12 MAYIS 2018 CUMARTESİ ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ ( YAVUZHAN )

Ankara Programında birbirinden zevkli yarışlara sahne oluyoruz. Tercihimi daha cazip gördüğüm 1.Altılı’dan oluşturuyorum. Yarış severlerimize Bol Şanslar Dilerim.

1.KOŞU : Muhtemelen Yağışlı bir gün olması muhtemel olan Ankara’da Çim pistin ağır olmasını bekliyorum. El değiştirdikten kısa bir sonra seriye bağlayan ön tarafta kurduğu sert tempoyla rakiplerinin önünde yarışları kazanmasını bilen yarış takviminin üst üste gelmesinden dolayı form kaybederek istediği yarışları yapma başarısı gösteremeyen kısa bir süre geri alındıktan sonra yarış gören ilk gördüğü yarışta güzel bir sonuç olarak yarıştan üçüncü ayrılan daha sonra ki startında yarışta ön planda olan isimlerden olsa da varlık gösteremeyen bugün sevdiği Ankara pistinde sahaya çıkacak olan yapmış olduğu idmanlarında oldukça iyi gözüken 1 AGAH koşunun ön planda ismi olup, Yarış hayatına başladığı Ankara pistinde çok fazla varlık gösteremeyen Urfa ve Adana pistlerinde etkili yarışlar ortaya koyan bugün Yarış hayatına başladığı pistlere dönen yakalamış olduğu güzel form durumuyla yarışta söz sahibi olabilecek hazırlıklara sahip 6 CEVHER , Adana pistinde kazandıktan sonra Ankara pistinde sahaya çıkan ve güzel bir üçüncülük elde eden bugün içinde etkili bir yarış gelebilecek 7 ÜNSALMIŞ, , Rakiplerine oranla boş kilosunun avantajını sonlarda gösterebilecek hazırlık ve form aşaması güzel 9 DÜŞEŞ  – 8 ZAĞNOS sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

2.KOŞU : 2 Yaşlı İngilizlerin Şartlı 1 Mücadelesinde ismini ileride çok sık duyacağımızı şimdiden söyleyebileceğim. Orijin ve pedigri olarak mükemmel bir ismin bugün yapmış olduğu uzun hazırlık dönemiyle üzerinde ki usta pilotuyla koşuyu rakiplerinin önünde bir aksilik yaşamadığı taktirde çok kolay bir şekilde kazanmasını beklediğim. 3 MAKAKVI’yi günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

3.KOŞU : Turbo’nun şuan için etkili yarış hayatına başlayan taylarından birisi olduğunu düşündüğüm görüntü olarak bakıldığında babasını andıran ismin bugün çıkacağı üçüncü startında rakiplerine oranla daha ağır kilo olmasına rağmen son startında üzerinde ki kantarmasının çok güzel idaresiyle çok fazla zorlanmadan rakiplerinin çok uzak farkla önünde kazanması bugün için tercih etmiş olduğu dış kulvarla birlikte ön tarafta rakiplerinden ayrılacağını düşündüğüm 1 BÜYÜKTURBO’nun seriye devam etmesini bekliyor ve günün BANKOSU olarak kuponumda tek geçiyorum.

4.KOŞU : Ters sonuca açık kısa mesafeli sürat koşusunda ön tarafta seri gidecek olan ve bu tip mesafelerde etkili yarışlar yapabilen 4 KÜÇÜK MATRA başta önereceğim isim olup, bu rakipleri arasında sonlarda etkili geleceğini düşündüğüm 6 THE DAUGHTER SUN,  yarışın geri planda olacak isimlerinden olacağını tahmin ettiğim fakat Ankara pistinde ki idmanlarında çok ters bir yarışın gelebileceğini düşündüğüm 1 OCEAN SERAPH, Ara sonrası koşacak olmasına rağmen mesafeden etkilenmeyeceğini düşündüğüm tecrübeli ve kaliteli isim 3 KAİNAT, uzun aranın ardından yarış gören bu mesafelerde etkili yarışlar koşan 10 VIOLİN ve olmazsa olmazlarımdan 5 MISS ELENİ – 2 GIPSY DANCER kalabalık tuttuğum yarışta şans verdiğim isimlerdir.

