12 MAYIS 2015 SALI ANKARA ALTILI TAHMİNİ ( BY CREED )

Bugün ki BURSA pistinde gözden kaçırmış olduğum (11) PEXUSS gerçekten kuponlarda mutlaka bulunması gereken bir isimdi. Bu tip dikkatsizlikler bizi güzel meblağları almaktan men ediyor. Aynı hataya bir daha düşmemek dileğiyle..

1. Koşu Henüz kendilerini tam olarak gösterememiş olan safkanların yarışında sıralamam : (7) FİNCAN, (9) YAĞMURGÖZLÜM, (2) EŞKBARHAN, (5) YALÇINIM, (4) RÜZGARHAN.

2. Koşu Çok yavaş tempoda gitmesini beklediğim yarışta büyük olasılıkla liderliği (4) EFSANETAY üstlenecektir. Bu safkanın son yarışında stilinde rakiplerinden dolayı bekleme yarışı yaptığını düşünüyorum. Startla birlikte liderliği alacak olan safkanı rahatsız edecek bir safkanda grupta bulunmuyor. Beyaz bayrak ayna yapmaya yakın duruyor. Öncelikli rakibi son yarışında startta oyalanan (6) TOZAN ve bu sezonun bana göre flaş ismi (3) ALİŞİRİN OĞLU yazıp burayı kapatacağım.

3. Koşu Form durumlarını yakın bulduğum safkanların koşusunda henüz bekleneni veremese de bu yarışta herkesin unuttuğu ama çok güzel bir sürpriz yapabilecek güce sahip olan (7) BORN TO FLY favorim olacak. Bu safkanı favori önermemin sebebi ise önde çok boş kalacak olması. Ayağına seri safkan önde çok rahatsız edilmezse grubu uyutabilir. Ne zaman ne koşacağı belli olmayan en formda olduğu günde berbat koşan en formsuz gününde ise harikalar yaratan (5) FESTİVALE, son yarışında ki gibi bir stil izlerse tekrar kazanması mümkün olan (3) BAHATHER, verdiği aranın ardından güzel bir yarış çıkartan (4) DOCTOR PRETI ve son olarak ise sonlarını çok iyi bulduğum (6) ANDAR yazacağım.

4. Koşu Yarış hayatının ilk yarışından beri takibimde olan 2 yarışında da banko önerdiğim lakin kendisine rakiplerinin bir türlü liderliği vermemesinden dolayı kaybettiğini düşündüğüm (8) TUNCAKIZI BANKOMDUR. Bugün startla birlikte liderliği almasını beklediğim safkanı rahatsız edebilecek bir safkan göremedim grupta. 5. kulvardan start alacak olan safkanında kulvar avantajını elinde bulundurduğunu düşünüyorum. Ankara pistinde 1. kulvardan çıkan safkanların aralarda çok sıkıştığını birçok kez gördüm. Bu sefer kazanmasını bekliyorum umarım yanıltmaz.

5. Koşu Süratli geçmesini beklediğim koşuda ki sıralamam : (1) ANEMON FIVE, (5) DALDAGÜL, (8) ZÜLUMKAR, (2) LAŞİN, (6) HAYATNUR, (4) BAŞKENTLİM.

6. Koşu Son 3 yarışını kum pistte kazanan (1) ARSEN LUPEN yarış hayatına ANKARA çim pistinde başlamıştı. Çim,kum ayırt etmeden mükemmel yarışlar çıkartan safkanın çim pistte çok daha iyi olduğunu biliyorum. Genelde ön gruba yakın yürüyen safkan bugün büyük ihtimalle liderliği üstlenecek gibi duruyor üstlenmese bile ön grubu takip edip düzlük dönülür dönülmez ataklarını sıklaştırıp kazanacaktır. Bu safkanın yarış hayatı boyunca böyle uygun bir grup bulabileceğini düşünmüyorum. Bulduğu bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirecektir BANKOMDUR.

7. Koşu Sürpriz bir sonuç beklediğim koşuda son yarışını dikkate almadığım (1) AŞAR favorim olacak. Gördüğü yarışların ardından daha iyi duruma gelen formu yeterli olsa bu grubu sırtına alacak güçte olan (8) AL GINETTA, son yarışını kazanamamasına şaşırdığım (6) PART LOVER, sonlarda kuvvetli gelecek olan aksiyonlarını çok iyi bulduğum (4) ERZÖZLÜ, sürprizde ise son yarışında bu piste ilk defa adım atmasına rağmen kazanan uzayan mesafelerde iyi koşacağı sinyalini veren (5) ODE TO JOY yazacağım.

