bursa altili tahminleri

12 MAYIS CUMA 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: İlk tayları bu yıl koşmaya başlayan Mendip’in kum piste daha başarılı yavrular vereceğini düşünüyorum. Bu cümleden sonra Gülmelek önereceğimi düşünmüş olabilirsiniz, sanırım AGF oranı da rakiplerinin oldukça üstünde olacaktır. Ancak İzmir’den gelen, hazırlıklarını beğendiğim, anadan dedesi Danzig’in oğlu War Chant olan (7) diğer Mendip tayı MERKÜR alternatif tekimdir, riski sevenler kullanabilir. Beklentimin altında koşarsa tüm tayların şansı olacağını düşünüyorum.
2. AYAK: Son yarışlarında Tunca toruna yakışır koşan (9) DİYARBEYİ istikrar sağlayacak mı bakalım. Son çim yarışında varlık gösteremese de sert gruplarda başarılı ikincilikler yapan (4) BAYKETENCİ ilk atlarım ancak sürpriz beklentisiyle kalabalık tutacağım.

3. AYAK: Potansiyel olarak rakiplerinden üstün bir at olan (2) FIRATIN ÖFKESİ’ni güvenenler tek atabilir. Ben yanına Ankara’daki uzun kum koşusunu beğendiğim (6) EMİRGAN, (7) FECİR, (1) BÜTÜNHABER ve (4) YARİSSA’yı yazdım.

4. AYAK: Potansiyeli bulunan bir isim olan ve oldukça uygun kiloyla koşacak (5) BOLVADİN ilk tekim.

5. AYAK: Fazla bir şey yazmaya gerek yok sanırım, yarışları ortada. Pisti yadırgamaz, fazla start sorunu yaşamazsa (3) PRINCESS DI’nin kazanması lazım.

6. AYAK: İstikrarlı koşmaya başlayan (10) ONUREFE, uygun kilosu ve etkili jokeyiyle favorim ve alternatif tekim. (5) MARMARAY,  (9) LİKAPA, (8) MAN ON FIRE, (3) ALTINBEŞİK, (7)  PERFECTUS rakip gördüğüm isimler. Daha sürpriz arayanlar (1) SCHOOL DANCER ve (6) RIVER CAT değerlendirebilir.
ŞABLONUM
1.AYAK: 7/1,9,6,2
2.AYAK: 9,4,8,11,3,12,5,2,1,6,13,7
3.AYAK: 2/6,7,1,4
4.AYAK: 5
5.AYAK: 3
6.AYAK: 10/5,9,8,3,7

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.