istanbul altili tahminleri

12 MAYIS 2017 CUMA İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (MEHMET28)

1. AYAK: Pedigri ve çalışmaları ile (1) BODRUM KALESİ ve (9) ZAĞNOS ön plana çıkan isimler. Yine çalışmalarını beğendiğim (4) ÖZPAR, (6) SİNANLI ve (3) ÖZKOŞAR’a da şans veriyorum.

2. AYAK: Kimi yazmasam gelecekmiş gibi hissediyorum, o nedenle tercihim HEPSİ olacak.

3. AYAK: (7) OVA öyle bir form tuttu ki harika yarışlar yapıyor. (9) MONTEGO, (5) FORDTA TEK ve sürpriz olarak (6) BARSKAN’ı da yazacaktım ama kurgum el vermeyince Ova’yı ikinci tek olarak kullanmaya karar verdim.

4. AYAK: Seyir zevki yüksek olacak bir yarış. Ara sonrası çok iyi koşan (5) VICTORY IS OURS favorim olsa da risk almayıp kapatıyorum.

5. AYAK: Programa ilk baktığımda incelemeden LEXINGTON FIRE tek atarım diye düşünmüştüm. Yarış çok süratlenecek gibi ama sonlarda ne olur pek kestiremedim o nedenle 4 at yazıyorum.

6. AYAK: Seri bir at olması muhtemel (9) REİSOĞLU ile risk alıyorum ve tek kullanıyorum. Tek atmayanlara Demirsoy’un koşacak ilk tayı olan (4) GÜNEYDOĞULU’yu öneririm.

ŞABLONUM
1.AYAK: 1,9,4,6,3
2.AYAK: H
3.AYAK: 7
4.AYAK: 5,1,2,3,4
5.AYAK: 4,5,3,6
6.AYAK: 9

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Mehmet28

Avatar
İsmim Mehmet, 37 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Zaman zaman ara versem de 20 yıldır at yarışı oynuyorum.