 2-6-5-1

4.ayak: 4 tek

5.ayak: 1-3-2

6.ayak: hepsi

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
17 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Erdal Balci

Bol şanslar bombacı :)))
Boşver, deveye sormuşlar hani….işte öyle.

binbastar

bol şanslar eline sağlık

binbastar

bol şanslar

murat

bence sözlerinizde son derece haklısınız ben artık 20 gündür oynamıyorum altılıyı bıktım hep bir sorundan boşuna paramız gidiyor böyle giderse yakında herkes bırakacak oynamayı

admin

Tevziler yüksek oldukça kimse hesap vermez. Bol şanslar

Mehmet28

bol şanslar Bombacı. son ayaktan at eksiltip ikinci ayakta 10 numarayı yazmayı bir düşün derim :)

Mehmet28

Son ayağı H yapmayı seviyorsun. Ben de severim ama 15 at çok diye dedim :)

elegans1324

bombacı bolşans mehmet28 dediği gibi SU GAZELİ vakur kızın anne kardeşi oda ilk yarışında elektirik hışman üzerinde kazanmıştı geliri var bence heleki bu kadar tutarsız atın arasında nacizane bi altılıda ben paylaşayım
1.ayak:3,4,5,7
2.ayak:9.10
3.ayak:6,7
4.ayak:2,5
5.ayak:3
6.ayak:1,2,3,4,5,6,8
herkeze bolsanş

İslam

Yaşınızı bilmediğimden nasıl hitap edecegimi bilmiyorum ama kurgunuza hayranım başarılı olup olmadığı önemli değil hedefiniz mükemmel

admin

Son ayak agf de son at geldi. Geçmiş olsun Bombacı kötü kaçtı.

12 ocak

Teşekkürler bombacı, ben Rebel yell i tek attım. Çok tşk

admin

Altılı varsa 5 bini şimdiden gitti :) Tebrikler.

12 ocak

Bir yıldır düzenli takip ediyorum, çok teşekkürler BankoTahminler ekibine ve yüzümü sonunda güldüren Bombacıya :))) teşekkür ediyorum yeniden, süper kurgu için

yavuzhan41

Şimdi baktım gerçekten çok yazık olmuş rebell yellden gitmesi hepten kötü olmuş. geçmiş olsun

17
0
Tahmin paylaş.x
()
x