Ana Sayfa / Tahminler / 12 OCAK CUMA 2018 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

12 OCAK CUMA 2018 KOCAELİ AT YARIŞI TAHMİNLERİ (BİNBA STAR)

1.AYAK: Oldukça denk isimlerin mücadelesinde önce çıkan bariz hiçbir isim bulunmuyor ve koşunun galibini start çıkışı, ayak değiştirme, koşu içerisinde tutulan yerler gibi çok küçük ayrıntılar belirler gibime geliyor,  tek isim dışında eleyebildiğim safkan bulunmuyor.Sıralamam aşağıdadır.

2.AYAK: Kurtellerin SU GAZELİ-10- ilk koşusuna güzel idmanlarla hazırlandı favorimdir.NESRİNGÜLÜ-7- ve ŞERİFEBACI-11- ikilisi tatminkar performansları ile ihmle gelmezler.Yine son işini beğendiğim SAMBERKHAN-9- bir diğer şans verdiğim isim olup,KIZIMMELTEM-6- ve KEFERKÜP GÜLÜ-5-  geniş oynayanlara..

3.AYAK: Koşu aşırı birbirini geçebilen isimler OLTACI-5- ve CÖMERTÇOCUK-2- ikilisine öncelikl şansı verdiğim koşuda Can ekürisinin klas kısrağı Karataş ile SANBERK-7- ve Özcan Yıldırım avantajı ile koşuya katılacak olan BİNBİR-1- diğer şanslılar.

4.AYAK: Grubun en kaliteli ismi olduğunu düşündüğüm REBEL YELL-5- Karataş  ile favorim, son koşularında Lexington Fire’a geçilmelerine karşın görüntülerini daha çok beğendiğim ve daha diri bulduğum bu anlamda koşuyu o gün geçildikleri rakiplerinden daha iyi bir yerde bitirmelerini beklediğim BAVİ REŞ-2-, ANGEL HORSE-1- ikilisi bu safkan eksik koşarsa devreye girebilecek diğer isimler.

5.AYAK: Son koşusunu kazanırken oldukça beğendiğim GREEN DUCHESS-2- rakiplerini bir kez daha ekarte etmeye yakındır, safkan zorlu program üzerinde en çok güvendiğim isim.

6.AYAK: İdmanlarında beğendiğim SKYMASTER-1-,ROYAL STORY-4- ve bir süre ara vermiş olmasına rağmen yine çok iyi işlerle hazırlanan ROTABELLİ-7-‘nin yanısıra performansları etkili isimler MAN OF POWER-2- ve CROSSUS-6- ikilisi kalabalık koşunun diğer şanslıları.

1.AYAK: 6-1-3-2-7-5

2.AYAK: 10-7-11-9//6-5

3.AYAK: 5-2//7-1

4.AYAK: 5-2-1

5.AYAK: 2 GREEN DUCHESS

6.AYAK: 1-4-7-2-6

TUTAR: 43,2//129,6 TL

8
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
admin
Yönetici

Bol şanslar

Mehmet28
Üye

bol şanslar. ekleme şansın varsa sona 13ü değerlendir

kahve_ gozlu
Ziyaretçi
kahve_ gozlu

Kardeşim 1.ayak kılçık tek olur

Diğer tekimde angel horse

yavuzhan41
Üye

Geçmiş olsun binba güzel kurmuşun oyunu.

Yazar: binbastar

binbastar
1982 Bursa doğumluyum. Maden Mühendisiyim.Uzun yıllar yurtdışında birçok farklı ülkede ve şehirde çalıştım.Şu anda İstanbul'da yaşıyorum.1993 senesinden beri amatör olarak at yarışları ile ilgilenmekteyim.Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım.Ayrıca yine amatör olarak edebiyat, fitness, sinema, yüzme ve satranç ile ilgilenmekteyim.Mümkün olduğunca geniş ve paylaşımcı bir yarışsever kitlesine ulaşarak, at yarışına amatör veya profesyonel bahis anlamında gönül vermiş insanlara bir nebze faydalı olabilmek adına buradayım.