Ana Sayfa / Tahminler / 12 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ – İLK ALTILI (ÖZGÜN)
istanbul altili tahminleri

12 MAYIS 2017 İSTANBUL ALTILI TAHMİNLERİ – İLK ALTILI (ÖZGÜN)

İstanbul'da 10 koşulu programda 1.Altılı tahminleri üzerinde yorum yapmaya çalıştım.. Yazdığımız ganyan olsun diyerek;

1.Koşu: Nispeten uzun ve çok düzgün galoplarla ve çalışmalarını birlikte yaptığı jokeyle koşuya katılacak olan, 3-CANYOLDAŞ ilk tayim. Sonrasında yine galoplarında düzgün aksiyon sergileyen ve ağır kilolarla çalışan 10-ULUKIZ, formunu bulan jokeyi idaresinde 9-MAVI ATEŞ ve 4-ÇAĞAÇAR yazarak ilk koşudan siyrılabiliriz.

2.Koşu: Ara sonrası bir yarış görüp İstanbula gelip iki uzun galopla bu koşuya katılacak olan ve müthiş işler sergileyen 1-ATEŞ KRALLIĞI zor koşuda benim BANKOMDUR..

3.Koşu: Aklimda soru işretleri olan koşu.. Sentetik pistin yukselen formda olan iki ismi 4-ISKRA ve 1-POWER LOVE çimide aynı şekilde yapabileceklermi?? Ben yanlarına sürpruz olarak 6-AYZA'yıda ilave ederek bu ayağı kapatacağım..

4.Koşu: Grupta kazanarak ön plana çıkmış olan 1-SÜPHAN olsada, ben bu ayağı kapatıp rahat rahat izlemek istiyorum. Sonuçta ekürilerle birlikte 5 isim var..

5.Koşu: Cok iyi calışmalara sahip ve Türkiye teki konumunda olan 1-BODRUM KALESİ benimde alternatif tekimdir. Ancak at yazanlar yanına ilk planda 3-ÖZKOŞAR, 9-ZAGNOS'u mutlaka değerlendirsin. Özel bir bombayıda Turbo tayı çalışmaları güzel 10-GÖRÜNMEZ'den bekliyorum..

6.Koşu: Yine zorlu koşuda ağır sikletine rağmen, çimi sanki biraz eksik olduğunu düşünsemde, yinede 1-KOBAT ön planda. 2-SİGNORA ve çalışmalarında formunu geliştirdigini gözlemlediğim 5-İLK ADIM ve bir sürprize imza atmasını bekleyeceğim 9-BAHT yazarak burayıda kapatmaya çalışacağim..

3-10-9-4

1 ATEŞKRALLIĞI

4-1-6

1-3-4-5

1 // 3-9-10

1-2-5-9

Kupon Bedeli: 46.80

Kücük Kupon: 11.50

Herkese BOL ŞANSLAR..

Tahmin ve yorumlar tamamen amatör bir anlayışla paylaşılmaktadır.

Sizden gelen yorumlar ve tahminler

avatar
4000

Yazar: ozgun1

Avatar
29 yaşında, İzmirde yaşayan bir adamım. 15 yıldır müsterek bahislere katılıyorum. Doğru kurgunun, birazda şansla birleşmesiyle kazanılacak bir oyun olduğunu düşünsemde, bütçeleri sarsmayacak şekilde oynanması taraftarıyım. Saygılarımla..