12 MAYIS 2015 SALI ANKARA AT YARIŞI TAHMİNLERİ

1 – AYAK: Çim pistteki yarışlarını bu grup için yeterli gördüğüm 2 – KIRYALAZ favorim. İlk çim yarışındaki 2.liği ve güzel çalışmalarıyla 8 – TUNCAKIZI favoriye sert rakiptir. Bu ikiliye rakip arayanlara 4 – ŞEREFLİCAN ve 6 – KEDİGÖZÜ öneririm. İlk defa koşacak olmalarına rağmen iyi çalışmaları ile 7 – NAYLAKIZI ve 1 – ATLI OSMAN sürpriz.

2 – AYAK: Son kazandığı yarış ve iyi formu ile 1 – ANEMON FIVE favorim. Zor kazansa da istikrarlı yarışları ile uygun grupta 2 – LAŞİN yarışa ortaktır. Ankara pistinde gördüğü yarış sonrası çok güzel bir 1000m galobu çıkaran 5 – DALDAGÜL mutlaka kuponlarda bulunmalı.

3 – AYAK: Adana ve Ankara kum pist yarışlarından sonra Ankara çimin başarılı yarışlarıyla Maidene veda eden 3 – ORADINARIO güzel yarış dereceleri ve Selim Kaya’nın’da tercihi bankomdur. Rakip arayanlara sırasıyla önerilerim 1 – ARSEN LÜPEN, 4 – ENRICOM ve 2 – MISTER STRONG.

4 – AYAK: İlk defa koştuğu çim pistte 1900m mesafeyi 1.56 ile kazanan 5 – ODE TO JOY favorim. Mesafeye yatkın orijini ve uygun kilosu ile 8 – AL GINETTA, son beraber koştukları yarışlarını beğendiğim 6 – PARTY LOVER ve 7 – CANYAKAR rakipleridir. Bu pistte ilk defa koşacak olmasına rağmen yeterli çalışmaları ile 1 – AŞAR ve kuponlara eklenebilir.

5 – AYAK: 2 – DANSIG RIVER ve 1 – YEGANE favorilerim. Güzel hazırlıkları ile 5 – ASLIGİBİ rakipleridir. Ek olarak Bursa pistinden formda gelen 3 – TRALLES GIRL kuponlara eklenebilir.

6 – AYAK: 3 – ATOMBOMBASI son kazandığı yarışta son 400’e kadar el oynatmadan geldi diyebiliriz. Aynı yarışta 2 boy startta kalan 1 – EXCALIBUR lider atı 5 boy geriden takip ederek son 400’de ataklarına başladı ama yarış kazanan ATOMBOMBASI’nın sağrısına gelemedi. Şimdi daha fazla atın olacağı koşuda 1 – EXCALIBUR’u bir adım önde görüyorum. Bu ikilinin rakibi ise Adana kumunda 30 lira ganyanla kazanırken yukarıda bahsettiğim yarışın 1sn ilerisinde derece yapan 4 – ERGİNŞAH’tır.

Altılı Kuponum

2-8-4-6 /// 7-1
1-2-5
3
5-8-6-7-1
2-1-5-3
1-3-4

Bol şanslar

ANKARA AGF TABLOSU 13:40

ankara-agf-tablosu-13-40

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.