Gazi Koşusu Provalarına Kayıtlar Yapıldı

Tay Deneme Koşularının kayıtları yapıldı

17 Mayıs Pazar günü Veliefendi Hipodromu’nda 60’ıncısı yapılacak. Dişi Tay Deneme ile Erkek Tay Deneme Koşuları’nın kayıtları, 11 Mayıs Pazartesi günü belli oldu.

Erkek Tay Deneme Koşusu’na 15 , Dişi Tay Deneme Koşusu’na ise 14 safkanın kaydı yapıldı.

Erkek Tay Deneme Koşusu Kayıtları (Açık – G1)

Veliefendi Hipodromu’nda 17 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek çim pistteki 1600 metre mesafeli koşuda erkek safkanlar Gazi Koşusu öncesi güçlerini sınayacaklar. Birincilik ikramiyesi 400.000 TL olan Erkek Tay Deneme Koşusu’na aşağıdaki safkanlar yaptı.

BIG HEART,
DIDGERIDO,
DRACARYS,
GÜNGÖR BABA,
KEJO BABA,
LANNISTER,
LORD OF PERA,
MAGIC MOMENT,
MY BAŞKAN,
OĞLUM BERAT,
RENK,
SAINT HILARION,
STAR OF ROCK,
TAMGA
TRIPLE LION

2014 yılı Erkek Tay Deneme Koşusunu KULOĞLU kazanmıştı.

Dişi Tay Deneme Koşusu Kayıtları (Açık – G1)

Bir diğer önemli prova ise dişi safkanların katılacakları Dişi Tay Deneme Koşusu olacak. Birincilik ikramiyesi 400.000 TL olan koşu yine çim pistte ve 1600 metre mesafeli olarak gerçekleştirilecek. Bu önemli koşu için aşağıdaki safkan dişiler kayıt oldu.

AMARELISE,
BİCİ BİCİ,
CALYPSO SEA,
ÇAR BRUSK,
GIFTED SISTER,
GRAND AKARCA,
GUILTY PLEASURE,
GULL,
ITS TIME TO SEA,
LUCKY MOMENT,
MADEMOISELLE,
RIJA,
SEDDIFI,
STRIKE THE SWORD

2014 yılı Dişi Tay Deneme Koşusu galibi SUZI GOLD olmuştu.

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: admin

Avatar
25 yılı aşkın bir süredir at yarışlarını takip ediyorum ve oynadığım kuponları ücretsiz paylaşmaktayım. Sitemizi mobil uygulamamızdan da takip edebilirsiniz.