istanbul altili tahminleri

12 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (Gianluca)

1.Ayak: Bu Şartlı 1’de kaliteleriyle her türlü açığı kapatabileceklerine emin olduğum iki taya şans veriyorum. Bunlar (1) BODRUM KALESİ ve (9) ZAĞNOS.  Üçüncü bir tay yazmıyorum çünkü bu ikisi birden kötü koşmazsa birinin geleceğine inanıyorum. İkisi de şanssızlık yaşar veya herhangi bir sebepten kötü koşarlarsa da kuponu yırtarız, yapacak bir şey yok.

2.Ayak: Bu dişilere ait handikap 15 te üç at ön planda olmak üzere toplam yedi ata şans vereceğiz. İlk etapta kuponlarda yer alması gerektiğini düşündüğüm safkanlar (2) SİGNORA , (5) İLK ADIM ve (10) SİDARGÜLÜ ‘dür. Cazip olacağını düşündüğüm safkanlar ise (1) KOBAT , (4) GÖZ AĞRISI , (6) TETİNA ve (3) ACI KAHVE olacaktır.

3.Ayak: Bu ayakta eşit şans verdiğim iki favorim var; (6) BARSKAN ve (7) OVA . Bu safkanlar beklediğim gibi koşamazlarsa devreye girecek diğer isimler (3) NASUHOĞLU , (4) CANKURTBEY ve son olarakta (5) FORDTA TEK .

4.Ayak: Bu açık koşuda (5) VICTORY IS OURS net favorim olsa da yanına (1) FLY BY ME ve (2) OĞLUM BERAT yazıp rahat yarış izlemek istiyorum. Bu yarışın gidişatı tamamen Selim Kaya’ya bağlı gibi duruyor. Eğer Selim Fly By Me’ye yol vermez ve kendim gidicem derse bence sonunu getiremez ama Fly By Me’nin de işini zorlaştırmış olur. Ancak numarayı zorlamaz ise, Fly By Me istediği tempoyla giderek şans ibresini kendine çevirebilir. Oğlum Berat’ı yazma sebebimde önde yarış sert tempoya girerse her zaman sprintle tehdit olabilecek bir safkan olmasıdır.

5.Ayak: Benim bankom bu ayakta olacak , ilk yarışını canlı hipodromda seyretme şansı bulduğum ve eşgaline de hayran olduğum , kazandığı ikinci yarışını da çok beğendiğim (4) LEXINGTON FIRE bankomdur. Tek korkum bu ara Halis’le attığımız hiç bir tekin gelmemiş olması. Umarım bu şanssızlık kırılır artık.

6.Ayak: Son ayakta ki şartlı 1 i patlamaya çok yakın buldum çünkü favorinin idman pisti görüntüsünü çok beğenmedim. Belki yanılıyorumdur ama güvenmiyorum. O yüzden buraya hepsi diyorum. Burada gözüme çarpan bir tay olan (5) HULUTİ ‘ yi kesinlikle ihmal etmeyin derim.

Altılı Şablonu:

1)  1,9

2)  2,5,10//1,4,6,3

3)  6,7//3,4,5

4)  4//1,2

5)  4

6)  HEPSİ

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: gianluca

Avatar
44 yaşında, 26 yıldır kesintisiz at yarışlarını yakınen takip eden bir yarış severim.