bursa altili tahminleri

12 MAYIS 2017 BURSA ALTILI GANYAN TAHMİNLERİ (ÖZGÜN)

 Zevkli geçmesi muhtemel BURSA yarışlarıyla beraberiz. Favori çıkacak birkaç ismin yıkılmasıyla iyi bir meblağ verebileceğini düşündüğüm programda; yazdıklarımızın ganyan olması temennisi ile; 1.Ayak: Oğuz Yalçın ekürisine ait taylar 3-CANANIM ve 5-FLASH DANCE ekürilerinin kaliteli olduğunu düşünüyorum ve binici tercihlerininde önemine değinerek ilk sıradan şanslı olmalarını beklemekle beraber; ilk ayaktan tek denemek isteyenlere denenebilir buluyorum. Ancak tay yarışı olması sebebiyle dikkate değer çalışmalar gerçekleştiren tayların varlığı işimizi zorlaştırmakta. Bunlardan usta ellerde bakılan ama neden S.Ulıtas gibi tecrübesiz bir aprantiye teslim edildiğini anlamadığım, kum pistin krallarından Fairson tayı 4-FAIRDISTANT herseye ragmen ekürilerin bence ilk rakibidir. İlk yarışındaki tatminkar 2.liği ile 6-GÜLMELEK, yine çalışmaları istekli ve gayet güzel 7-MERKÜR ve 9-SILVER COIN yazılarak bu ayak geçilebilir buluyorum..

2.Ayak: Burada ilginc ve çok sürpriz olacağını tahmin ettiğim safkanla başlamak istiyorum. Yarış hayatına başladığında hedefleri olduğunu bildiğim, ancak sorunlarından dolayı birtürlü hedeflenen yerlere gelemediğini düşündüğüm, ara sonrası 3 yarış gören ve son yarışında bana göre sinyali veren, çalışmalarıda grubun en iyisi olan, uyumlu jokeyiyle 13-ASLANTAŞ… Benim ilk atım ve ufak bir kupon yapıp tek olarak değerlendireceğim.. Yarın başarılı olamasada bu ismi bir yerlere not edin derim.. Sonrasında uzun mesafelerin gediklisi 4-BAYKETENCİ, Kocaelinden çok formda gelen 9-DİYARBEYİ, inişli çıkışli grafiğine rağmen 8-BORAHAN BEY ve koşunun muhtemel favorisi 3-ATOM ADAM yazarak bu ayağı geçebileceğimize inaniyorum.. ((Yarış kazanana kadar kuponumda bulundurmayacağım, geldiği gün bende olmasın diyerek yazmayacağim isim ise Hong Kongdur..))

3.Ayak: Son kazandığı koşudan sonra yavaş yavaş formunun zirvesine ulasacağını düşündüğüm, seriye bağlamasını beklediğim, galoplarındada kazandiğı yarıştan sonra formunu dahada geliştirdigini gördüğüm ve uyumlu pilotuyla dahada etkili olmasinı beklediğim uzayan mesafe avantajıyla 2-FIRATIN ÖFKESİ benim BANKOMDUR..

4.Ayak: Zor bir H16 yarışı.. Bana göre yarış üçe ayrılmış durumda.. Ya 3-OSMAN DEDE tek olacak; yada yanına 1-BATMAN ASLANI, 2-SULTANBATUR, 5-BOLVADİN yazılacak, yada yeri olanlar Hepsi yaparak gözü kapalı yarış izleyecek. Ben ikinci tercihi kullanıp dört isimle burayı geçmeye çalışacağım..

5.Ayak: Koşmuş olduğu koşular ve kum pistte kalitesini belli etmiş olan, ancak Bursada koşmuş olduğu tek yarişta derecesiz olması dezavantaj olurmu? diye kendime sormadan edemediğim 3-PRINCESS DII yinede Alternatif BANKOMDUR.. Son çim pist yarışları ölçü alınmaması gereken, kum pistin yetenekli ismi 2-MAGLEW,  tek rakibi olarak yıkanların kuponlarında mutlaka bulundurulmalidir..

 

6.Ayak: Son startında bana göre kendisine uzun olan mesafede hiçde fena olmayan 3.lük çıkaran uygun kilosu ve M.Gündüzeli faktörüyle 10-ONUREFE ilk planda yazılması gereken isimdir. Hatta dileyen ve son ayağa kadar heyecan yaşamak isteyenler tek bile bırakip zor olan yarışı kolaylaştırabilir.. Takibimde olan üç ismin aynı koşuda olması benim için yarışı zorlaştırıyor. Ama takibime devam edeceğim ve artık yarış kazandıracağım :)  Bunlar ağır kilolarına rağmen; mesafe avantajıyla 4-ARCHMAN, son yarışında 8.60 ganyaniyla tek attığım burun farkıyla 2.likte kalan 3-ALTINBEŞİK ve ara sonrası koşular görüp, çalışmaları iyi olan 1-SCHOOL DANCER… Yine mesafe lehine olan 5-MARMARAY eksiksiz kuponumda bulunduracağım isimler.. Yeri olanlar 7 ve 8 numaralarıda değerlendirebilir.

 

5-4-6-7-9

13-4-9-8-3

2 FIRATIN ÖFKESİ

3-1-2-5

3 // 2

10-4-3-5-1

Herkese BOL ŞANSLAR..

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..