Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ
ankara altili tahminleri

12 NİSAN 2016 ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

İlk defa koşacak olan 3 yaşlı araplarla Ankara - ilkbahar / yaz sezonun ilk ayağı başlayacak. Herkes için hayırlı bir sezon olmasını dileriz.

1. AYAK: Çalışmaları ile ön planda gözüken isimler 2 - BEYBARAN, 5 - KOŞANAĞA, 6 - KÜÇÜK DEMİRKIRIM ve 9 ÖZYEL. Çok at arayanlar için 12 - RONAYCAN, 10 - POYRAZ ATEŞİ ve 4 - ERKURUŞ (11 - GÖRKEMLİ).

2. AYAK: 2 - ES ES RUNNER son koşusunda buradaki rakibine karşı 3.lük ile yetinmişti. Bu sefer tecrübeli jokeyi ile çok farklı koşmasını bekliyorum. Rakip arayanlara gördüğü koşu tecrübesi ile 4 - KING DROK öneririm.

3. AYAK: 2 - YOLALAN uygun sayılabilecek grupta favorim. 3.5 aydır koşmayan 5 - ULAKÇI (1 - GÖKBAKIR) güzel hazırlıkları ve ekürisinin desteği ile farklı sonuç alabilir.

4. AYAK: İlk defa koşacak 3 yaşlılardan 9 - USBEY, 1 - ALTINCI HİS, 2 - GÜNDÜZKAAN, 13 - KARAGÜL, 14 - SEYYAHKIZI çalışmaları ile göze batan isimler.

5. AYAK: 1 - TORAMAN bu 20 atın yer alacağı koşuda göze batıyor. 5 - YÜREKKAN, eküri avantajı ile 8 - YÜCELİR (7 - SARAYBOSNA), güzel formuyla 12 - MONTEGO ve sağı solu belli olamz gibi duran 3 - RUAT rakipleridir.

6. AYAK: 1 - FINE HONOR kazanır gözüküyor.

Bol şanslar

Altılım
2-5-6-9 / 12-10-4(11)
2-4
2-5(1)
9-1-2-13-14
1-5-8(7)-12-3
1

9
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Bycreed
Üye

Bol şans admin. Kurgun güzel lakin sanırım sevdiğim Ankara’da sana rakip olacağım 🙂

devir34
Üye
devir34

Bol sanslar…

Erdal Balcı
Üye
Erdal Balcı

ADMİN ellerine sağlık Bugün özellikle cim kosularin başlaması ile sürprizler de tum bir kışın intikamını alırcasına geldi.ve harika ikramiyeler,1 kaç hafta böyle gideceğine inanıyorum. Yavaş yavaş atlar çim e bizde onlara alisacagiz.bol kazançlı bir sezon diliyorum.bundan sonra çimin olduğu günlerde düşük ikramiyeler hayal oldu.iyide oldu.:)))son cep harçlık ları icin galiba sadece KOCAELİ kalıyor, dogunun yarışlarını hiç saymiyorum bile,hele buralarda birde çim olsa…..tam yandık. Ankara kosularinda ES ES RUNNER ve DEMIRPENCE nin yıkılacağını sanmiyorum. Yine calismalarida gayet guzel olan TURBO yavrusu GÜNDÜZ KAAN dan beyaz bayrak ayna yarışı bekliyorum, inşaallah bu safkani cok duyacağız. (Hepsinin ayakları düz bassın ).Yine günün 3.cü… Read more »

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

BOL ŞANSLAR ADMİN

Yazar: admin

At yarışlarında 20 yılı aşan tecrübe ile altılı tahminlerim her gün sizlerle. Canlı sonuçlar, günlük bülten ve canlı yayın linkleri ile tahminlerimizi mobil uygulamalarımızdan takip edin.