5.KOŞU : Son yarışında ekürisine fedailik yaptığını düşündüğüm bugün için çok farklı bir yarış yapmasını beklediğim aracı ekürisine ait 13 TOMİRİS koşu içerisinde ön planda tuttuğum isim olup, son startında yaptığı üçüncülüğünde yol bularken kaybettiği zamana rağmen yolu açıldıktan sonra etkili sprint atıp koşuyu yakın mesafelerle üçüncü bitiren 8 LET HER GO , Üzerinde Ahmet Çelik olduğunda çok farklı yarışlar ortaya koyan ve son startında koşudan galip ayrılan devam ettirdiği formuyla 11 ROCKET GIRL,  Adana pistinden sonra ilk çıktığı Ankara pistinde güzel bir üçüncülük elde edip bugün ki hazırlıklarında oldukça iyi işler ortaya koyan es geçilmemesi gereken bir isim 6 INSOMNIA, Çim pistin ağır olmasından dolayı yararlanacağını düşündüğüm formda isimler 7 JAMALA , 14 VAVENDU,ilk kez çıktığı Ankara pistinde fena koşmayan bugün uzayan mesafeyle daha etkili olabilecek 9 PANTA  RHEI, kalabalık tuttuğum yarışta şans verdiğim isimlerdir.

6.KOŞU : Kapanış ayağında ara sonrası çok etkili koşu yapan ekürisinin de kendisi kadar formda olduğunu düşündüğüm ARMONDO koşunun çok önde isimleri olup, bugün için kendisinden beklentimin yüksek olduğu rakiplerine göre henüz daha az tecrübeye sahip olmasına rağmen kumaşının üst seviyede olduğunu ispat edercesine yarış koşan ve bugün ki rakiplerinden favori olarak gördüğüm isimlerin arkasında yarışı dördüncü bitiren bugün uzayan mesafeyle yapmış olduğu Ankara pistinde ki hazırlıklarıyla yarışta sonlarda geç kalmadığı takdir de yarışa ismini yazdırabileceğini düşündüğüm 12 VANCOUVER, son üç startını kazanan ve seriye bağlayan son startında Ankara pistinde kolay kazanan 6 KING SERKAN, İstanbul idmanlarında çok güzel işler yapan bugün çıkacağı ilk Ankara pistinde seriye devam edebilecek 5 FIRE AND SMOKE, Çok uzun ara sonrası koşacak olmasına rağmen bu rakipleri yanında her zaman söz sahibi olabilecek güce sahip kalite isim 7 LAST SHADOW sıralaması koşu içerisinde şans verdiğim isimlerdir.

ANKARA 1. ALTILI GANYAN ŞABLONUM

1.KOŞU : 1,6,7,8,9

2.KOŞU : 3 MAKAKVI

3.KOŞU : 1 BÜYÜKTURBO

4.KOŞU : 4,6,2,1,3,10,5

5.KOŞU : 13,8,11,6,7,14,9

6.KOŞU : 2,12,6,5,7

TUTAR : 85,75 TL 

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: yavuzhan41

yavuzhan41
Evli ve bir çocuk babasıyım. Kocaeli'de ikamet ediyorum. Yaklaşık olarak 18 yıldır at yarışlarına karşı bir aşinalığım mevcuttur.Ekip olarak sizlere elimizden geldiğince yardımcı olmak adına çıkardığımız kuponlarımızı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz...
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
admin

Bol şanslar

Mehmet28

bol şanslar. senin yorumu okuyana kadar pist durumu aklıma gelmemişti. neyse yarın bakarız artık :)

Aslan

Izmir yorumlari nezaman arkadalar. bolsanalar

admin

1.Ayak : 2,4
2.Ayak : 7,8,9,10,11,12,14
3.Ayak : 3,9,12
4.Ayak : 1,2,3,5,6,7,8
5.Ayak : 1,5
6.Ayak : 6

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x