12 MAYIS 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Dişilerin bu maiden koşusunda favorim ayağına çabuk bir tay olmasını beklediğim (2) ART SHE dir. İlk rakibi eküri safkanlardan (5) FLASHDANCE ‘dir. Yazılması gereken diğer taylar ise sırasıyla (7) MERKÜR , (6) GÜLMELEK  ve (9) SILVER COIN olur. Aralarında yarışını en çok merak ettiğim tay Merkür, orijinine biraz baktım ilginç buldum, ayakları düz bassın tüm tayların.

2.Ayak:  Bu zor ayağı mecburen kolaylaştıracağız. Önde gitmesi ihtimali olan atlardan en iyisi olarak gördüğüm (3) ATOM ADAM ve yarış sprinte kalırsa en etkili gelmesini beklediğim isim olan (11) HONG KONG ile iki at yazıp burayı geçiyoruz.

3.Ayak:  4 yaşlı arapların şartlı 3 yarışında mesafeyi de göz önüne alarak ön plana çıkardığım iki atı yazıp geçeceğim. Bunlar son iki yarışında kendini bulan ve uzun mesafenin çok avantajına olduğunu düşündüğüm (2) FIRATIN ÖFKESİ ve son çim yarışını hiç ölçü almadığım (7) FECİR.

4.Ayak: Handikap 16 bu ayakta 4 atı ayırım yapmaksızın yazacağız. Ama ön planda net favorim olan at (3) OSMAN DEDE ‘dir. Bu safkanı sahipleri hazır forma girmişken etin sütünden vs iyice yararlanalım zihniyeti ile çok üst üste koştular, at artık son yarışlarında aleni yorgunluk belirtileri göstermeye başladı ki, ilgilileri de gördüler herhalde ata biraz dinlenme fırsatı verdiler. Bu dinlenmenin ata çok iyi gelmesini bekliyorum , sert işler yaparak ta nefesini iyi seviyede tutmuşlar zaten. Rakipleri sırasıyla (1) BATMANASLANI , (2) SULTANBATUR ve (5) BOLVADİN olur.

5.Ayak: Bu ayakta , son iki yarışında beni şaşırtıp bekleme yapmaya kalkan (1) BADEGÜL ‘ün özüne dönüp seri bir şekilde yarışa kendi temposunu vermesini bekliyorum. Bu stilde kesin kazanır demiyorum ama en azından şansını artırır. Çok formda safkan (3) PRINCESS DI ve ev sahibi konumundaki (4) ATMACA KIZ da yazarsak bu ayağı rahat izleyebiliriz sanki..

6.Ayak: Yarışın benim gözümdeki net favorisi kilosunu vs çok umursamadığım artık patlama beklediğim (4) ARCHMAN ‘dir. Ya bu atı tek atıcam ya da bütçe durumuna göre şu atlara şans vereceğim; son yarışları başarılı (3) ALTINBEŞİK ve (5) MARMARAY , (1) SCHOOL DANCER, (7) PERFECTUS, (8)MAN ON FIRE , (9) LİKAPA, (10) ONUREFE ve son olarak yarış hayatına Adana çiminde şartlı ve kısa vade yarışlarla giriş yapmış olan bomba yapma potansiyeli açısından tam bir olağan şüpheli olan (14) TRAPHO . (iki yarış taktıkları dil bağını çıkarmışlar ??)

Altılı Şablonu:

1)  2,5,7,6,9

2)  3,11

3)  2,7

4)  3//1,2,5

5)  1,3,4

6)  4//3,5,1,7,8,9,10,14

Yazar: gianluca

44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ozgun1

Bol şanslar Gianluca.

2
0
Tahmin paylaş.x
()
x