Ana Sayfa / Tahminler / 12 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

12 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA ALTILI TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. KOŞU: Yarışın kuma alınmasıyla (6) CEVHER'in şansının arttığını düşünüyorum. Mesafeye uyum sağlayacağını düşündüğüm uygun kilolu (8) ZAĞNOS'u yanına yazılarak risk alacağım. Yeri olanlar 9,1,7 sıralamasını değerlendirebilir.

2. KOŞU: Hazırlık olarak dikkat çekici tay olmasa da pedigri olarak (3) MAKAKVI ön plana çıkıyor. (7) MONSHAU da bu yönde değerlendirdiğim taydı ancak arkadaşın uyarısıyla fikrim değişti. Babasını Temple City, kısrak babasının da Tale Of The Cat olmasıyla ilk at olarak değerlendirmiştim. Arkadaş babasının düşündüğüm Temple City olmadığını söylemesiyle fikrim değişti. Türkiye'de koşmuş vasat bir at olduğunu gördüm. Yine de baba hattından yukarılara gidildikçe iyi bir soydan geldiği görülüyor. Kısrak babası da göze alınınca sürprizde şans verilebilir. Çim piste daha yatkın olduklarını düşünsem de (2,5) KIZILCA EKÜRİLERİ ve (1) ANGELS BOY diğer sürpriz şansı verdiğim taylar. Yarışların kuma alınmasıyla Selim'e taylarda pek güvenemesem de teki de burada kullanmaya karar verdim.

3. KOŞU: Kolay galibiyetlerle yarış hayatına başlayan (1) BÜYÜKTURBO önemli derecede favori çıkacaktır kazanabilir. Yanına; mesafenin uzaması avantajına olacak, bir de Özcan rakibini kaçırmamak için tempo yükseltilirse ekmeğine yağ sürülecek (4) CİBEK OĞLU (Cazipliğinden midir bilmem ama aklım iyice ona kaymaya başladı. Aklıma Yeltay'ın yaşadığı senaryo geliyor. İki yarışını kolay kazanmış, üçüncüde Bay Emir kafayı vermeyince sonlarda  Geçgelanna'ya avlanmıştı) ve (3) İNFİCAR'ı yazıyorum.

4. KOŞU: Çimin iptali (4) KÜÇÜK MATRA ve (6) THE DAUGHTER SUN için dezavantaj oldu ama pistin nemli olmasını değerlendirebilirler. Yanlarına ara sonrası koşacak olmasına rağmen idman pistinde iyi işler yapan (3) KAİNAT ve (2) GIPSY DaNGER yazarak bu ayağı geçmeye çalışacağım. Yeri olanlar Ocean Seraph ve Violin'i değerlendirebilir.

5: KOŞU: Tek kullanmayı planladığım bu ayakta yarışın kuma alınması (7) JAMALA için avantaj oldu, yerinde yürürse kazanabilir. Şansı artan başka isimler de var, onları da yazarak kalabalık tutuyorum.

6. KOŞU: Kum performansları yüksek (10) ROYAL AVŞAR, (6) KING SERKAN ve (3) BIG DADAŞ, kumda uzak kazanıp ara verdikten sonra da çimde iyi bir performans sergileyen (12) VANCOUVER, uzun ara sonrası koşacak olmasına rağmen iyi hazırlanan, piste uyum sağlayacağını düşündüğüm (7) LAST SHADOW ve pistten etkilenmezse eküri destekli (2) ARMANDO ile kuponu tamamlıyorum.

ALTILIM
1.AYAK: 6,8
2.AYAK: 3
3.AYAK: 1,4,3
4.AYAK: 4,6,3,2
5.AYAK: 7,9,8,6,11,12
6.AYAK: 10,6,3,12,7,(2,9)

Hakkında Mehmet28

İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.

23 yorum

 1. KUPON GÜNCELLENDİ: Çim yarışlarının iptalinin ardından oyunumu değiştirdim.

 2. Azor Ahai

  1.6lı
  ******
  1-6-7-8-9
  3-5
  1-3
  3
  5-7-8-11
  3-4-6-10-11-12
  (kainat) kazanırdı pist değişmeseydi yine kazanabilir ben değiştirmedim. olmazsa bir sonraki yarışında kollayın mutlaka herkese bol şans

 3. Selamlar.. ikinci altılıda bogdanovici en azından bahıste degerlendırmek gerek sanki..bol sanslar..

 4. king serkanı takip ediyordum tamam aldı yarışı dedim kin dadaş dedi ata moralim bozuldu sonradan düzeltti neyse ki :)

 5. İzmir sallaması

  1.Ayak : 6
  2.Ayak : 1,2,3
  3.Ayak : 1,2,5
  4.Ayak : 9,13
  5.Ayak : 3,4,5,6,7,8,11,13
  6.Ayak : 1,2,3

  • bol şans. izmiri pas geçecektim ama ankarada alternatif oyun tuttu ikinciye sallarım

  • Teşekkürler, oyun için tebrikler. İzmir ters köşe ile çok iyi para verebilir.

  • macera arayacağım zır eşek çıkmış bir at var tek kullanacağım sanırım. tahmin edersin belki, çok kötü hatıralarım olan bir at :)
   ankarada gidip en kötü tercihi yapmışım asıl oyunda. 9,5 liralık kontra tuttu

  • kupon iyi başlamış cazip bir şeyler gelir ve bulursun umarım

 6. Tesekkur.. ama yıne ıskaladım-)) 4/5/1 uclu bahııs, 4/4 cıfte vardı..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir