12 NİSAN 2015 PAZAR İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (can911)

Yeni sezonun geldiğini gösteren kalabalık ve zevkli bir program daha, boş koşularda dahi 16 tayın koştuğu bir program var. Görür görmez çalışma yapmam gerektiğini düşündüm. İstanbul altılı ganyan tahminlerim aşağıda yer almaktadır, yazdığınız gibi gelmesi ve kazançlı olması dileklerimle… can911

1.AYAK: Dişi araplara ait denk kuvvetlerin buluştuğu Handikap mücadele ile günün ilk ayağını biraz kalabalık tutacağım. Sıralamam son idmanında adeta kanatlanan bu yarışa iyi hazırlanan 2 (BİLGESU), son iki yarışını kazanarak formunu sürdüren 3 (YÜREĞİM), kapasitesini yarışlarına doğru orantılı yansıtmayan 1 (KANLITAY), idman performansı iyi bir diğer isim kilo olarak da çok avantajını lehine çevirirse ekürilerden 6 (İZMİRGÜLÜ), son kazandığı koşu öncesi tahminimde eşgaline göre aykırı hareket ettiğini ifade ettiğim 11 (FERACEHAN) ve sürpriz adayım idman performansını beğendiğim 10 (ÇİLEMHANIM) şeklinde olacaktır.

 

2.AYAK:  Araplara olur da İngiliz dişilere mahsus yarış olmaz mı? 5 (DURMAK YOK) öncelikli tercihim, son yarışında sert gruba denk gelen ve 4 boy da startta kalan formu yükselme trendini sürdüren 7 (ICE GIRL), eşgaliyle çime çok yatkın 12 (SAVOİA), Adana’da start alıp yüksek hedefleri öncesi burayı basamaklayacak olan 3 (BENGUN) bu ayak için yeterli olacaktır.

 

3.AYAK: Koşuyu süratlendirecek olan 6 (MERİH) kısalan mesafe ile birlikte favorim. Sonlardaki etkili atağını iyi zamanlamayla yaparsa 2 (RENGÜL) en ciddi rakibi olur. Çim piste olan yatkınlığıyla 1 (FİLOZOF TAY)’ ı unutmayıp yanlarına bir de son yarışında savrulması nedeniyle geride kalan ekürilerden 5 (KURNAZ)‘ ı da ekleyelim.

 

4.AYAK: Binicisi idaresinde daha da iyi dereceler elde etmeye başlayan,sürdürdüğü formunu daha da geliştiren 2 (YARAMAZ ÇOCUK) günün ilk banko adayıdır.

 

5.AYAK: Binicisi idaresinde formunu yükselten 2 (MUCİT) önceliğim. Startta takılmadığında iyi sonuç ve dereceler yapabilen 7 (RADİKAL STAR), uygun kilosu ve çime yatkınlığıyla 9 (SOYBAŞ), İzmir’de çimde zaman zaman iyi derece ve sonuçlar almış olan 5 (BUFAVENTO), idman pistindeki üst düzey görünümüyle 6 (MAZACA), sürprizde ise takı değişikliğine giden 10 (SELAHATTİNBEY) olacaktır.

 

6.AYAK: Arttırmış olduğu formunu idman performansıyla da ilerleten, son yarışında sonlarda yaşadığı sorunu küçük bir takı ilavesiyle gidereceğini düşündüğüm 14 (ŞİİR GİBİ) bugünün ikinci banko adayıdır.

Şablonum:

1.Ayak: 2-3-1-6-11-10
2.Ayak: 5-7-12-3
3.Ayak: 6-2-1-5
4.Ayak: 2
5.Ayak: 2-7-9-5-6-10
6.Ayak: 14

Kupon Tutarı: 34,56 TL (Yedili plase için 3.koşuda önerim idman performansı ve 5.olduğu yarışta aldığı güzel derece ile 7 (GUİLTY PLEASURE) olacaktır).

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: can911

can911
1975 Almanya doğumluyum.İzmir' de yaşıyorum.Bu oyunu kumar boyutuna getirmeden,iyi yaptığımı düşündüğüm tahminlerim nedeniyle sürdürüyorum.Kazanmanın tamamen oyun kurgusunu iyi oluşturmak ve iyi takip etmekten geçtiğini öğrendiğim bu oyunda seviyeli ve tarzıma uygun yazarların olduğunu gördüğüm bu sitede bulunmaktan çok memnunum.Saygılarımla
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
kara kule

Bolsanslar can 911 cikartigim altili sablanu aynisini cikarmissin ben 1 tekle oynayacagim ortak oda son ayak siir gibi risk edebilecegim 2 tekim olabileck 2 tane safkan var 2 ayaktak 7 numarali safkan sert gurpta dedign gibi cim oldugu icin teredtlendim yanina sadece 5 yazacgim ama 3 ayaktaki 6numarali merih o gurbun 2 gomlek ustunde bu kosuda 1 alamassa 2 ciligi garanti .yaramaz cocuk ismi gibi harbiden yaramaz ben8m gozumdede ama o grup icin biraz riskli gordum sebebi butun safkanlar onun ustune oynucak

xcanerx01

Selam guzel bir pasar dilerim
1,2,3,10
3,4
2,9,10
2,6,7
6
14,6

koray

iyi günler , herkese bol şanslar…

1.Ayak : 2
2.Ayak : 7
3.Ayak : 1,2,5,6
4.Ayak : 2,5
5.Ayak : 2,7,9,10
6.Ayak : 1,2,3,5,11,13,14

son ayakta maalesef şiir gibi ye güvenemiyorum. handikap puanı yüksek olmasına rağmen she is mine gibi kazanmayı yine beceremeyebilir. ve son günlerde son ayaklarda sürpriz atların gelme olasılığı fazlalaştı. tabi tam terside olabilir. ilk ayakta bilgesu diğer atlardan farklı duruyor. f.yüksel sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde kilosuna rağmen kısa mesafede bitirebilir. diğer tekim luvor yavrusu ice girl de üst sınıf atlarla koşmuş sprinter bir isim. formda ö.yıldırımla bitirebilir.

herkese kazançlı ve heyecanlı güzel bir dilerim….

xcanerx01

Hocam yoksunus

8
0
Tahmin paylaş.x
()
x