Ana Sayfa / Tahminler / 12 NİSAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )
ankara altili tahminleri bycreed

12 NİSAN 2016 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Normalde Kocaeli'ne tahmin verecektim lakin sevdiğim ANKARA pisti sezonuna açılışı yapmak istedim. Başarılı olacağımıza inanıyorum. Kocaeli tahminim olursa ilerleyen saatlerde yayınlayacağım.

1- Ayak Detaylı çalışmalarım sonucu ilk defa start alacak olan safkanların koşusunda sırası ile (4) ERKURUŞ, (2) BEYKARAN, (1) ASARLI, (5) KOŞANAĞA, (7) LORD, (9) ÖZYEL, (3) BOZTEPEBEYİ, (13) YÜCESOY, (10) POYTAZ ATEŞİ ve (12) RONAYCAN yazacağım. Bu ilk maidenı kalabalık geçme sebebim safkanların galoplarının birbirine yakın olması farklı pist değerlerine göre kıyaslamalarımda ayırmak istemediğim 10 safkanı beraberce değerlendirdim. Kaldı ki pedigri olarakta önce çıkan belli başlı bir safkan yok.

2. Ayak Yarışı kafamda canlandırdığımda süratli isimlerin ön planda birbirlerini çok yıpratacağını düşündüm. Uzun süre sonra start alacak olan YAVUZSEL belki bilenler bilir önde ki sert temposunu grup ne olursa olsun o zaman kimseye vermezdi. Bugün nasıl bir taktik izler dinçlikle öne fırlaması da muhtemel. STEPPE EAGLE ve GÖZÜM KALDI ise önde yine tempoyu epey seven safkanlar. Sprinter safkanlara bakıyorum hali hazırda KING DROK henüz aşama içerisinde. Diğer taraftan grubun üzerinde olan 2 safkan var bunlar (2) ES ES RUNNER sevdiği piste tekrar dönüyor. Diğer isim ise formunu çok iyi bulduğum (1) DASKYLEION bu 2 safkanı çok önde görüyorum lakin, bakın lakin diyorum bu safkanlar yüksek tempodan etkilenirse (5) STEPPE EAGLE önde koşuyu bitiren taraf olacaktır diye düşünüyorum.

3. Ayak Son startlarına göre çok uygun grup yakalayan en ciddi rakip gördüğüm GÖKBAKIR'ın ağır sikletine nazaran uygun sikletle start alacak olan bu piste yabancı olmayan, bu pistte ki yarışlarında çok başarılı işler çıkarmış olan (2) YOLALAN ALTERNATİF BANKOMDUR. Tek rakibi jokeyi. Lakin güvenmediğimden yanına (1) GÖKBAKIR sürprizde ise uygun sikletiyle (4) SABRİ ve (3) KAVAKLI yazacağım.

4. Ayak Günün gerçekten en rahat içinden çıktığım ayağı diyebilirim. 2 safkanı rakiplerine oranla çok çok önde buldum. (2) GÜNDÜZKAAN TURBO yavrusu galoplarında epey bir pişkinlik göstermiş durumda. Tek rakip olarak yazacağım isim ise (1) ALTINCI HİS çalışmalarında oldukça dikkatimi çekti burayı 2 safkanla geçebiliriz.

5. Ayak O kadar mükemmel bir koşu olacak diye düşünüyorum ki yarın 3-4 safkan foto finişe aynı anda girebilir. TORAMAN çok ön planda duruyor hatta safkan çim piste bile uyumlu lakin gram güvenmedim desem yeridir. Benim koşu içerisinde ki favorim (3) RUAT sevdiği çim piste ve mesafeye döndü. Bugün çok baskı yememesini planladığım safkanın düzlüğe elinde çok az sermayeyle bile girse başarılı olacağına inanıyorum. Favorime ilk rakip eküri desteğiyle (7) SARAYBOSNA önereceğim kaldı ki safkan gruptan üstün durumda. Son 2 yarışıyla oldukça tatminkar olan çim pistte çok daha iyi koşacağına inandığım (12) MONTEGO ön planda tutuklarım. Geri planda ise (6) MERTADAM, (1) TORAMAN ve (5) YÜREKKAAN yazacağım.

6. Ayak Sanırım günün sığınabileceğim en sağlam limanı olan (1) FINE HONOR son koşusunda süratli giden yarışta sonlarda ki etkili ataklarıyla kazanmıştı. Bugün koşuya bakıyorum NALÇIKANLI önde tempoyu vermeyi seven bir isim, LAREN deseniz aynı, KIZILŞAHİN yine ön planda giden isim, DEMİRPENÇE o da önlerde tempoyu kabullenen bir safkan. Bu denli süratli gidecek olan koşuda sonlarda ki etkili ataklarıyla FINE HONOR'un kazanmasını bekliyorum BANKOMDUR.

ALTILI ŞABLONUM :

1- Ayak : 4,2,5,7,9,3,13,10,12

2. Ayak : 2,1,5

3. Ayak : 2 TEK / 1,4,3

4. Ayak : 2,1

5. Ayak : 3,7,12,6,1,5

6. Ayak : 1 TEK

ŞABLON TUTARI : 21,60 TL Geniş şablon ise 86,40 TL'dir.

10
Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
1000
titrekmanda
Üye
titrekmanda

Bycreed bolşanslar, Ankarayı da Adana gibi pas geçeceğim ilk günde. Belki 4’lü, 5’li denerim. O yüzden Kocaeli yorumlarını bekliyorum.

admin
Yönetici

Bol şanslar

samet
Ziyaretçi
samet

ilk tay koşuları tam bir toto :))

SİHİRBAZ
Ziyaretçi
SİHİRBAZ

bol şanslar by creed

Adrian
Üye

BOL ŞANS 🙂

ERTANBEY
Üye

Bol şanslar diliyorum by creed,para vermeyeceği kanaatindeyim o yüzden 3 misli kupon yaptım
7 lord tek
2 EsEs Runner tek
2.5
14.2.9.6.11
7.20.2.1.3.4.11.12.13.6
4.2.3.1
Hepimize bol şanslar olsun

admin
Yönetici

Ertan bugün senle Can abi eksik kalmıştı. Şimdi onu bekliyoruz 🙂 Bol şanslar.

titrekmanda
Üye
titrekmanda

tekrar merhaba,
bycreed bundan sonraki tüm ayaklarda yatsan bile, 2. ayak yorumun bir harika. Tebrik ederim.

Yazar: Bycreed

Bycreed