8. Koşu Uzayan mesafede çok etkili koşmasını beklediğim (1) YEGANE favorim olacak .Bu safkanın gerek duruşu gerek yarış içerisinde ki inatçılığı gerçekten çok etkileyici. Sonlarda çok etkili bir sprint izleteceğinden eminim. Bu safkana rakip olarak ise : (2) DANSING RIVER, (8) İKİBAKİ, (5) ASLIGIBI yazacağım.

9. Koşu Son yarışında kısa mesafeden etkilendiğini düşündüğüm (2) EDEBEY favorim olacak. Bu safkana en ciddi rakip olarak (5) AKTEMUR‘u görüyorum. Sonrasında ise (1) EXCALIBUR, (3) ATOMBOMBASI, (4) ERGİNŞAH sonraki ihtimaller.

1. ALTILI ŞABLONUM 

1. Ayak : 7,9,2,5,4

2. Ayak : 4,6,3

3. Ayak : 7,5,3,4,6

4. Ayak : 8 TEK

5. Ayak : 1,5,8,2,6,4

6. Ayak : 1 TEK

ŞABLON TUTARI : 27,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

2. ALTILI ŞABLONUM 

1. Ayak : 8 TEK

2. Ayak : 1,5,8,2,6,4

3. Ayak : 1 TEK

4. Ayak : 1,8,6,4,5

5. Ayak : 1,2,8,5

6. Ayak : 2,5,1,3,4

ŞABLON TUTARI : 36,00 TL’dir. Bol şanslar dilerim.

ANKARA AGF TABLOSU 13:40

ankara-agf-tablosu-13-40

Yasal uyarı: Bankotahminler.com web sitesinde bulunan yazı, resim ve yorumlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na bağlı hükümlerle korunmaktadır. Yazılı iznimiz olmadan, kaynak gösterilse ve alıntı yapılsa dahi kopyalanarak başka mecrada yayınlanmasının tespiti durumunda, kopyalayan kişi ve web siteleri için yasal işlem başlatılacağını beyan ederiz.
altılı sonuçları

Yazar: Bycreed

Bycreed
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
osman

Abi bugün isim vardi altili oynamadim lakin oynasaydim tek atığın atlar sayesinde yakalardim çünkü gelen maiden yarışta 11 nolu safkanin baba orjini saruhan agaydi ben bu orjinli atlari kesinlikle ihmal etmiyorum. Abi ktek atığın atlar sayesinde 2 gundur ufak harcliklar aliyorum beni

Anonim

Abi benim kuponlar büyük oynuyorum insalah iyi ikramiyeler yakalar abi diyarbakirdan hediyelerimizi iletiriz

Anonim

Abi takma kismet değilmiş takma nice altili yakalamali gunlere iyi geceler saygi değer abiler ayrica bu siteyi kuran saygi deger yoneticelermize minettariz

teo

By Creed
Urfa altılımı incelermisin başkan
1.ayak 1,2,3,5,7,8,9,10,11
2.ayak 1,3,5,8,9,10,15
3,ayak 2
4.ayak 4,8,11,12
5.ayak 1,7,8,13
6.ayak 17

uyuyamadım dünden beri bu arada admin ne yazarsak yayınlamıyorsun burda aile gibiyiz senin derdin nedir anlamadım

admin

Neyden bahsediyorsun sen? Dün bir tane yorumun var zaten. Ona da cevap gelmiş. Senin derdin ne?

Erhan

Bycreed abi bugün tutturacak

Erhan

Bycreed abi bugün tutturacaz sayende seni seviyoruz.

haluk

8mi daha sağlam tek yoksa1mi bycreed

nakliyecimurat

Emeklerinize saglik 7 atla bende yazmadim 11 numarayi ama baska söze gerek yok helal olsun size bycreed allah sizin gibi kalbi temiz insanlari basimizdan eksik etmesin basarilarinin devamini dilerim

muharrem

Yorum guzel

ZÜbeyr

Reis 3. Koşuda 1 at yazılmamış aman dikkat ))

Zübeyr

Reis 7. Koşuda can yakar gözündenmi kaçtı yoksa hiç şans vermiyormusun.. Çünkü bende tek

nakliyecimurat

Ömer kaya yı tebrik ediyorum insanlarin emeklerini yiyorlar göz göre göre gelecek atı saglam tutarak yaris kazanmasini engelledi

Özgür

Abi bu bu nedir ya favorini yine tek açaktım efsanetay son anda aynısını yatırdım şan harikasın yüreğine sağlık Adana aynısını yatırdım.

20
0
Tahmin paylaş.x
()
x