bursa altili tahminleri bombaci

12 MAYIS 2017 CUMA BURSA ALTILI TAHMİNLERİ (BOMBACI)

Selamlar herkese Bursa altılı tahminlerim şu şekildedir.

1.AYAK: HEPSİ deriz favori gelir aradan seçeriz pencere gelir vallahi şaştım bu sene bu yeni safkanlara. Yani orjin itibari ile bakar bakmaz kabak gibi patlıyor. Galop baktığımızda yazamayız tabi ki ancak son çalışmasına da Kadir’e rica etmişler atta beklenti var çok belli arka planda da kalacak ama bende (9) SILVER COIN ilk at olacak. (6) GÜLMELEK ve (2) CANANIM sonra ki tercihlerim olup yarışın süprizi için (7) MERKÜR ve (4) FAIR DISTANT tercih ettiğim safkanlardır .

2.AYAK: Bir çok sorunlu safkanın bir araya geldiği mücadelede tabi ki ilk şans vereceğim isim (3) ATOM ADAM olacak. Devamı şablonumdadır.

3.AYAK: Son yarışına inanmadığım ancak iyi durumda olduğu kesin olan (7) FECİR ve (6) EMİRGAN ilk iki safkanim olup (2) FIRATIN ÖFKESİ ve (1) BÜTÜN HABER rakip gördüğüm isimlerdir.

4.AYAK: AGF oranlarını merakla bekledigim bir yarış. Bence (1) BATMAN ASLANI rahat kazanacak kaybetmesi benim için supriz olur. Kötü koşması durumunda hepsi diyorum. Kesinlikle tek rakip (5) BOLVADİN olur görüşünde değilim. Enteresan bir yarış olacak başta da söylediğim gibi bence günün en sağlam teki (1) numaralı BATMAN ASLANI BANKOM dur. 

5.AYAK: Yine çok güzel bir yarış. Burada ki bir çok güzel kızımız için görüşlerimi zaten biliyorsunuz. Yarış hayatının başından beri öne erken düşerse gelir dediğim (1) BADEGÜL, çok özel bir isim dediğim (3) PRINCESS DI, olmaz dediğim ama olan :) (6) SELLY, yeni flash isim olmaya aday (5) LAMAZI GOGO MINDA. Ama bunların dışında öyle bir isim var ki sürekli kolluyorum. Yarın bu safkan hatırına oyun yapacağım çünkü hazır bir isim ve burada kaçırmak istemiyorum. 16 ganyanla GOLD FOOT ve ONTUĞ arkası üçüncülüğü ile başlayan takibim LADY DERYA arkası ikinciliği ile devam etti. Son yarışında tamamdır dediğim safkan için YAYLALI önünde 1.25 ganyan yandığını görünce şaşkınlığım bir kat daha arttı. Sahada bu kadar tutulan ismi Türkiye de tutmaya başlamıştı galiba macera son buluyor diye düşündüm. Ancak yine olmadı ve geldik bu yarışa.  Öne erken düşecek olan bir-çok safkan yanında son 200 de gruba hakim olmasını beklediğim (4) ATMACA KIZ çok risklide olsa BANKOM dur. 

6.AYAK: Süpriz bekledigim yarışta tercihim HEPSİ olacak. Herkese bol şanslar diliyorum.

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK: 96274

2.AYAK: 37112

3.AYAK: 7621

4.AYAK: 1 TEK

5.AYAK: 4 TEK

6.AYAK: HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bombaci

Bombaci
Selamlar İstanbul'da yaşamaktayım 20 yılı aşkın süredir at yarışlarıyla ilgilenmekteyim. Evli ve 1 çocuk babasıyım.
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
cemal parlak

Çok güzel yorumladın emeğine sağlık inşallah yazdıgın gibi olsun bol şanslar

Can yigit

Bombaci bol sans. 4. Ayak karapanter startta kalmaz ise sonlardaki sprinti ile grubu toplar gibime geliyo.

Can yigit

Son ayakta man of fire agir kiloda guzel calismis. Bir diger bombamda o olacak. Tekrar bol sans :)

busra rüzgarı

bursa osmangazi hipodromundan aldığım tahminler bursa rüzgarı başarılar di
ler

9
2.3.4.5.7.9.11
1.2.3.4.5.7
1.3.5
1.3.4
10

4
0
Tahmin paylaş.x
()
x