12 NİSAN 2015 PAZAR ADANA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( BY CREED )

1. Ayak Karışık bulduğum bu yarışta sıralamam şu şekildedir : (3) COŞKUNAĞA, (1) BABA BEYDAĞLI, (2) BAYSAL ZAFERİ, (7) ŞÜKRANCAN, (5) HIŞIRTI.

2. Ayak Önde istediği tempoyu kurması halinde beyaz bayrak ayna yarışı yapmaya yakın olan (4) REAL SWING favorimdir. Son yarışını tekrarlaması durumunda sürpriz şansı yüksek olan (12) ANDAR, BURSA pistinde çok rahat galibiyet elde eden (6) MYSTIC DREAM, son yarışlarını dikkate almadığım (2) BEST TIME BEST ve (10) HIPERBOL, ağır kilosuna rağmen (1) FAST TRACK, son yarışında start probleminin çözüldüğünü düşündüğüm (3) SATISFACTION son olarak ise URFA pistinde ki yarışını kazanan (7) BELENGEZ öneririm.

3. Ayak Son yarışında ki diriliğini ve aksiyonlarını çok iyi bulduğum aprantisinin erken yürümesinden dolayı kazanacağı yarıştan olan. Bu yarışta aynı hatayı yapmasını beklemediğim H.YILDIZ‘ın öndeki grubun hemen arkasında sabırlı bekleyişini gerçekleştirirse bu grupta çok rahat kazacağını düşünüyorum. (1) IMMORTAL SON BANKOMDUR.

4. Ayak Son yarışlarına göre çok daha uygun şartlarda yarış yakalamış olan (3) KARAESER favorimdir. Son yarışını dikkate almadığım (6) BORDALI ve son yarışında ki etkili sprintini tekrarlarsa tekrar kazanması normal olan (1) ÇETİNASLAN.

5. Ayak Yarış hayatının ilk startında çok iyi yarış çıkartan çalışmalarında da üzerine koyduğunu gördüğüm. Kumda daha da iyi koşmasını beklediğim HABERBATUR yavrusu (1) AĞACAYMAZ BANKOMDUR.

6. Ayak Bu mesafeyi çok iyi koşan bir nefeste bitirebilecek güce sahip olan (1) BIG FATHER favorimdir. Öncelikli rakibi ise son yarışını mükemmel bulduğum kalite safkan (5) KAZİMBABA, ara sonrası 4.lüğünü beğendiğim (6) RESCATOR, son yarışlarına göre daha uygun grup yakalayan (2) DELİBEY , son koşusunda sert rakiplerinin yanında iyi koşan (4) JAW BREAKER ve sürprizde ise (13) AFRICAN QUEEN yazacağım.

ALTILI ŞABLONUM :

1. Ayak : 3,1,2,7,5

2. Ayak : 4,12,6,2,10,1,3,7

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 3,6,1

5. Ayak : 1 TEK

6. Ayak : 1,5,6,2,4,13

ŞABLON TUTARI : 43,20 TLdir. Bol şanslar dilerim.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gökhan

İyi günler by creed belengez ve ersozluyu tek yazıyorum cetinaslan da bana gore tek olur fakat o kadar kolay olsa her gün altiliyi yakalariz. Bu tekler düşünülebilir mi.

gökhan

Teşekkürler ilginize. Yazdığımız gibi gelsin.

bilal.karahan.1963@gmail.com

1) H
2) 6
3)1.2
4)(3)
5) H
6) 1.2.3.4.5.6. Olur inşallah

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x