Ana Sayfa / Tahminler / 12 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ – İLK ALTILI (ÖZGÜN)
istanbul altili tahminleri

12 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ – İLK ALTILI (ÖZGÜN)

İstanbul'da 10 koşulu programda 1.Altılı tahminleri üzerinde yorum yapmaya çalıştım.. Yazdığımız ganyan olsun diyerek;

1.Koşu: Nispeten uzun ve çok düzgün galoplarla ve çalışmalarını birlikte yaptığı jokeyle koşuya katılacak olan, 3-CANYOLDAŞ ilk tayim. Sonrasında yine galoplarında düzgün aksiyon sergileyen ve ağır kilolarla çalışan 10-ULUKIZ, formunu bulan jokeyi idaresinde 9-MAVI ATEŞ ve 4-ÇAĞAÇAR yazarak ilk koşudan siyrılabiliriz.

2.Koşu: Ara sonrası bir yarış görüp İstanbula gelip iki uzun galopla bu koşuya katılacak olan ve müthiş işler sergileyen 1-ATEŞ KRALLIĞI zor koşuda benim BANKOMDUR..

3.Koşu: Aklimda soru işretleri olan koşu.. Sentetik pistin yukselen formda olan iki ismi 4-ISKRA ve 1-POWER LOVE çimide aynı şekilde yapabileceklermi?? Ben yanlarına sürpruz olarak 6-AYZA'yıda ilave ederek bu ayağı kapatacağım..

4.Koşu: Grupta kazanarak ön plana çıkmış olan 1-SÜPHAN olsada, ben bu ayağı kapatıp rahat rahat izlemek istiyorum. Sonuçta ekürilerle birlikte 5 isim var..

5.Koşu: Cok iyi calışmalara sahip ve Türkiye teki konumunda olan 1-BODRUM KALESİ benimde alternatif tekimdir. Ancak at yazanlar yanına ilk planda 3-ÖZKOŞAR, 9-ZAGNOS'u mutlaka değerlendirsin. Özel bir bombayıda Turbo tayı çalışmaları güzel 10-GÖRÜNMEZ'den bekliyorum..

6.Koşu: Yine zorlu koşuda ağır sikletine rağmen, çimi sanki biraz eksik olduğunu düşünsemde, yinede 1-KOBAT ön planda. 2-SİGNORA ve çalışmalarında formunu geliştirdigini gözlemlediğim 5-İLK ADIM ve bir sürprize imza atmasını bekleyeceğim 9-BAHT yazarak burayıda kapatmaya çalışacağim..

3-10-9-4

1 ATEŞKRALLIĞI

4-1-6

1-3-4-5

1 // 3-9-10

1-2-5-9

Kupon Bedeli: 46.80

Kücük Kupon: 11.50

Herkese BOL ŞANSLAR..

Hakkında ozgun1

29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir