Ana Sayfa / Tahminler / 11 MAYIS 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

11 MAYIS 2018 CUMA İSTANBUL AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Zevkli geçmeye aday  İstanbul programda Bütün Yarış Severlerimize Bol şanslar Dilerim.

1.AYAK : 3 Yaşlı Arapların Şartlı 1 Mücadelesinde risk alarak girmeyi tercih ediyorum. Günün Ganyanını barından başlangıç ayağında yarışın mutlak favorisi çıkmasını beklediğim. İstanbul pistinde ki yapmış olduğu muntazam idman hazırlıklarında Tarakçı gibi sınıf bir isimle Anneden kardeş olan Özgünhan yavrusu 8 ŞENALPHAN'ı Günün BANKOSU olarak tek geçiyorum.

2.AYAK : 3 Yaşlı İngilizlerin Handikap mücadelesinde ön planda tuttuğum isim çalışmalarında ve bu rakiplerine göre daha formda olduğunu düşündüğüm 4 QUEEN LEONESSA baştaki isim olup, Yarış hayatına birincilikle başlayan etkili işlerle bu yarışa hazırlanan 2 CERENSEL, Önde kuracağı tempoyu rakiplerine kabullendirmesi halinde bir solukta bitirebilecek 1 LIAR, ara sonrası koşacak olmasına rağmen daha sert rakiplerle mücadele eden 3 GÜLMELEK, Dikkat çekici hazırlıklarında kıpırdamalar içerisinde olan 8 LADY STONEHEART, Ters bir yarış gelebilecek form tutan 6 BİG DANCE ve bu rakipleri arasında ne zaman ne yapacağı tam kestirilemeyen 10 İNCİ BONCUK şans verdiğim isimlerdir.

3.AYAK : 4 ve Yukarı Arapların sürat koşusunda bu tip mesafelerin etkili ismi 1 ADINI SEN KOY başta önereceğim isim olup, Ankara pistinde ki hazırlıklarında sevdiği mesafede 4 PARPALİ, form olarak çok iyi bir grafik yakalayan 2 RODOSTO, Peş peşe ikinciliklerinin ardından yapmış olduğu idmanlarında göz dolduran 3 CANKURTBEY, ara sonrası koşacak olmasına rağmen bu tip mesafelerde çok ters yarışlar yapabilen seri ayak 5 ERBABAM ve bomboş kilosuyla bugün günün sürprizine imza atabilecek idman hazırlıklarıyla 8 DALİCİM sıralaması şans verdiğim isimlerdir.

4.AYAK : Nefesleri kesecek FETİH koşusunda uzun ara sonra koşu gören ve bu tip mesafelerde adını yazdırmış olan kondisyon ve nefes açığını kapattığını düşündüğüm şampiyon isim 6 PIANO SONATA ve Ankara pistinde ki mükemmel hazırlıklarıyla İstanbul pistine çıkacak olan uzayan mesafede şampiyonun en ciddi rakibi olduğunu düşündüğüm 2 OĞLUM BERAT arasında ki mücadeleden birincinin çıkacağını düşünüyorum.

5.AYAK : 3 Yaşlı Arapların şartlı 1 mücadelesinde Bayhan ile anne kardeşi olan ve güzel bir bedelle satın alınan beklentiler yüksek 8 MAVİMUNGAN yarışın önde ismi olup, S.boyraz nezaretinde bu yarışa hazırlanan ve dış kulvar avantajını kullanabilecek idman görüntüsü güzel olan 10 YOLKIRAN, Eküri isimlerden etkili hazırlıkları olan 3 BALASAGUN, A.sözen tarafından bu yarış için hazırlanan 7 KARAGÜL BEYİ, U.polat idaresinde ki eküri isimlerden 4 BİCEROĞLU ve Adana pistinde ki hazırlığından sonra İstanbul hazırlıklarında etkili işler yapan dişi taylardan 12  UYSALFİLİZ şans verdiğim isimlerdir.

6.AYAK : Kazandığı yarış sonrası hatırı sayılır bir ganyan ile koşuyu kazanan ve daha sonra ki startında ikinci olan son startında beklentilerin altında koşmasına rağmen bugün ki yarış hazırlıklarında oldukça iddalı işler sergileyen 8 HONEY RYDER başta önereceğim isim olup, Kocaeli pistinin dışına sonunda çıkan ve bu kez çok etkili bir yarış ortaya koyabilecek güce sahip olan sevdiği orta mesafeli yarışta 1 CHICAGO, Ankara pistinde ki hazırlıklarında güzel işler ortaya koyan üst üste kazanarak formunun zirvesinde olup seri yapabilecek eküri isimlerden 5 BELEKİ ve son olarak ne zaman nasıl bir yarış yapacağı kestirilemeyen sonlarda kuvvetli sprint atabilen 4 SCIFO yarış içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

İSTANBUL ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.AYAK : 8 ŞENALPHAN

2.AYAK : 4,2,1,3,8,6,10

3.AYAK : 1,4,2,3,5,8

4.AYAK : 6,2

5.AYAK : 8,10,3,7,4,12

6.AYAK : 8,1,5,4

TUTAR : 141,12

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.
Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
Burak
Ziyaretçi
Burak

Hocam bu tayların galoplarini nerden bulabilirim

binbastar
Üye

bol şanslar yavuzhan

Hakan bulut
Ziyaretçi
Hakan bulut

10.4.3.7.8
1.6.7.2.3.4.5.9
3.4.5.1.2
2.6
,10,8,3.4.7
8 tek

PINARBASILI
Üye

Çok güzel şablon, yazdığın ganyan olsun Yavuzhan.

Didem
Ziyaretçi
Didem

Hakan bulut bey sizin tahminlerinz cok guzel kac yildir at yarisiyla ilgileniyorsnz

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...