12 OCAK 2018 CUMA KOCAELİ ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ETC)

12 Ocak 2018 Cuma KOCAELİ tahmin ve Yorumlarımı siz yarışsever dostlarımın huzuruna sunar, bereketli, ikbalin ve ilhamın güzelliğiyle siz yarışsever dostlarımıza nice bol şans, huzur ve başarı dolu bir gün dilerim.

1.AYAK: 22 Aralık tarihli KOCAELİ 2000 KUM sınavında Umut BARLIK idaresinde 2.22.76 ile elde ettiği liderliğin önemine değinmek istediğim FIRATIN ÖFKESİ baş tercihim olup, 29 Aralık tarihli KOCAELİ 2000 KUM koşusunda FIRATIN ÖFKESİ’ni de geride bırakarak liderliğe erişen Doğukan AYDOĞAN idaresindeki KURYE en belirgin rakibidir.

2.AYAK:Son 2 KOCAELİ 1200 KUM koşusunda elde ettiği 2.lik ve 3.lük bir yana, 1.25.03 – 1.26.01 bitiriş süreleriyle dikkatleri üzerine çeken ve bu defa Tolga YILDIZ idaresinde izleyeceğimiz ŞERİFEBACI, 3 Ocak 2018 tarihli İSTANBUL 1200 KUM koşusunda startta 3 boy kaybetmesine rağmen HERAKLES – KARAYAMA ikilisinin gerisinde 3.lük elde eden ve tecrübesiyle KOCAELİ’ye gelen KIZIMMELTEM bu koşuda birlikte tercihleyeceğim isimlerdir. NESRİNGÜLÜ de Galip KILIÇ idaresinde katıldığı son koşuda uzak ara ile geride kalmasına rağmen elde ettiği 1.25.37 ile ihmal edilmemelidir.

3.AYAK: Müslüm BAYDAN idaresinde stiline alıştığımız, son koşusunda yine Müslüm BAYDAN idaresinde elde ettiği liderliğe dikkat çekmek istediğimiz BİNBİR, bu defa Özcan YILDIRIM idaresinde ilk tercihim olup, GÜMÜŞKESEN de ayrıca dikkate alınmalı, eli kulağında olan SANBERK KARATAŞ idaresinde ihmal edilmemelidir.

4.AYAK: Bu koşuda İstanbul’Cda gayet de kaliteli atlarla sınavlarına binaen tercihim REBEL YELL’den yana olacaktır. KARATAŞ idaresinde, bu ödüllü koşuda deneyimi yerinde olan bu ismin bu sınavı es geçmeyeceğini zannediyorum.

5.AYAK: Yarış yaşamının ilk 3 KUM koşusunda gösterdiği performansı ayrıca beğendiğim, Kocaeli pistine alışkın GREEN DUCHES’ı bu defa Zülfükar KARABULUT idaresinde izleyeceğiz. Uygun sıkletiyle de bankomdur

6.AYAK: 9 Aralık tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusundaki performansını beğendiğim, koşuyu Tolga YILDIZ idaresinde 2.likle tamamlayan MAN OF POWER bu defa Umut BARLIK idaresinde baş tercihim olup, 19 Aralık tarihli KOCAELİ 1200 KUM koşusunda birbirleriyle rekabet içinde olan ve 1.lik ve 2.liği paylaşan SKY MASTER – FINAL TIME ikilisi yine aynı idarecileriyle ihmal edilmemelidir.

1.AYAK: 2 – 3
(Kurye – Fıratın Öfkesi)
2.AYAK: 6 – 7 – 11
(Kızımmeltem – Nesringülü – Şerifebacı)
3.AYAK: 1 – 3 – 7
(Binbir – Gümüşkesen – Sanberk )
4.AYAK: 5
(Rebel Yell)
5.AYAK: 2
(Green Duches)
6.AYAK: 1 – 2 – 13
(Sky Master – Man Of Power – Final Time)
TUTAR: 3.24 TL

Bol şanslar dilerim…

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ETC

ETC
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
jozuf

Bol şans üstat. Izmiri bekliyorum.biraz eklemeyle aynisini yatiracagim.

jozuf

Sgl üstat. ..yazdığın ganyan olsun..

binbastar

bol şanslar ETC nerelere kayboldun=)

Mehmet28

bol şanslar

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x