Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)
ankara altili tahminleri

12 NİSAN 2016 ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (GUFRE)

1.AYAK: Günün ilk ayağı zor göründü bana, olabildiğince fazla at yazmakta fayda var diye düşünüyorum. Çalışmalar birbirine çok yakın ve öne çıkan bir orjin de yok. 7.LORD ve 12. RONAYCAN önde gibi görünse de ben çok atla geçeceğim.

2.AYAK: Verdiği aradan sonra Adana'da bir yarış gören 4.KING DROK favorim. Kaliteleri ve etkili jokeyleri ile 1.DASYKLEION ve 2.ES ES RUNNER rakipleri olacaktır. Sürprizde 5.STEPPLE EAGLE düşünülebilir.

3.AYAK: Geçtiğimiz hafta İstanbul'da TORAMAN'ın kazandığı yarışta yakın arayla dördüncü kalan 2.YOLALAN herkes gibi benim de favorim. Fakat grubun en yüksek handikap puanlı atı 1.GÖKBAKIR ile eküri koşacak olan 5.ULAKÇI dinçlikle rakibi olacaktır. Hem garantiye almak hem de altılıyı cazip hale getirebilmek adına ben iki at ile geçiyorum.

4.AYAK: KAIZBERT temsilcisi 6.SABRİNİN ATI favorim. TURBO temsilcisi 2.GÜNDÜZKAAN ve Selim Kaya nın tercih ettiği 1.ALTINCI HİS ile ikinci tay koşusunu az atla geçebiliriz.

5.AYAK: Geçtiğimiz hafta İstanbul'da kazandığı yarıştan sonra Ankaraya gelen 1.TORAMAN favori. Fakat çimde daha farklı koşabileceğini düşündüğüm 7. SARAYBOSNA, çalışmaları güzel 3. RUAT KAIZBERT temsilcisi kış sezonunun başarılı isimlerinden 6.MERTADAM ve 9.BÜYÜKDÜŞÜN rakip gördüğüm isimler.

6.AYAK: Bursa'dan formda gelen safkan 1.FINE HONOR, pisti yadırgamadığı takdirde kazanacaktır, bankom.

Altılım

7,12,3,10,9,6,1,5,4

4,1,2,5

2,5

6,2,1

1,7,3,6,9

1

6
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
Mavi Tik
Üye
Mavi Tik

Bol şanslar Gufre

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

BOL ŞANSLAR GÜFRE

atlara fısıldayan
Üye
atlara fısıldayan

GUFRE BOL ŞANS . bygreed ve sen haric sanırım hepimiz enkazın altında kaldık..(

Yazar: Gufre

Gufre
İstanbul'da yaşıyorum, 31 yaşındayım, 15 yıldır at yarışlarını takip ediyorum, takip ettiğim programlara oyun oynuyorum Herkese bol şanslar.