12 Nisan 2015 Pazar İstanbul Altılı Ganyan Tahmin ve Yorum

1.AYAK : Beş aylık bir aranın ardından katıldığı koşuyu kesinlikle ölçü almadığım 2-BİLGESU galoplarındaki görüntüsüyle bu koşu için yeterince hazır olduğu ortada. Grupta dişine göre bir kaç isim olsa da bugün geçilmesine pek ihtimal vermiyorum. KANLITAY’ın tempo vereceği koşuda sonlara yakın birinciliğe uzanacağını düşünüyor banko olarak öneriyorum.

2.AYAK : Adana’da gördüğü koşular neticesinde bugün programın sığınılacak limanlarından gösterilen 3-BENGUN binicisi tarafından hazırlandı. Lakin ben S.KAYA’ya pek fazla güvenmediğim için yanına önereceğim isimler var. Bunlardan ilki pedigri olarak potansiyeli yüksek olan 7-ICE GIRL çalışmalarında da etkili görünen safkan kuponlarda bulundurulması gerekir. ilk startı olmasına rağmen 2-ASLI NESLİ kesinlikle ihmale gelmez. ATMAN ekürisine mensup 4-CHITARRA Karataş iradesinde şans verdiğim bir diğer safkan.

3.AYAK : Neredeyse tüm koşularında tabela içinde yer bulan 2-RENGÜL iyi form durumuyla favorim. 1-FİLOZOF TAY favorinin en yakın takipçisi olur. 10-FAUSTİNO, 9-YİĞİTSOY şans verdiğim diğer safkanlar. 8-TAYLANHAN ve 6-MERİH geniş oynayanlar için önerebilceğim isimler. 7-ÖZÜTINAZ sürpriz.

4.AYAK : Pist ayırt etmeksizin başarılı koşular sergileyen 2-YARAMAZ ÇOCUK güzel form durumuyla kazanabilir. Sevdiği pist ve mesafedee 7-MY DEAR SON favorinin en güçlü rakibi. Henüz sorunları giderilmemiş gibi görünen 5-KULOĞLU‘na bugün kuponumda yer vermiyorum.

5.AYAK : Uzun süredir kum pistte mücadele eden ve bugün daha etkili olabileceğini düşündüğüm çim piste çıkan 3-PHOSPHOROS favorim. 6-MAZACA koşuya uygun sikletiyle favorimin en ciddi rakibi olur. 9-SOYBAŞ, 10-SELAHATTİNBEY ve 8-KIZÇEM şans verdiğim diğer safkanlar. 4-ONDÖRTBAHAR, 2-MUCİT ve 5-BUFAVENTO sonraki ihtimaller.

6.AYAK : Yarış hayatı boyunca grup mücadelelere katılmış ve 69 handikap puanına kadar yükselmiş bir safkanı hala maiden koşularda görmek açıkçası garibime giden bir durum. Bir süre geri çekilen ve katılıdığı koşu sonrası galoplarında aşama kaydeden 14-ŞİİR GİBİ bu koşu için oldukça hazır görünüyor. S.KAYA’ya rağmen maidene veda edebilir. Eğerki aksi bir durum olursa ATMAN ekürisinin bir diğer tayı olan 5-GERTRUDE Karataş iradesinde en güçlü rakibi olur.

ALTILI GANYAN KUPONUM :
1.AYAK : 2
2.AYAK : 3 – 7 – 2 – 4
3.AYAK : 2 – 1 – 10 – 9 – 8 – 6 – 7
4.AYAK : 2 – 7
5.AYAK : 3 – 6 – 9 – 10 – 8 – 4 – 2 – 5
6.AYAK : 14 – 5

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Ramazan Yılmaz

Avatar
32 yaşında evli bir adamım altılı ganyan oyunlarıyla tanışmam 8-10 yıl gibi bir zamana dayanıyor ve bu süre içinde altılı ganyandan aldığım ikramiyeler hatrı sayılır ikramiyeler oldu. Altılı ganyanın şans ve tesadüften ziyade takip ve dikkat isteyen bir oyun olduğunu düşünenlerdenim. Ben oyunları para hırsıyla değil zevk için anlık heyecanlar için oynarım herkese de böylesini tavsiye ederim. Hırs yaparsan kaybedersin, kaybedersen daha çok hırslanırsın. Agf, favori falan pek fazla dikkat etmediğim hususlar bu yüzden güvendiğim isin sıralamada sonuncu at dahi olsa tek yazmaktan çekinmem pişman olmaktansa o heyecanı yaşamak daha değerli. Paylaşmayı severim ve bu sebeple bankotahminler ailesindeyim.
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Yetişemedim Ramazan, geçmiş olsun :D

5
0
Tahmin paylaş.x
()
x